Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezes Nokii w Polsce

Prezes Nokii w Polsce

WitekT 21 Czerwca 2005 18:24

0 0

22. czerwca, na zaproszenie dziennika Rzeczpospolita i firmy Deloitte, przybędzie do Warszawy Jorma Ollila, Prezes Nokia Corporation.

W ramach organizowanego po raz drugi Forum 500 Ollila spotka się w Hotelu Sofitel Victoria z elitą polskiego biznesu.

Podczas spotkania zatytułowanego Finlandia to Nokia. Polska to ...? Jorma Ollila weźmie udział w debacie: Dobra strategia we właściwym czasie... oraz w dyskusji panelowej: Czy polska firma może osiągnąć podobny sukces?. Prezes Nokia postara się wyjaśnić, w jaki sposób pod jego kierownictwem firma Nokia osiągnęła globalny sukces, będzie także odpowiadać na pytania biznesmenów dotyczące możliwości rozwoju firm na polskim rynku.

W panelu dyskusyjnym wraz z Jormą Ollilą, gościem specjalnym Forum 500, udział wezmą znani polscy biznesmeni m.in. z Laboratorium Kosmetycznego Dr Ireny Eris, BRE Banku, PKN Orlen, czy ComArch. Prezes firmy Nokia zapoczątkował zmiany, których efektem jest stały rozwój firmy i jej międzynarodowy sukces na rynku telefonii komórkowej oraz infrastruktury telekomunikacyjnej.
Uczestnicy Forum 500 otrzymają egzemplarz książki Marttiego Häikiö NOKIA. The Inside Story w języku polskim.

Forum 500 - Wielcy Biznesu powstało z inicjatywy dziennika Rzeczpospolita i globalnej firmy konsultingowej Deloitte. Esencją spotkań liderów polskiego rynku z najwybitniejszymi osobistościami światowego biznesu jest wymiana wiedzy, informacji i doświadczeń, które składają się na sukces każdego menedżera. Spotkanie przedstawicieli zarządów największych polskich firm odbędzie się już po raz drugi. Pierwszym gościem specjalnym Forum 500 był Jack Welch, były prezes General Electric. Na sali zgromadziło się wówczas ponad dwustu przedsiębiorców, prezesów firm z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw Rzeczpospolitej.

Zanim Jorma Ollila w 1992 r. został prezesem Nokia, wcześniej, od 1985 r., pracował w firmie na stanowiskach menedżerskich. Jorma Ollila jest honorowym doktorem nauk politycznych na Uniwersytecie Helsińskim oraz honorowym doktorem technologii na Helsińskim Uniwersytecie Technologicznym. Otrzymał wiele międzynarodowych wyróżnień, zarówno od władz państwowych, jak i od prestiżowych ekonomicznych czasopism. Między innymi został odznaczony Orderami za Zasługi przyznane w Polsce, w Niemczech i na Węgrzech.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet