Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Profil Wynurzenia w Plusie" w Simplusie

"Profil Wynurzenia w Plusie" w Simplusie

sirmark 13 Czerwca 2009 12:31

0 0

Od 15. czerwca użytkownicy Simplusa korzystający z taryfy Twoim Profilu będą mogli skorzystać z nowej promocji - Profil Wynurzenia w Plusie.

W ramach nowego profilu użytkownik otrzyma:
- za pomocą SMS-a link do strony, z której będzie mógł ściągnąć na telefon tapetę - możliwość skorzystania z promocji "Darmowe minuty do Plusa", w ramach której do każdego zasilenia konta przyznawany jest pakiet minut na połączenia do Plusa, zgodny z tabelą:




kwota doładowania darmowe minuty do Plusa ważność pakietu
5-9 zł30 minut2 dni
10-29 zł30 minut7 dni
30-49 zł120 minut30 dni
50-99 zł240 minut90 dni
100 i więcej600 minut180 dni

W przypadku dokonania kolejnych doładowań, pakiety kumulują się, ale okresy ważności się nie sumują. Dla zebranych pakietów w pierwszej kolejności rozliczane są minuty z pakietów z najkrótszym okresem ważności. Informacje o pakietach można sprawdzić kodem *121#

Aby włączyć profil Profil Wynurzenia w Plusie, należy wpisać w telefonie kod *136*11*52#. Jednorazowa opłata za aktywację profilu wynosi 1,50 zł.

Zobacz: regulamin promocji "Profil Wynurzenia w Plusie" (plik .pdf; 966 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 393
  • 0

    374.  2009-06-19 22:57:15

    Oczywiście potrzebny jest do netu bezprzewodowego w polskiej prowincji , jaką jest wieś na której przebywam 50-70% czasu w Polsce w okresie letnim:)

  • 0

    375. ~mirekb  2009-06-20 21:01:55  host: apn-77-113-213-132.dynamic.gprs.plus.pl

    @374 jak kawusia w nl??

  • 0

    376.  2009-06-21 18:24:14

    Kawusi nie pijam. Swoja drogą chyba już niedługo będą mogli wyłączyć 2G w Vodafone w Holandii. Bo jakoś nie widziałem miejsca w którym nie byłoby zasięgu 3G:)Swoją drogą do Polski przeniósłbym ścieżki rowerowe, drogi oraz koleje:)

  • 0

    377. ~  2009-06-21 21:57:02  host: apn-77-112-72-26.dynamic.gprs.plus.pl

    Tak pokrętna oferta możliwa jest tylko w plusie. Czy plus ogranicza szybkość transmisji dla prepaidu do 0.3 Mb/s download i 0.05 Mb/s upload?

  • 0

    378.  2009-06-22 12:06:00

    Ad.377: Tego nie mogę sprawdzić, bo moja Nokia N73 ma max.384kb/s więc to tylko 3G a nie 3,5G. A swoja droga dobre pytanie. Ktoś sprawdzał czy np. na N95 można osiągnąć więcej niż 384kb/s downloadu?

  • 0

    379. ~  2009-06-22 18:49:07  host: t04-14.opera-mini.net

    Dopiero zobaczylem reklame tv tych wynurzen..dzwonek ze starej nokii i megazasieg nawet pod woda.dobre.caly plus.mirekb

  • 0

    382. ~dno  2009-06-26 20:09:23  host: public9813.xdsl.centertel.pl

    ta taryfa to jedno wielkie szambo nawet tego nieda sie wyłaczyć tworza te oferty jakies dzieci z piaskownicy a nie powazni ludzi ten plus, simplus to juz całkiem zchodzi na psy i włazi w G...

  • 0

    383.  2009-06-27 12:05:25

    E tam, o czym wy mówicie? Doładować za 89zł ,da to 115zł na konto i wtedy mamy 600minut do Plusa oraz 194minuty do wszystkich sieci.W Orange GO doładowując za 90zł,co da 110zł na konto-dostaniemy jedynie 550 minut do Orange i 0 minut do innych sieci albo 379 do wszystkich sieci.Do tego lepszy interent w Simplusie!

  • 0

    385. ~kawosz  2009-07-12 23:06:00  host: public38593.xdsl.centertel.pl

    Z blue.pl możesz stracić nawet 150zł, zasilają po 2 dniach a reklamację rozpatrują ponad 10dni, olewają klienta, mimo ze zostałem oszukany na 150zł, bo obiecano mi podwójne zasilenie TAK TAK ( obsługa telefoniczna widziała wpłatę na ich koncie 30.06 ) a wpłatę zrobili 2 dni po promocji.

  • 0

    386. ~foraq  2009-08-06 20:33:02  host: 87-205-215-179.adsl.inetia.pl

    Cena normalnej minuty w tym profilu to: 59 gr do wszystkich oprócz PLAY, do play 72 gr, sms 18 gr. A więc słabiutko...

  • 0

    387. ~darek  2009-08-27 10:35:12  host: host-217-172-250-235.lodz.mm.pl

    niech mi ktos wytlumaczy...wbijam wynurzenia w plusie i nic, przez to aktywowalem Taryfe Twoj profil(do kitu)i ponownie kod na darmowe minuty wynurzenia-niby przychodzi sms ze aktywne a wpierdziela mi non stop kase i nic!!!Nerwicy mozna dostac...

  • 0

    388. ~zainteresowany  2009-08-28 19:30:50  host: chello089078158113.chello.pl

    Czy jak aktywuje ten profil to obecny mi się skasuje i wszystko z nim związane? tzn. Tanio do wszystkich i pakiet smsow?

  • 0

    389. ~wisnia  2009-11-09 10:02:27  host: 6.acn.abpl.pl

    najpierw trzeba skasowac stary zeby w ogole wlaczyc nowy. a tak nawiasem to te wynurzenia to gówno. aktywowałam i non stop łace za rozmowy.... shit;/

  • 0

    390. ~wisnia  2009-11-09 10:03:09  host: 6.acn.abpl.pl

    najpierw trzeba skasowac stary zeby w ogole wlaczyc nowy, ale sms'y chyba zostaja. a tak nawiasem to te wynurzenia to gówno. aktywowałam i non stop łace za rozmowy.... shit;/

  • 0

    391. ~eedw  2009-11-11 23:42:22  host: v03-15.opera-mini.net

    Zanorzcie się z tym bagnem pod wodę, jak w reklamie złodzią podwodną. To syf. NIE DOTYKAĆ!

  • 0

    392. ~ktos  2009-11-20 14:38:58  host: aedy103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej , plus kradnie pieniadze , mam na karcie debet -67 zł , macie tez tak?

  • 0

    393. ~BB  2009-11-25 19:35:34  host: c194-161.icpnet.pl

    DO KTOS: JA MAM PODOBNA SYTUACJE TYLE ZE NA RAZIE MAM -5ZL,PANI Z BOK STWIERDZILA ZE TO ZA JAKIES POLACZENIA I ZE NABIJA MI TO Z OPOZNIENIEM G.. PRAWDA JA PRAKTYCZNIE NIE DZOWNIE TYLKO PISZE SMS-Y WIEC SKAD ZA ROZMOWY ??

  • 0

    394. ~  2011-03-04 12:22:33  host: p21-04.opera-mini.net

    No i co jelenie, ktoś z was jeszcze w siedzi w simplusie?

  • 0

    395.  2011-03-06 01:42:23

    Ogólnie ten profil nie jest taki zły, gdyby nie to że stawka jest 59gr za min do wszystkich, jakby zmienili na niższą stawke i dali ciut więcej minut to by było git;)

  • 0

    396. ~  2011-03-06 02:45:24  host: p15-03.opera-mini.net

    Jakby dziadek nie miał wąsów to byłby babcią, a jakby nie był stary to nawet mógł bym się z nim przespać.

Dodaj swoją opinię