Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ProFuturo na 3. miejscu w prestiżowym rankingu

ProFuturo na 3. miejscu w prestiżowym rankingu

WitekT 2 Grudnia 2005 16:58

0 0

Polska firma Pro Futuro zajęła trzecie miejsce w globalnym rankingu Technology Fast500 stworzonym przez firmę analityczno-konsultingową Deloitte Touche Tohamatsu.

Ranking dotyczy najszybciej rozwijających się firm technologicznych z sektora prywatnego i publicznego z 21 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce. Opiera się na analizie średniego procentowego wzrostu przychodów w okresie ostatnich 5 lat.

Firma ProFuturo, dostawca dostępu i usług internetowych, która zajęła trzecie miejsce ze wzrostem przychodów rzędu 22.102% w ciągu ostatnich 5 lat, wygrała lokalny ranking Technology Fast 500 w krajach Europy Środkowej.
Firmą numer jeden w rankingu została Catch Communications ASA z Norwegii, dostawca usług szerokopasmowych; spółka zanotowała w okresie pięciu lat wzrost przychodów o 77.882%.

"Jest to piąty rok rankingu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce; widzimy już pewne regionalne i globalne trendy. W rankingu nadal dominuje Europa Zachodnia, z której pochodzi 61% uczestników (spadek o 11% w porównaniu z rokiem 2003). Europa Północna jest lepiej reprezentowana niż w przeszłości (...). Warto także odnotować trzyprocentowy wzrost liczby uczestników z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy stanowili 7% w obecnej edycji w porównaniu do 4% przed dwoma laty - napisał w opisie rankingu Eric Morgan, partner w Deloitte.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.