Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prima Aprilis ;-)

Prima Aprilis ;-)

WitekT 1 Kwietnia 2014 22:01

7 3
Wiecie już które wiadomości, które opublikowaliśmy w Prima Aprilis, były żartami? Sprawdźcie, czy dobrze typowaliście!



W tym roku Prima Aprilis postanowiliśmy "uczcić", ale w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Otóż wszystkie wiadomości, które opublikowaliśmy 1. kwietnia, są prawdziwe i wiarygodne. Nie zrobiliśmy żadnego dowcipu. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ankiety, w której przez 3 godziny pytaliśmy Was, które wiadomości uznajecie za primaaprilisowy żart. Są co najmniej ciekawe. ;-)

Możecie też zobaczyć, jak próbowaliśmy "wkręcać" w 2013 roku, 2012 roku, 2011 roku, 2010 roku, 2009 roku, 2008 roku, 2007 roku i 2006 roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: prima aprilis

w sumie: 29
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~bolec XL  2014-04-01 22:11:37  host: 84-10-84-127.static.chello.pl

    Emocje jak na rybach...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-04-01 22:13:58

    @8 no tak racja :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Astis  2014-04-01 22:16:43  host: staticline-31-182-94-92.toya.net.pl

    Tak nieatrakcyjna oferta w Orange jezeli chodzi o nowe oferty, a raczej odgrzewane kotlety, że naprawdę dalej biorę to jako żart prima aprilis :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2014-04-01 22:18:38  host: n10-02-03.opera-mini.net

    A ja jednakowoż uważam, że wiadomość o SMS-ach to prima aprilis

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2014-04-01 22:25:11  host: n10-02-03.opera-mini.net

    Nie możemy zobaczyć, jak próbowaliście "wkręcać" w 2011 roku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-04-01 22:28:37

    15: poprawione. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Calm7  2014-04-01 22:32:20  host: n10-01-02.opera-mini.net

    Witoldzie, skoro 2014 jest bez żartu, to mam rozumieć, że za rok - nie będzie odnośnika do 2014? ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~jt  2014-04-01 23:27:49  host: 178-36-84-103.adsl.inetia.pl

    niemożliwe!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-04-01 23:40:50

    Witek - a skąd jesteś pewny, że Orange Tobie nie zrobiło prima aprilis :)?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-04-02 00:52:11

    "Wiecie już które wiadomości, które opublikowaliśmy w Prima Aprilis" ... A może te sprzed PA są fake'ami? Szczególnie to Captcha w BDI o którym już dwa razy pisałem i zawze moderator usuwał moje kometarze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21. ~  2014-04-02 08:00:54  host: apn-95-40-6-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Heh, zagłosowałem na "żadna z powyższych" i jestem w 6% mniejszości :) Zabawne, że ludzie nawet na siłę potrafią doszukiwać się... oszukaństwa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-04-02 09:04:13

    każdy to teraz może napisać, ale po tym jak kapcie okazały się prawdą, coś mnie tknęło, że nie będzie żartów primaaprilisowych w tym roku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-04-02 09:30:03

    To proste: skoro w ankiecie pojawiło się "żadna z powyższych", a w ankietach we wcześniejszych latach tego nie było, to... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2014-04-02 09:33:35  host: apn-95-40-6-59.dynamic.gprs.plus.pl

    ...otóż to :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Xavi  2014-04-02 10:19:43  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    Brawo, dobry pomysł że żartem był brak żartów!He He. Wiele osób pod newsem o taryfach orange było pewna że to prima aprilis...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2014-04-02 11:39:45  host: apn-95-40-6-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Btw. dla mnie największym żartem telepolis.pl jest pozwalanie na "działalność" applefan_a na tym portalu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-04-02 12:52:54

    26: a co on robi nieetycznego?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~infernovip  2014-04-02 13:26:54  host: host-89-229-77-153.szczecin.mm.pl

    Trudno mi uwierzyć,że to ma być nowa oferta orange...
    miałem nadzieje,że ta sieć nie pójdzie w trend dawania na siłę darmowych połączeń w sieci,ale okrejając pakiet minut do wszystkich...
    a tu coś takiego... jeszcze obniżyli w ofercie multi pakiet internetu... do 500MB i po wykorzystaniu zaplacimy za transfer... nie będzie "lejka" przegięcie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-04-02 22:15:59  host: apn-5-60-75-216.dynamic.gprs.plus.pl

    @27, Twoje pytanie jest tendencyjne i sugerujące. A co do niego to wystarczy, że trolluje. To jest nienetykietyczne :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-04-03 12:18:39

    Mogliście napisać o żarcie Nokii na prima aprilis i wskrzeszeniu 3310 z 41 mpx aparatem. Za to Samsung "pokazał" rękawiczkę z giętkim ekranem, możliwością dzwonienia i robienia zdjęć. :P

Dodaj swoją opinię