Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Program Ambasador w Idei

Program Ambasador w Idei

sirmark 7 Kwietnia 2004 09:14

0 0

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować. To program dla studentów, którzy chcą zarabiać pieniądze, ale także chcą zdobyć doświadczenie zawodowe. Ambasadorzy będą reprezentantami Idei na swoich uczelniach, będą polecać oferty i usługi Idei, a w zamian za to będą otrzymywać wynagrodzenie. Jak dużo zarobią będzie zależało tylko i wyłącznie od nich samych! Od poniedziałku 5.04.br. wystartowała pierwsza tura Ambasadorów (w Łodzi, Lublinie, Katowicach, Olsztynie i Szczecinie).

Program Ambasador, to nowatorskie na rynku podejście do polecania produktów i ofert Idei na rynku, a przez to pozyskiwanie nowych abonentów dla naszej firmy. Ambasadorzy marki Idea, to studenci wybrani we wskazanych miastach podczas wcześniejszego etapu tego programu oraz odpowiednio przeszkoleni przez PTK Centertel. Pilotażowo Program Ambasador startuje w 10 miastach Polski: Katowice, Lublin, Szczecin, Olsztyn, Łódź, Opole, Kielce, Toruń, Białystok, Częstochowa. Ambasador podlega wskazanemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, a cała grupa w danym mieście podlega wybranemu Dealer Managerowi. Sprzedaż z polecenia Ambasadora może jednak być realizowana w całej sieci sprzedaży, w całej Polsce.

Ambasadorzy marki Idea mają za zadanie polecanie ofert, promocji i innych produktów w ofercie Idea dla Ciebie post-paid. W tym celu będą przeprowadzali rozmowy skuteczne z klientem, wypełniali bloczki samokopiujące i umawiali potencjalnych klientów na spotkania w punktach sprzedaży. Pomimo, że Ambasadorzy podlegają danemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, to oferta z ich polecenia może zostać zrealizowana w całej sieci sprzedaży. Ambasador rekomenduje ofertę czy promocję, ale rolą Pełnomocnika Handlowego w Punkcie Sprzedaży jest ostateczne nakłonienie klienta na promocję lub plan taryfowy, a także standardowa weryfikacja klienta. Za skorzystanie z Programu Ambasador, zarówno Abonentowi jak i Ambasadorowi przysługują benefity:

- Abonent, który zakupił ofertę lub promocję w Programie Ambasador, w planach taryfowych: Nowa Idea Optima 30-240, Pakiet DoMowy, MEGA otrzyma pakiet SMS 50, zaś przy zakupie IdeaMIX 49,99 otrzyma doładowanie konta w wysokości 25 SMSów (w planach taryfowych NIO 15 i IdeaMIX 19,99 nie przysługują benefity),
- Ambasador za zrealizowanie przez Pełnomocnika Handlowego zakupu aktywacji w planach taryfowych: Nowa Idea Optima 15-240, Pakiet DoMowy, MEGA, IdeaMIX 19,99, IdeaMIX 49,99 otrzyma wynagrodzenie.

Abonent, aby zostać zakwalifikowany do zakupu oferty w ramach Programu Ambasadorskiego wystarczy, że okaże kupon Ambasadora (z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu Ambasadora).

Zainteresowani studenci mogą dołączyć do Programu Ambasador - szczegóły podaje Koordynator Krajowy Programu Ambasador w Idei - p. Katarzyny Grzechnik, z Agencji Testardo tel. 0-506 061 829.

Najlepsi Ambasadorzy mają szansę na stałą pracę w strukturach sprzedaży PTK Centertel.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet