Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezenty z okazji 20. urodzin Plusa i Samsunga

Prezenty z okazji 20. urodzin Plusa i Samsunga

LuiN 27 Października 2016 13:11

4 5

Sieć Plus świętuje z Samsungiem 20. urodziny. Do wybranych telefonów dokładane są kupony na zakupy w sklepach Empik lub Douglas.



Ofertą objęte są abonamenty od 69,99 zł miesięcznie oraz 3 modele telefonów:


Zobacz: regulamin promocji


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: urodziny | samsung | plus

w sumie: 16
  • 0

    1.  2016-10-27 13:26:16

    Po jakiemu to napisane "Sieć Plus świętuje z Samsungiem nami 20. urodziny"

  • 0

    2.  2016-10-27 13:28:12

    1
    To nowy telepolisowy język :-) Taka mieszanka dialektu indian preriowych i górników dołowych :-)

  • 0

    3. ~  2016-10-27 13:29:50  host: ip-84.38.160.65.resman.pl

    tak to jest jak się kopiuje i wkleja a nie redaguje newsy...
    swoja droga ta rocznica przypadała jakiś czas temu, wiec jest spóźniona i nie dla wszystkich, gdyż mam tel na karte i mixa, więc dlaczego nie ma nic dla mnie ??

  • -1

    4.  2016-10-27 13:31:52

    Hasło brzmi: Świętuj z nami 20. urodziny Samsunga i Plusa.
    Kryniczanin - sorry, ale jak ktoś krytykuje sam poprawnie (ortograficznie) powinien pisać - jeśli nawet w formie żartu krytykuje ;-)

  • 0

    5.  2016-10-27 13:32:47

    Dwa zdania i znowu błędy. Ehhh. Oni to robią specjalnie.

  • 0

    6. ~ja  2016-10-27 13:37:30  host: apn-46-77-183-21.dynamic.gprs.plus.pl

    Najlepszym prezentem byl by % do zasilenia. Ale siec liczy na naiwnych min. 70 zl/30 dni.

  • 0

    7.  2016-10-27 13:43:18

    1-3 - dziękuję za zwrócenie uwagi. @3, to właśnie przy redagowaniu został "bonus".

  • -2

    8. ~Michael  2016-10-27 13:43:21  host: n19-09-03.opera-mini.net

    @4
    Ktoś tutaj jednaj bierze za to kasę...A oferta słaba.

    PS Dlaczego rząd PiS bez żadnych
    zastrzeżeń zgodził się na CETA ?! Tyle
    psioczą na Unię, która daje nam jednaj
    swobodę podróżowania, pracy, dokłada
    się do inwestycji. Za to przy TTIP i CETA
    nie zrobili nic, a umowa niesie wiele zagrożeń jak ISDS prywatny arbitraż dla
    korporacji gdzie mogą dostać
    odszkodowania za to, że państwo
    zmieni swoje prawo! Duża wolność
    banków..a pamiętany jak to skończyło
    się w Stanach. Do tego masowe stosowanie gmo, inne normy więcej
    pestycydów.

  • 0

    9.  2016-10-27 14:37:48

    Zdałby się Note 7 na wystrzałowe urodziny...

  • 0

    10. ~sueshack  2016-10-27 16:18:14  host: 80.245.23.162

    Czy prezenty załatwia smerf Zgrywus?

  • 0

    11. ~  2016-10-27 20:34:09  host: apn-31-0-35-41.dynamic.gprs.plus.pl

    @2, to jest język osobisty LuiNa. Wybacz mu, on tak ma. Jak za dużo będziesz krytykował to zablokują Ci IP.

  • 0

    12. ~Oooo  2016-10-27 20:44:57  host: user-31-174-226-229.play-internet.pl

    Urodziny w duzych sieciach sprzedazy zawsze wiaza sie z wyzyskiem dostawcow.

  • 0

    13. ~Michael  2016-10-27 21:16:03  host: bzi149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie jestem na etapie szukania telefonu :) Bardzo fajna oferta. Chyba sobie wezmę tego A5, ale kurcze S7 też kusi... Warto dopłacić to 1k do flagowca?

  • 0

    14. ~Maciek  2016-10-27 21:16:35  host: 095160157236.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    @6. Ale to jest promocja i bonus do oferty abonamentowej, więc o jakim zasileniu Ty tu mówisz? Swoją drogą, bonusy dla kartowiczów z okazji urodzin Plusa też na pewno będą. Już są choćby w programie poleceń :)

  • 0

    15. ~jack78  2016-10-28 12:46:57  host: apn-37-7-37-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Kto jeszcze bierze abo po 120 zł/m-c?
    Ja w swoim za 49,99 mam wszystko, łącznie z połączeniami w UE

  • 0

    16. ~Strzał w10  2016-10-29 21:48:51  host: user-94-254-241-217.play-internet.pl

    Samsung ma wystrzałowe telefony a MPiK popiera satanistę nerdgala , dobrana para.

Dodaj swoją opinię