Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Problemy w TakTaku

Problemy w TakTaku

WitekT 8 Września 2006 10:39

0 0
Od 7. września trwa awaria w TakTaku, która uniemożliwia doładowanie konta 14-cyfrowym kodem ze zdrapki.

Czas rozwiązania problemu nie jest na razie znany, a Era zaleca doładowywanie konta w formie elektronicznej, które działa bezproblemowo.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    59. ~KimdzonG  2006-09-12 15:08:44  host: dqk63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    IBOA w przeciwieństwie do EBOKa plusa działa bezproblemowo i ogólnie nawet lepiej się na niego patrzy i w nim porusza.

  • 0

    60. ~  2006-09-12 15:46:53  host: dox24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to jakby t-t miał nagłą próbe, nagły kryzys:P I z tego co czytam, to wybrnął pozytywnie.

  • 0

    61. ~  2006-09-13 22:47:48  host: p10-04.opera-mini.net

    TAK TAK NA WZNAK

  • 0

    62. ~gl  2006-09-14 22:27:16  host: host-81-190-108-38.gdynia.mm.pl

    nie ma jak przyzwyczaic klienta do elektronicznych doladowan - trzeba zrobic awarie ;)

  • 0

    63. ~dealer  2006-09-15 10:17:02  host: bvq223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziś znów sa problemy z doładowaniami kuponami " błąd wewnetrzny" . wrrrrr

  • 0

    64. ~erka  2006-09-15 12:12:05  host: afh98.internetdsl.tpnet.pl

    czy wy tez nadal nie mozecie doładowac konta w tak taku?;-(

  • 0

    65. ~michal  2006-09-15 13:44:09  host: aczy123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nadal.

  • 0

    66.  2006-09-15 15:33:48

    a przeciez problem się skończył w poniedziałek. Zadzwońcie do BOA Ery, oni to wyjaśnią i oddadzą kaske za połączenie w postaci mesków czy darmowych minut.

  • 0

    67. ~a  2006-09-15 15:58:23  host: bn145.internetdsl.tpnet.pl

    pewnie nowy prezes zwolnil glownego informatyka a ten namieszla w systemie i "zapomnial" hasel do systemu:P

  • 0

    68. ~MaRiO  2006-09-15 16:21:50  host: proxy39.is.net.pl

    siemka mam ten sam problem z wpisywaniem kodu w telefonie ale wiem jak uzupelnic konto zadzwonice pod 9898 i tam wprowadźcie kod i wam doladuje konto bez problemu :))

    pozdro

    pozdro

  • 0

    69. ~mika  2006-09-15 23:27:47  host: a0a6-atm.krak.tke.pl

    To skandal!!! Dzisiaj próbowałam doładować swoje konto. Przez cały dzień próbowałam. W końcu zadzwoniłam i dowiedziałam się o awarii. Nie mogli o tym poinformowac wcześniej. Gdybym wiedziała spokojnie doładowałabym konto.Telefon bez doładowanej karty to brak telefonu. A dgyby był komuś potrzebny???

  • 0

    70. ~MaRiO  2006-09-16 02:25:46  host: proxy39.is.net.pl

    mika: przeczytaj co napisalem wyzej czy dla Ciebie to duzy problem zamiast wpisywac *111*...# w telefonie zadzwonic pod nr 9898 (bezplatny) i tam podac nr ze zdrapki ?? ja nie widze problemu.. przynajmniej w taki sposob mozna doladowac konto a co do wpisywania kodu *111*...# w telefonie to pewnie nie dlugo naprawia problem :))

    pozdro

  • 0

    71. ~snoopie22  2006-09-16 15:32:07  host: cqw181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hejka!!czy ktoś wie kiedy w końcu będzie można bez problemu doładować swoją kartę??Chyba szybciej będzie zmienić operatora niż doczekać się na lepsze jutro w erze:((

  • 0

    72. ~aska  2006-09-17 00:18:29  host: esq92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzis doladowalam bez problemu?

  • 0

    73. ~Mika  2006-09-18 21:08:57  host: a0a6-atm.krak.tke.pl

    Hej MaRIO! Dzięki za radę, ale tak też próbowałam - dzwonić na 9898 Uzupełnienie. I było to samo. W końcu wybrałam sie do Ery i tam doładowano mi elekronicznie:)

  • 0

    74. ~Łasic  2006-09-26 00:04:53  host: aaoi196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój kumpel dziwił sie czemu mu ten 14 cyfrowy kod nie działa :P

  • 0

    75. ~ojej  2006-10-30 17:07:31  host: dxh183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja doładowłem 4 razy po 5 zł jednego dnia i nadal mam zablokowane połączenia wychodzące.Czy ktoś wie coś na ten temat.

  • 0

    76. ~arasek  2006-12-09 16:45:20  host: clg234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zeby miec aktywne polączenia wychodzące musisz uzupelniec konto karta przedluzajaca termin jej waznosci czyli za 20zl a nie 4 razy po 5zl

  • 0

    77. ~Elcia@  2007-07-12 19:30:03  host: bxy250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doładowałam konto a dalej mam zablokowane połączenia??????

  • 0

    78. ~Pitkorek  2008-05-31 09:45:55  host: 13-187.tepsalan.net.pl

    ja mam problem kupiłem doładowanie do taktaka za 20 zł ,i kiedy wpisuje kod to mi wychodzi ze ie moge wkonać połaczenia....jestem w telefonach jeszce słabo obeznany ale troszke umiem...

Dodaj swoją opinię