Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezes Vivendi o sytuacji w PTC

Prezes Vivendi o sytuacji w PTC

WitekT 2 Września 2005 16:22

0 0

1. września w Warszawie prezes Vivendi Universal, Jean Bernard Levy, poinformował o planach dotyczących obecności koncernu w Polsce.

Jak powiedział, Vivendi Universal zamierza kontynuować procesy inwestycyjne, oceniając je jako udane i obiecujące. Za ważne wydarzenie uznał orzeczenie sądu, na podstawie którego przejęcie kierownictwa nad spółką PTC w lutym należy uznać za nielegalne. Tym samym członkowie zarządu PTC Ryszard Pospieszyński i Jonathan Eastick zostali zgodnie z prawem przywróceni do pełnienia funkcji w Zarządzie - powiedział prezes.
Zdaniem Jeana Bernarda Levy'ego, decyzja ta napotyka na opór niektórych osób, jednak Vivendi zamierza mu się przeciwstawiać w sposób świadczący o poszanowaniu prawa. Wszelkie podejmowane kroki zmierzać będą do wypracowania rozwiązań, które pozwolą na powrót do PTC udziałowca i desygnowanych przez niego członków Rady Nadzorczej i Zarządu przy uniknięciu wydarzeń, które mogłyby zaszkodzić wizerunkowi firmy i przeszkodzić w wykonywaniu obowiązków służbowych jej pracowników. Nie podjął się precyzyjnego określenia terminu powrotu legalnej Rady, zaznaczył jednak, że obecna sytuacja jest, w ocenie VU, wysoce ryzykowna dla osób aktualnie zajmujących stanowiska we władzach spółki, wobec których toczą się postępowania karne. Zadeklarował cierpliwość i działanie w stanie pełniejszej wiedzy.

Levy wyraził też zadowolenie ze sposobu rozpatrywania sprawy i orzekania przez sąd, który - jego zdaniem - dowodzi, że Polska jest krajem sprzyjającym długofalowym inwestycjom.

Źródło tekstu: zarzadptc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~zofia  2005-09-02 17:42:59  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Przyjechał dogadać się z Solorzem? A co może być utrata koncesji? W zapasie jest Hutchinson...

 • 0

  2. ~konixx  2005-09-02 18:07:15  host: cache-mtc-ad04.proxy.aol.com

  niech sie lepiej przyloza do roboty, bo niedlugo nie bedzie sie juz o co bic!!!

 • 0

  3. ~zofia  2005-09-02 19:22:28  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  konixx: Panowie w garniturach się nie biją...są grzeczni choć czasem mają krzywe zęby i mówią prawdę jak się pomylą:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet