Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezes Dialogu odwołany

Prezes Dialogu odwołany

sirmark 28 Kwietnia 2008 18:58

0 0
Jak dowiedział się Puls Biznesu, Sławomir Szych został odwołany ze stanowiska prezesa Telefonii Dialog. Stanowisko wiceprezesa stracił także Grzegorz Mach.

Szych został odwołany przez zarząd spółki KGHM, która kontrolującej operatora telekomunikacyjnego. Pełniącym obowiązki prezesa Telefonii Dialog został Marcin Olewnik, dotychczas wiceprezes spółki.

Szych kierował Telefonią Dialog od czerwca 2006 roku. Olewnik był wiceprezesem od lutego tego samego roku.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~no i jest getitright  2008-04-29 00:30:58  host: bdv133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzieś Ty się podziewał ze swoimi oryginalnymi przemyśleniami? LOL

  • 0

    26. ~kikulo  2008-04-29 00:31:27  host: chello089078116145.chello.pl

    Ja pamiętam z kampanii słowa o "cudzie gospodarczym". Trzeba mieć chociaż podstawy z ekonomii żeby odróżnić cud gospodarczy od czary-mary. Ale nie przejmuj się, nikt tego od ciebie nie oczekuje.

  • 0

    27. ~getITright  2008-04-29 00:59:13  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @25 - hehe zimowałem ;D mam teraz pewną "sprawę" telekomunikacyjną, w związku z czym zaglądam tu częściej, a tak normalnie to raczej rzadko, a jeśli już to czytam niusy tylko, szkoda czasu na dyskusję z takimi dziećmi neostrady jak np. koleżka powyżej - kikulo ? ale czasem jednak dla sportu można ;D kikulo - i gdzie ten cud gospodarczy, albo działania zmierzające do jego osiągnięcia ??? i kto tu mówił o czarach-marach ???

  • 0

    28.  2008-04-29 03:09:41

    jako, ze polityką się zazwyczaj brzydzę... ale lubie takie spory :) getITright chcesz sie licytowac? zatem masz: 1. http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Dialektyka_sto sowana 2. http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Odnowiciele

  • 0

    29.  2008-04-29 03:12:52

    w 2 poscie wypomimasz wykształciuchów. korzystasz z idealnej kopii definicji wypowiedzinej przez ludwika dorna: Wykształciuch - określenie osób z wyższym wykształceniem, będących w opozycji do rządów PiS, podatnych na wrogą propagandę publikowaną w prasie polskojęzycznej (w szczególności w Gazecie Wyborczej) i emitowaną w TVN.

  • 0

    30.  2008-04-29 03:16:56

    cytat getITright : "...kolejne obelgi - tak jak mówię - jakież to typowe dla wyborców PO" szczegolnie klamliwe oskarzanie o czlonkostwo w SS; albo cos w stylu: spieprzaj dziadu;

  • 0

    31.  2008-04-29 03:21:20

    prokuratury już wyczyścili, ministerstwa też, zastępując wszystkich, często dobrych specjalistów swoimi znajomymi z PO i PSL, teraz wzięli się za spółki skarbu państwa, po to żeby swoją sitwę tam wprowadzić przed wyprzedażą firm, które dzisiaj przynoszą miliardy do budżetu co roku, teraz kaczor donald sprzeda to wszystko, ale żeby "swoi" zarobili grube miliony, to trzeba ich najpierw posadzić na ciepłych fotelach, zanim się wyprzeda daną firmę

  • 0

    32.  2008-04-29 03:21:28

    kolejny stereotyp, oczywiście posłuszeństwo jest ważne, ty byś do np. firmy brał ludzi do których nie masz zaufania ?! poza tym Tusk robi to samo, ma swoją gwardię posłusznych żołnierzy takich jak Schetyna, czy Chlebowski - i nie ma w tym akurat nic złego, na tym m.in. polega polityka...

  • 0

    33.  2008-04-29 03:23:10

    co laczy cytaty zamieszczone w postach nr 31 i 32?? - ten sam autor, czyzby rozdwojenie jazni? a moze blizniactwo?? :D

  • 0

    34.  2008-04-29 03:29:34

    cytat getITright: NIKT się nie nabiera, bo nabierać się można na kłamstwa, ale w ostatnich wyborach na PIS głosowało ponad 5 milionów ludzi, na PO 6 milionów

  • 0

    35.  2008-04-29 03:33:24

    FAKTY: Platforma Obywatelska-6701010 głosów. Prawo i Sprawiedliwość-5183477 głosów. ten post ma podkreslic co wedlug getITrighta znaczy PONAD 5 milonów, w porównaniu z 6 milionami (ja od siebie dodam: PRAWIE SIEDMIOMA)

  • 0

    36.  2008-04-29 03:50:07

    a teraz maly konkurs: kto z osobistosci polityki na 100% nie odwiedzi portalu m.telepolis.pl ?? 1. jaroslaw kaczynski, znany rowniez jako jedyny zabezpieczony :D 2. ziobro - moze specjalnie dla niego napiszemy poradnik: jak bezinwazyjnie usunac liste kontaktow z karty sim?

  • 0

    37.  2008-04-29 04:01:58

    1. nie naleze do zadnej partii. 2. nie glosowalem na PO, na PIS rowniez nie. 3. nie ogladam TVN24 / nie czytam GW / nie slucham RM 4. nie mam NOKII / SE 5. i bajecznie kocham tego jpg'a !! http://www.stud.tu-ilmenau.de/~haku-in/pics/retarded.jpg

  • 0

    38. ~Greg  2008-04-29 10:10:30  host: 212.160.172.70

    27: im więcej czytam Twoje teksty, tym bardzie jestem przeciwny PiS. Gratuluję ...

  • 0

    39. ~getITright  2008-04-29 12:13:25  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    dejw - nie chce mi sie czytać wszystkich twoich 20 postów zamieszczonych pod rząd :D wiesz - to można było zmieścić w dwóch, ale rozumiem że jakość u ciebie poszła w ilość ? :D na linki pod "spiepszajdziadu" nie chce mi się wchodzic, to strona która kultywuje 2 typowe polskie cechy, zawiść i polskie piekiełko, przeznaczona jest dla nieudaczników życiowych, a głównymi odwiedzającymi są byli donosiciele do SB i inne podobne barachło... co do definicji wykształciuchów, to gdybyś troszeczkę w życiu więcej poczytał, niż tylko strony dla nierozgarniętych umysłowo, np. poczytał byś Sołżenicyna, to wiedziałbyś że ta definicja jest zacytowana z Sołżenicyna i jest to definicja stworzona przez tego wielkiego pisarza, a tylko zacytowana przez Dorna, ale od ciebie nie oczekuję żadnej wiedzy, takiej też nie, dodam że jest TO BARDZO TRAFNA DEFINICJA ! Co do obelg - jakie kłamliwe, dziadek twojego ukochanego wodza - Donalda Tuska był w wermachcie ! pretensje są nie o to że to oskarżenie jest kłamliwe, tylko że Kurski śmiał to wyciągnąć w kampanii, może zanim coś napiszesz - dowiedz się czegoś w temacie, a spiepszaj dziadu ? cóż to takiego, taki z ciebie świętoszek ? taka to obelga dla DZIADA który wtedy ordynarnie zaatakował Lecha Kaczyńskiego ?!

  • 0

    40. ~getITright  2008-04-29 12:27:40  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    dejw - a czego nie zrozumiałeś z cytatów (wyjętych swoją drogą z kontekstu, ale to nie istotne) co ci się w nich nie zgadza ??? czekam ? co do postu 35 - ok, tutaj akurat przyznam rację, przesadziłem trochę - więc na PIS w ostanich wyborach zagłosowało 5 milinów ludzi, czyli ponad 30% głosujących, a na PO niecałe 7 milionów, czyli ponad 40% głosujących, zadowolony ? mówiełem to w kontekscie odpowiedzi na zarzut jakoby już "nikt" nie popierał PISu, więc to niewiele zmienia... do postu 36 nie warto sie nawet odnosic, cóż prymitywni ludzie powtarzają prymitywne żarty, nie dziwie się poziomowi twoich wypowiedzi, bo jak mówię, to typowe... i teraz dla mnie cytat numer jeden "2. nie glosowalem na PO, na PIS rowniez nie." heheh, czyli są dwi opcje, albo NIE MASZ PRAWA DO KRYTYKI, ponieważ nie głosowałeś w ogóle, albo - i mówię to z pełnym przekonaniem, bo tylko tacy podjęli taką decyzję wyborczą - jesteś poprostu skończonym gamoniem i naiwniakiem i zagłosowałeś na LID - partię byłych członków PZPR, z którą właśnie sie dzieje to co powinno, gnije i rozkłada się :DDD ten jpg faktycznie zabawny, acz okrutny, żart w stylu family guy-a, więc akurat tutaj trafiłeś w mój gust ;D a że nie masz nokii to szkoda, bo to najlepsze telefony... i jeszcze jedno, nie oglądasz tvn24, nie czytasz GW, ale czytasz coś na jeszcze niższym poziomie - spiepszajdziadu.com, wszystko w temacie :D

  • 0

    41. ~getITright  2008-04-29 12:32:37  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    acha i jeszcze dla jasności - czytam GW, ale również i rzeczpospolitą, oglądam TVN24, słucham nawet radia TOK.FM :D tylko że ja mam swój rozum i sporą wiedzę, mogę weryfikować informację, poza tym ma dystans do tego co słyszę/czytam, nie zawsze coś jest takie, na jakie początkowo wygląda, przeraża mnie tylko że są ludzie którzy przyjmują to co słyszą w tych mediach za pewnik "bo przecież mówili w telewizji" i to są właśnie w 80% wyborcy PO, bo są wśród nich i ludzie myślący (20%) którzy z przyczyn koniunkturalnych zagłosowali na PO...

  • 0

    42. ~getITright  2008-04-29 12:34:11  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @Greg - no po Tobie to bym się raczej innej wypowiedzi nie spodziewał, nawet gdybyś był członkiem PISu to nie odmówił byś sobie przyjemności "bycia w opozycji" do tego co ja mówię :D

  • 0

    43.  2008-04-29 13:35:09

    Pis to partia zacofańców, tylko mam jedno pytanie do fana TV trwam ~getITright wybierz sobie inne forum, bo tymi bzdetami okazujesz swój idiotyzm i naiwność, jeśli kochasz pis nie okazuj tutaj tego bo robisz z tego wielkie gówno. Spadaj i nie trzaskaj drzwiami. OK? xD

  • 0

    44.  2008-04-30 01:34:20

    w pierwszym swoim poscie napisalem, ze nie lubie polityki. ale lubie google :) nie czytalem tego portalu, znalazlem tam liste "czystych" dusz w PIS. nie ujawnilem tez na kogo glosuje-bo to moja prywatna decyzja i nic Ci do niej. niestety.. ale nie trafiles. nie glosowalem na LID. nie przekrecaj faktow- ta konkretna wersja byla definicja Dorna. chyba, ze Sołżenicyn wspominal o tvn24 i gw. powiedz mi skad masz te info na temat 80% glosujacych na PO?? bo IMo sam je wydumales. ps. to samo lub jeszcze gorzej mozna powiedziec o wspolnym elektoracie pis i lpru. pozdrawiam. ps. nazywasz mnie gamoniem itp - a wczesniej twierdziles, ze takie obrzucanie blotem to typowe dla PO-wcow... chlopie zdecyduj sie.. i dobra rada.. nie nawracaj nikogo na sile! bo sie tylko osmieszasz :)

Dodaj swoją opinię