Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Problemy z zasięgiem Orange na Śląsku

Problemy z zasięgiem Orange na Śląsku

LuiN 25 Lipca 2012 17:41

0 0

Od ponad dwóch godzin mieszkańcy Śląska mają problemy z zasięgiem 2G sieci Orange. Sieć potwierdza "utrudnienia".



Na facebookowym profilu Orange pojawiły się komentarze dotyczące kompletnego braku zasięgu sieci w okolicach Zawiercia, Olkusza czy Mysłowic. Biuro prasowe sieci potwierdza utrudnienia:




Drodzy dziękujemy za zgłoszenia, potwierdzamy występowania utrudnień w korzystaniu z sieci w podanych przez was miejscowościach, pracujemy już nad ich usunięciem. Przepraszamy za niedogodności.

Według nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL awaria dotknęła ponad 250 nadajników 2G.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    45. ~  2012-07-26 02:29:57  host: apn-46-169-236-206.dynamic.gprs.plus.pl

    43 play ma najlepsze pokrycie... tylko nie wiem czego ;d jak by plusa wylaczyli i orange to play poszlo by z torbami lub by ich pokryli jakims bykiem ;o

  • 0

    46. ~nmn  2012-07-26 03:55:57  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    45@play ma najlepsze w kraju pokrycie w zasięgu 3g..w mojej okolicy tylko play i plus mają 3g t-mobile i orange 2g..ale play szybciej działa..

  • 0

    47. ~  2012-07-26 04:22:41  host: z23-14.opera-mini.net

    @21 Wybierasz numer, naciskasz zaraz czerwona sluchawke a potem z menu wybierasz edytuj numer i dopisujesz co potrzeba i dzwonisz.

  • 0

    48. ~  2012-07-26 07:44:05  host: 77-255-96-190.adsl.inetia.pl

    @47 jest to jakieś rozwiązanie ale kłopotliwe. takie numery po próbie połączenie nie zapisują się w historii połączeń jeżeli np. numer był zajęty to musisz to powtarzać jeszcze raz. to jest męczące

  • 0

    49. ~  2012-07-26 08:30:47  host: z59-10.opera-mini.net

    A to jest to legalne że w takim Orange czy Plusie cena za internet jest wyższa niż dopuszcza to ue w roamingu? to jakaś kpina z klientów nawet nie wiedziałem że to aż tak źle w cenniku wygląda z tego co tu piszecie. Dobrze że mam pakiet

  • 0

    50. ~Sylwek  2012-07-26 10:10:52  host: z23-10.opera-mini.net

    u mnie w okolicy 30km tylko plus ma hsdpa,t-mobile 3g i hsdpa w większych miastach:) a orange?:) cóż-2g jest:) co prawda jakieś dziwne bo jakby strasznie zapchane:) zresztą,może przesadzam bo korzystam z podobno praktycznie pustej sieci Aero2 od plusa i wszystko działa strasznie szybko.:)

  • 0

    51. ~  2012-07-26 10:25:15  host: v21-16.opera-mini.net

    Przez ostatni weekend nie dzialala siec 3G T-Mobile w Bialej Podlasce.

  • 0

    52. ~Leszek  2012-07-26 11:25:46  host: z-futuro-do-vsh.vsh.pl

    Z T-mobile nie lepiej. Chyba w ramach oszczędności zmniejszyli ilość przekaźników.

  • 0

    53. ~Jack75  2012-07-26 11:43:28  host: adkz60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polak to tylko narzekać potrafi.Mam numer w Orange od 12 lat nigdy nie miałem problem z zasięgiem, internet mobilny działa bez zarzutu jedyny mankament jest taki ze w godzinach szczytu działa po po prostu wolniej,ale to jest zrozumiałem skoro operator ma 14 milionów aktywnych kart SIM. przez te 12 lat dzwoniłem może 4 razy z pytankiem co się dzieje z zasięgiem i zawsze infolinia podpowiedziała co zrobić. Mam numer w play :( i tu się zaczyna wysoka górka brak zasięgu wewnątrz pomieszczeń zgłoszenia nie dają żadnego rezultatu bo nie wiedzą kiedy się poprawi.Infolinia pracuje do 24 wiec nic ważnego nie załatwisz,kiedy będziesz tego potrzebował.nie raz trzzeba było przemilczeć to co Pani konsultantka powiedziała,z grzeczności się nie śmiałem:) Ja tam Cieszę się że mam biznes w Orange jeszcze źle na tym nie wyszedłem

  • 1

    54.  2012-07-26 12:31:06

    @53 u mnie też Orange działa idealnie, ale tylko wtedy gdy z niego nie korzystam.

  • 0

    55. ~Singel  2012-07-26 14:51:52  host: buz11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam nr w Orange od 2003(wtedy Idea jeszcze).Kiedyś było ok,ale teraz jest coraz gorzej.Orange demontuje nadajniki nie tylko w okolicach Mysłowic.Podobno mają podpisaną umowę z T-Mobile,ale jej nie wdrazaja,tylko ucinają wszyskim zasięg.Kiedyś naprawdę było duuuużo lepiej.

  • 0

    56. ~  2012-07-26 17:42:01  host: 212.160.172.70

    @54 ale stacjonarny telefon na prawdę Cie ogranicza :)

  • 0

    57. ~  2012-07-27 01:17:12  host: 198-136-57-148.static.dimenoc.com

    Nie wiem jak jest w Plus ale jeśli Plus połączy wszystkie swoje nadajniki czyli te Plusa, CP, Aero2 to może mieć najlepszy zasięg w kraju. PLAY jeśli się postara i będzie stawiało więcej nadajników U900, 2100 to też zasięg może mieć jeszcze lepszy. Ten NetWorks Orange i T może się okazać chybionym pomysłem skoro już ludzie narzekają, że mają gorszy zasięg bo sieci demontują nadajniki i nie bardzo ludzie wiedzą co w zamian i czy w ogóle poprawi się zasięg.

  • 0

    58. ~  2012-07-27 01:24:17  host: 198-136-57-148.static.dimenoc.com

    Sam nie korzystam z Orange to nie wiem jaki ma obecnie zasięg ale wiem, że ludzie narzekają, że PLAY ma zły zasięg, potem okazuje się, że to nie PLAY ma problemy z zasięgiem tylko Orange, to już chyba któryś raz z kolei jak pojawiła się wiadomość, że Orange ma problem z zasięgiem. Ja ogólnie stawiam na Plusa i PLAY, Plus ma niezawodny zasięg 2G, z 3G to już różnie jak w każdej starej sieci, PLAY ma najlepszy zasięg 3G. Wychodzi na to, że skoro ludzie narzekają na gorszy zasięg w Orange to lepiej kiedy sieć taka jak Plus ma swój zasięg bez żadnej spółki z obcą siecią.

  • 0

    59. ~  2012-07-27 01:27:51  host: 198-136-57-148.static.dimenoc.com

    Jak Aero2 się rozbuduje w sensie U900 i tej nowej częstotliwości, która ma być 2000 coś + obecny zasięg Plus to jak Aero2 udostępni swoje nadajniki klientom Plusa i nadajniki Plusa też klientom to może to być lepsza sieć niż ten cały NetWorks Francuzów i Niemców.

  • 0

    60. ~pavlo  2012-07-30 15:36:52  host: ppp139184.ostnet.pl

    @58 i gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta - zasięg Heyah jest nienaganny :)

  • 0

    61. ~obibok  2012-10-07 22:09:34  host: 37.31.187.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w okolicach Żywca też brak zasięgu :(

  • 0

    62. ~lyru  2012-10-07 22:15:33  host: 83.1.128.171

    wisła/śląskie... to samo, brak zasięgu od godz 20

  • 0

    63. ~Weles  2012-10-08 07:49:48  host: 87-205-179-153.adsl.inetia.pl

    Okolice Bielska-B masakra zasięg prawie zerowy. Jeśli chodzi o prowadzenie rozmów prawie niemożliwe !!!!! Przerywa, traci zasięg, rozłącza itp: Nawet smsy przy wysyłaniu się tną !!!!! Ja mam dość przechodzę na inną sieć

  • 0

    64. ~vvvvvvvvvvvvvvv  2013-01-25 12:41:02  host: 79.162.120.224

    w okolicach Katowic i Żor kompletna padaczka z orange !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! syf sieć i tyle nic nie inwestują to potem tak jest!

Dodaj swoją opinię