Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Problemy z orange.pl

Problemy z orange.pl

sirmark 15 Kwietnia 2008 19:50

0 0

Od dwóch dni serwis internetowy orange.pl działa z dużymi problemami. Z informacji naszych użytkowników wynika, że oprócz przestojów strony www występują także inne problemy, takie jak trudności z wysyłaniem SMS-ów czy też sprawdzanie stanu konta.




Na pytanie TELEPOLIS.PL o zaistniała sytuację dostaliśmy poniższą odpowiedź z Biura Prasowego Grupy TP:
Obecnie trwają prace związane z modyfikacją platformy. Są one przyczyną obniżonej dostępności serwisów elektronicznych. Pełna dostępność portalu zostanie przywrócona natychmiast po zakończeniu prac - tak szybko jak będzie to możliwe.
Serdecznie przepraszamy za wynikające z tej sytuacji utrudnienia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    65.  2008-04-18 19:30:05

    strona chodzi już dobre problemy z orange on-line naprawione teraz tylko sklep robią. wilczek1 gdzie ty mieszkasz??? W Poznaniu??? Byłem tydzień temu dzwoniłem i nie było ani razu "Nie możemy zrealizować tego połączenia proszę zadzwonić później" może jesteś w jakiejś dziurze gdzie jest 1 przekaźnik na 5 km...

  • 0

    66.  2008-04-18 20:45:28

    Ale naprawili: Przepraszamy, ale wyświetlenie strony nie jest w tej chwili możliwe. Spróbuj ponownie za kilka minut. Jeżeli błąd będzie się powtarzał, prosimy poinformuj nas o tym wysyłając e-mail na adres: orange@orange.pl lub, jeżeli jesteś klientem TP skontaktuj się z Błękitną Linią TP - 9393.

  • 0

    67. ~anonim  2008-04-19 10:05:15  host: ehp157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest jebniete tu nic nie da sie zrobic ;/;/;/ nic nie chce do realizacji przyjac orange jest do du**;/;/;

  • 0

    68. ~xyz  2008-04-19 20:50:44  host: d90-129-96-246.cust.tele2.pl

    jak zawsze orange ma jakies problemy mam do was (orange) prosbe: ZLIKFIDUJCIE SIE na zawsze

  • 0

    69. ~marcin  2008-04-19 21:26:35  host: 83-238-229-214.adsl.inetia.pl

    a ja nie narzekam.mam takie podejście że w żadnej sieci nie jest idealnie a zawsze mogę zmodyfikować tak usługi - w abonamencie żeby odpowiadały moim potrzebom i tyle!średnio raz na pół roku coś zmieniam bo moje potrzeby się zmieniają.w ORANGE jest tego wszystkiego naprawdę dużo.

  • 0

    70. ~Galant  2008-04-20 13:08:41  host: gu52.internetdsl.tpnet.pl

    wilczek1 - nie zrzucaj wszystkiego na PTK, możliwe że problem nie koniecznie leży po stronie sieci. Polecałbym sprawdzić czy Twój telefon nie próbuje łapać 3G w trakcie wykonywania połączenia, bo z tym faktycznie dzieją się cuda błogosławione. Z resztą zauważcie że sporo nadajników jest wspólnych, dla kilku sieci, więc jeśli coś się wali to nie tylko w Orange. A z tego co wiem problemów z samą obsługą połączeń w centrali Orange nie ma. Monty Python - a weź teraz tłumacz abonentom że technicy robią co mogą o_O Jednak trzeba zdać sobie sprawę że modernizacja sieci telekom to nie modernizacja lokalnej rozgłośni radiowej, nie da się skrzyknąć chłopaków techników i wyłączyć całości w cholere na dzień czy dwa.. xyz - "ZLIKFIDUJCIE" ... gdybyśmy się zlikFidowali w całości to ciekawe czym bez neo byś się łączył/a z internecikiem.. Geez..

  • 0

    71. ~Galant  2008-04-20 13:13:50  host: gu52.internetdsl.tpnet.pl

    xyz - sorki, korzystasz z Tele2.. 10 nazw, jedne kable, które do Tele2 z pewnością nie należą..

  • 0

    72. ~uzytkownik orange  2008-04-21 08:27:06  host: host-81-190-9-32.gdynia.mm.pl

    Moje zdanie, na temat storny orange.pl jest nic dodać, nic ując. Moglki by tylko zwiększyć szybkośc pojawiającej się strony... Gdzy ja wchodzę na stronę orange, to "wyskakuje" mi bez problemów. Natomiast strony ery i plus są często bardziej modernizowane niz orange... Wiadomo przecież, że w sieci ORANGE jest o wiele, wiele więcej uzytkowników niz w erze, i plusie.... Nawet znam osoby, ktore przechodzą z innych sieci, do orange, bo Oni właśnie mają lepsze oferty...

  • 0

    73.  2008-04-21 10:46:55

    Galant dałbym nawet pół roku Orange na modernizację ich sieci i obyłbym się bez ich strony pod warunkiem, że po tym czasie wszystko by działało jak w zegarku...lecz obawiam się, że ogromnie bym się rozczarował tak jak jest na chwilę obecną ... czyli dość częste problemy itp.

  • 0

    74.  2008-04-21 18:43:06

    Jeszcze trzeba poczekać na sklep żeby zrobili. Teraz stronka chodzi bardzo szybko Orange-online chodzi szybko pełny dostęp do konta bez długiego czekania,fajnie. Jak uruchomią sklep to w ramach rekompensaty ma być w atrakcyjnych cenach SE W380i. :)

  • 0

    75. ~martinezowiec  2008-04-22 03:03:32  host: c78-142.icpnet.pl

    Teraz (czyli 22.IV godz.3.00)znowu trwa modernizacja strony i działa TYLKO bramka SMS. Mam nadzieję że tym razem pójdzie im szybciej niz kilka dni:)

  • 0

    76. ~xyz  2008-04-22 10:29:15  host: d90-129-123-41.cust.tele2.pl

    do~Galant: Orange to największy szit w Polsce, także nie zmnieniaj tematu bo Tele2 jest wporzo. Nie wiem jak ci co ko(rz)żystają z Orange jeszcze żyją na tym świecie. Orange to oszuści i wyzyskiwacze!!!

  • 0

    77. ~Dziunia  2008-04-22 13:45:28  host: aamz29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po 4 latach odchodze, z mieszanymi uczuciami ale jednak. Zgadzam sie ze nie ma idealnych operatorow, ale obsluga klienta ktorej doznalam w Onranzu przechodzac z abo prywatnego na biznes to pasmo nieszczesc. Konsultanci do kitu, nic nie wiedza, non stop dopytuja kogoś madrzejszego od siebie, juz pomijam sytuacje gdy ja znam lepiej ofertę niż konsultant. W salonie czesto bajzel, reklamacje mozna skladac do woli a i tak nic sie nie zmienia. Maja w nosie klientow. Nie wybacze systemowi Oranż nieslusznie zawyzonej "przez system" faktury ktora i tak musialam oplacic zeby mi nie odlaczyli polaczen wychodzacych! Najpierw plac a potem skladaj reklamacje, bo cie odetniemy.Masakra.Konsultantom Oranża- zazdroszcze beztroski, ja w pracy nie umialabym miec takiego luzu... Z TePsa, Neostrada - racje macie, oni aja w Polsce monopol ale co z tego. Wcale nie przeklada sie to na jakość zarzadzania firma i podejście do klienta.

  • 0

    78. ~  2008-04-22 16:01:16  host: ip-79-175-200-128.cable.smsnet.pl

    Storna orange i sklepu orange działa

  • 0

    79.  2008-04-22 17:52:27

    ale jak wszyscy wiemy tele2 samo podpisywało fałszywe umowy. Ja z Orange zadowolony jestem ale to tylko zależy na jakiego konsultanta trafisz.

  • 0

    80. ~zadowolony  2008-04-23 16:22:10  host: adka89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do DZIUNIA byłas 4 lata w ORANGE i nie wiesz jak sie pisze nazwe tej sieci????a poza tym skoro wiesz wszystko lepiej od konsultanta to koniecznie podejmij prace w tym charakterze zobaczysz jaka to sielanka i beztroska, szczególnie w przypadku tak wspaniałych klientów jak ty. powodzenia

  • 0

    81. ~Agagat  2008-04-23 18:43:59  host: apn-77-113-63-165.gprs.plus.pl

    Obsługa klienta w Orange jeszcze mnie nie zawiodła. Mam równiez nr w Plusie więc powiem z doświadczenia, że Orange bije na głowę jakością co do Plusa. Dodzwonić się do konsultanta Plusa graniczy z cudem. Jak dzwonię do Plusa to odrazu przełączam tel. na głośnik i czekam na konsultanta 15-20 min a kultura niektórych daje dużo do życzenia. W orange jeszcze nigdy nie czekałem na konsultanta. Zawsze się dodzwaniałem bez czekania

  • 0

    82. ~gawlinski1  2008-04-25 12:18:29  host: 81.210.44.66

    dziwie sie ze nikomu nie przeszkadzalo ze w Orange Biznes ludzie sprawdzajac stan konta dostawali info np. masz 4tys min do Orange i 4tys do innych sieci albo info ze nic sie nie ma i ze ma sie MILIONY poza abonamentem! porazka jak nic.. z czego tu sie cieszyc? dali ciala i juz!

  • 0

    83. ~Aga  2008-05-05 22:14:40  host: 150.80.datacomsa.pl

    Kurna orange leci sobie w kulki!!?? ile moga trwac naprawy od 4 dni nie moge nic wysylac ani dzwonic :/ J***** ORANGE!!!!

  • 0

    84. ~;p  2008-08-20 17:26:38  host: a96.net134.okay.pl

    czy moze mi ktos powiedziec jak mozna sprawdzic wyslane smsy z telefonu komurkowego na internecie???? bardzo prosze

Dodaj swoją opinię