Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Primaaprilisowe żarty

Primaaprilisowe żarty

WitekT 2 Kwietnia 2007 00:02

0 0

Z okazji 1. kwietnia, czyli tradycyjnego dnia żartów, opublikowaliśmy dwie nieprawdziwie wiadomości. W całym Internecie było ich pełno, niektóre były całkiem zabawne.

Nasze dwie żartobliwe wiadomości to:
Najlepszy telefon na świecie - Nokia N95i (wiadomość w całości wymyślona),
Odpowiedź TakTaka na Play? - prawdziwa informacja o likwidacji Megapakietu Minut i SMS-ów, nieprawdziwa o wejściu stawek 20 groszy i 5 groszy na stałę do cennika.

Szczególnie druga wiadomość była trudna do rozgryzienia dla wielu czytelników. Złapał się na nią także jeden z konkurencyjnych serwisów (nie FKN, z którym to wspólnie uknuliśmy ten spisek). ;-)

Obie - dla jasności - już odpowiednio skomentowaliśmy zmieniając ich tytuły.




Mamy nadzieję, fakt nieprawdziwości tych informacji Was strasznie nie rozczarował ani do nas nie zraził. Nie można całe życie być "sztywnym" portalem, raz do roku można puścić wodze fantazji… ;-)

W zeszłym roku pisaliśmy m.in. o kupnie Liberty przez Germanosa, wyjściu Tele2 z Polski oraz zakupie nowej platformy prepaid przez Polkomtela.

Z innych, tegorocznych ciekawostek:
serwis Twoja Komórka napisał o tym, że polski Orange pod naciskiem Komisji Europejskiej znosi od 1. kwietnia stawki roamingowe i będzie taktował wszystkie rozmowy jak krajowe,
serwis ITbiznes napisał, że MSN przejmie Gadu Gadu, a Microsoft wycofuje się z całej Europy oprócz Polski,
Google napisało o udostępnieniu darmowego łącza o prędkości 2 Mb/s po kanalizacji (pisaliśmy o tym w tej wiadomości).

Nadszedł 2. kwietnia - pora wrócić do poważnej pracy. ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41. ~Max  2007-04-02 01:24:58  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    WitekT: 1) Jezeli bylo taniej to co to za odpowiedz? 2) Nie w dowolnym czasie lub momencie, a dowolnym terminie. Slowo termin sugeruje date z wyprzedzeniem (przewaznie jest to jeden okres rozliczeniowy 30 dni, ale bywa i 90dni). 3) Alez ma do rzeczy poniewaz oferta Heyah byla tworzona z mysla o hermetyzacji rynku. Mozna ja traktowac jako wirtualnego operatora. Pominales wyraz Heyah i tyle. 4) WitekT: JEST ISTOTNA ROZNICA MIEDZY ZLIKWIDOWAC, a WYGASNAC. TO TAK JAKBY UMARL a ZOSTAL ZAMORDOWANY. Szkoda, ze tego nie rozumiesz. Istotna subtelnosc. 5) Po likwidacji Megapakietu cena rosnie z 20gr do owych 29gr -standardow y pakiet za 7,32zl. 6) 5gr to 5gr. Jezeli jest wiecej to nazywam to podwyzka -pakiet za 7,32zl. 7) Napisales, ze przestal byc dostepny 31 marca, a to nie prawda bo 1 kwietnia. Wpadles i sie przyznaj. 8) Powinienes uzyc slow typu: Jak podaje nam informator. Zrodlo nieoficjalne. Podane przez informatora.

  • 0

    42. ~  2007-04-02 01:35:00  host: 87-205-209-222.adsl.inetia.pl

    Ha, Max, Ciebie chyba robili 1 kwietnia :P

  • 0

    43. ~jacek  2007-04-02 04:45:43  host: cmk246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na komforum napisali o nieprawdziwych pakietach w play ;) dobre dobre...

  • 0

    44. ~zico  2007-04-02 05:42:54  host: 195.116.183.101

    dobre to było ale za rok Witek to postaraj się lepiej

  • 0

    45.  2007-04-02 05:57:28

    Ałeeeeeeee! Czyli wyszło, że jednak zostałem zrobiony w te bambuko:P Ale zaraz, hooola....czyli wychodzi, ze w tik-taku lipa? Hmm

  • 0

    46. ~Krzys1  2007-04-02 06:02:31  host: chello084010220157.chello.pl

    na stałe do cennika a nie stałę do cennika

  • 0

    47.  2007-04-02 06:27:43

    Jednak dałem się złapć:)

  • 0

    48. ~zico  2007-04-02 06:50:23  host: 195.116.183.101

    max Ciebie Witek zrobił najlepiej w bambuko,podnieciłeś się aż wywołałeś niezłą dyskusje tak jakbyś bym w zmowie z Witkiem

  • 0

    49. ~jatopisze  2007-04-02 07:37:50  host: public-gprs36427.centertel.pl

    Przegląd prasy: TP SA nie chce być firmą strategiczną resortu skarbu (Gazeta Prawna/02.04.2007, godz. 05:00) Ha, ha zapowiada się nowa wojenka TP - Skarb Państwa Kto wygra ? Kto zgadnie ? Witucki strasznie się burzy. SP wsadził kij w mrowisko

  • 0

    50. ~ksadea  2007-04-02 07:43:09  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: No to Cię wczoraj dobrze rozgryzłem...

  • 0

    51. ~Max  2007-04-02 07:59:38  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    Jestescie takimi leszczami, ze nie potraficie przyznac mi racji. Miara czlowieka jest to, ze potrafi przyznac sie do bledu. WitekT po prostu nie przygotowal sie do zrobienia zartu. Nie twierdze, ze brakuje mu inteligencji poniewaz zrobil taki serwis. Niestety WitekT masz spaczony charakter. Nalezalo przyznac sie do bledu i do tego, ze Ciebie zlapalem i byloby w porzadku. Ludzie, nie potrafiacy tego zrobic sa ewidentnie prostolinijni. WitekT wiedz, ze Twoj zart byl najgorszy. Plytkosc i prostota przez niego przemawia. Pozdrawiam i zycze sukcesow. WitekT nie wyszlo Ci, spaprales sprawe. Teraz znikam. Odpowiadac nie bede bo nie mam czasu na takie pierdoly (nie forum a temat).

  • 0

    52.  2007-04-02 08:11:35

    Ja tam 1.IV w nic nie wierze, ale dzis sie zapytam retorycznie: co dalej z TT bez megapakietow ??? Oby tez zart sie sprawdzil, oby 20gr/min weszlo do cennika. Jak ktos napisal 10gr/min (megapakiet + podwojne doladowanie) to w koncu sensowna cena za rozmowe tel.

  • 0

    53.  2007-04-02 08:12:46

    WitekT - bry :) - a Max dlaej uparty jak pewne zwierzatko - gośc nie dość ,że bez poczucia humoru to jeszcze bez jaj,no ponurak :]

  • 0

    54.  2007-04-02 08:26:42

    Max: po pierwsze - nie ucz mnie fachu dziennikarskiego, ok? Po drugie - po Twoim zachowaniu wnioskuję, że masz 16 lat. Jeżeli masz chociaż rok więcej, to tym gorzej dla Ciebie. Ludzie w Twoim wieku potrafią w zdecydowanej więszkości zachowywać się kulturalnie i spokojnie, czego Tobie ewidentnie brakuje. Dość mam czytania tego, jak ciągle obrażasz wszystkich. Wielu zwraca Ci uwagę, a Ty nic. Najlepiej już idź sobie stąd. Do wiedzenia.

  • 0

    55. ~zico  2007-04-02 08:45:40  host: 195.116.183.101

    panowie ale gdyby nie max wczoraj nie namieszał to byłoby nudnie a tak narobił bałaganu i ożywił dyskusje i atorytet prima aprilisowy zwiększył choc tak w 100 % to Go nie popieram

  • 0

    56. ~ksadea  2007-04-02 10:11:13  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: masz rację, jeśli chodzi o Maksa. / zico: robienie burdelu na forum to nie wszystko. / Max: podziękowano Ci, to idź grzecznie na inne forum.

  • 0

    57. ~jojo  2007-04-02 10:26:33  host: efb220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek!!!! Nie - popsułeś mi TAK TAK-a! A swoją drogą udał Ci się żarcik. Muszę przyznać, że nawet bardzo. Gdyby nie FKN, to bez problemu nabrałbym się do końca. A tak, już po połudnu zaczełem coś podejrzewć. Pewnie cała PTC się z Nas teraz naśmiewa. ;-D

  • 0

    58.  2007-04-02 14:27:52

    Brawo Witek za ten dowcip z TT. Choć przypuszczałem, że to raczej fałsz, to nie miałem pewności (nawet powiem więcej - bardzo się wahałem). Zdecydowanie najlepszy i najbardziej wiarygodny żart w sieci jaki w tym roku widziałem !

  • 0

    59. ~rosomak  2007-04-02 17:11:03  host: abjb1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej tak nie żartuj, Witoldzie. Z tym TT, bo ślina aż pociekła, a tu nic...

  • 0

    60.  2007-04-02 19:04:13

    a juz myslalem, ze nie ma nikogo gorszego odemnie...

Dodaj swoją opinię