Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezenty świąteczne od T-Mobile

Prezenty świąteczne od T-Mobile

LuiN 12 Listopada 2012 15:21

1 0
14. listopada T-Mobile wprowadza nowe, świąteczne oferty promocyjne. Osoby podpisujące umowę lub aneks do umowy z operatorem będą mogły kupić atrakcyjne telefony lub smartfony w promocyjnych cenach, a także otrzymać w prezencie usługi dodatkowe, takie jak "nielimitowane" SMS-y czy rozmowy krajowe za 1,99zł.

Propozycje Święta w T-Mobile. Oferta minutowa z telefonem oraz Święta w T-Mobile. Oferta multimedialna z telefonem oparte są na taryfach Rodzinnych. Wszystkie taryfy zawierają duże pakiety minut do sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz usługę bezpieczny Internet w T-Mobile, która pozwala na pełną kontrolę kosztów podczas korzystania z Internetu w telefonie.

Obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer z innej sieci, którzy podpiszą z T-Mobile umowę w okresie świątecznym, rozpoczynającym się 14. listopada, będą mogli cieszyć się niższym, promocyjnym abonamentem. Przewidziano dla nich 10-procentowy upust na abonament, który obowiązywać będzie przez cały okres umowy zawartej na 24 lub 48 miesięcy.

Dodatkowo T-Mobile, dbając o środowisko naturalne, przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy zrezygnują z papierowej wersji faktury na rzecz jej elektronicznego odpowiednika. Wszyscy abonenci, którzy wybiorą opcję f@ktura zapłacą abonament miesięczny niższy o 5 zł brutto.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy podpisujący z T-Mobile umowę otrzymają możliwość wykupienia dodatkowych usług za symboliczną kwotę 1,99zł, bez względu na wysokość abonamentu. Użytkownicy taryf Rodzina 20 i 40 będą mogli otrzymać w ramach tej sumy "nielimitowane" SMS-y i MMS-y na wszystkie numery w T-Mobile w kraju, a także usługę Sieć Rodzinna, w ramach której można wykonywać bezpłatne połączenia pomiędzy dwoma numerami w sieci.

Taryfy Rodzina 60 i 80 przewidują dodatkową możliwość wyboru usługi nielimitowanych rozmów krajowych w obrębie sieci T-Mobile oraz "nielimitowane" SMS-y i MMS-y na wszystkie krajowe numery, bez względu na operatora. Najwyższa opcja abonamentowa - Rodzina 110 - zapewnia całkowicie darmowe rozmowy z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych oraz możliwość wykupienia za 1,99 zł nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi oraz Sieci Rodzinnej dla grupy czterech osób. Numery w sieci rodzinnej mogą komunikować się ze sobą w ramach pakietu 2000 minut, które otrzymuje każdy numer należący do grupy.

Źródło tekstu: T-Mobile     


Dodaj do:
w sumie: 51
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32.  2012-11-12 18:43:49

    A co z przedłużającymi czy ich te -10% i -5zł też obejmuje ? Np. R80 za 80zł przy przedłużeniu można dostać za 59zł - 10% to 53,1 -5zł = 48,1zł. Czy te promocje liczą się od ceny startowej czy tego co można wynegocjować bo jak tylko od startowej to porażka dla przedłużających i lepiej przejść do Orange - od 3 do 6 miesięcy mamy abonament za 0zł. Widać każdy operator walczy ilością minut, smsami, a nie GB/MB na internet i cenami telefonów, ale tak wychodzi im taniej ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2012-11-12 19:42:01  host: z26-09.opera-mini.net

    32-pewnie zastąpi to obecne rabaty :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~aaa  2012-11-12 20:21:16  host: 87-205-246-90.adsl.inetia.pl

    *32 jeżeli chodzi o rabat 10% to napewno nie będzie od kwoty 59zl bo to jest oferta którą proponuje tylko dział utrzymania klienta, a we wszystkich innych punktach została juz wycofana w połowie października, chociaż prawdę mówią podejrzewam że te rabaty będą tylko dla nowych klientów (nowe umowy) nie aneksy i w ofertach z telefonem

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35.  2012-11-12 21:13:27

    33.pewnie zastąpi to obecne rabaty :-) @Skoro tak to 80zł -10% 72zł czyli 13zł więcej niż to co dzisiaj oferuje SUK...kto przedłuży umowę na takich warunkach ? Dodając "bonus" -5zł za fakturę to mamy 67zł czyli i tak o 8zł miesięcznie więcej, x24 wychodzi 200zł w plecy. Im wyższy abonament tym strata większa, gdyby dla przedłużających były tylko takie promocje. Nie wiem czy tak ma być, ale jeśli miałbyś rację to nie wiem kto wtedy przedłużałby umowę z T-mobile. @34 Jeśli tylko dla nowych to dlaczego jest napisane, że: "Obecni abonenci oraz...którzy podpiszą z T-Mobile umowę w okresie świątecznym, rozpoczynającym się 14" ?! Jeśli jednak tylko dla nowych to wtedy mogliby przedłużającym w tym okresie dać - 15% na wybrane modele jeśli skorzystamy z przedłużenia drogą telefoniczną (ale do tego "stary"/obecny upust).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~aaa  2012-11-12 21:56:55  host: 87-205-246-90.adsl.inetia.pl

    *35 Po prostu tak podejrzewam , a słowo obecni abonenci bedzie się tyczyło obecnych abonentów którzy wezmą nową umowę z nowym numerem telefonu, oczywiście mogę być w błędzie , więc nie mam zamiaru się sprzeczać :)a ten upust SUK , jak dobrze wiesz nie był tak chętnie proponowany i jak widać każdemu operatorowi zależy głównie na nowym kliencie a nie na utrzymaniu klienta, mam nadzieję, że T-Mobile w końcu wycofa opłaty przy podpisywaniu aneksów bo to jest naprawdę śmieszne

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2012-11-12 22:18:47  host: z26-09.opera-mini.net

    35- niby tak, ale będzie za to można kupić jakiś fajny bonus za 2zł więc coś za coś. Pewnie do tego dojdzie jeszcze jakaś większą liczba minut lub tańszy telefon :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~aaa  2012-11-12 22:22:05  host: 87-205-246-90.adsl.inetia.pl

    oby :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2012-11-12 23:10:02  host: ip-94-42-34-221.multimo.pl

    Do tego gratis paczka spamów, nawet dla tych, którzy nie wyrażają zgody na przetwarzanie danych do takich celów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~Zdzichu  2012-11-13 02:05:30  host: 89-74-139-143.dynamic.chello.pl

    W ofercie biznesowej tylko SIM w Play mam 250 minut , nielimitowane darmowe do play, możliwość wykupienia pakietu 100mb za 5zł/msc , wszystko to za 17,50 przy umowie na 12 miesięcy . Długo nie będzie tak dobrej oferty na rynku ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41.  2012-11-13 02:51:07

    @39 och nawet nasz etatowy narzekacz Vh sie uaktywnil! witamy :) i powtarzam to co pisalem juz nieraz - ok. 10 osobom wylaczylem skutecznie wysylanie jakichkolwiek reklam w ABONAMENTACH - widocznie za slabo sie starasz...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~  2012-11-13 08:02:28  host: z37-14.opera-mini.net

    thonka akurat nie masz tu racji, bo sporo klientow narzeka ze dostaja spam, zglaszaja sie do salonu badz dzwonia na infolinie, pracownicy tm im wylaczaja, a po miesiacu znowu reklamy. Ciesze sie ze udalo ci sie wylaczyc 10 osobom, ale oprocz nich jest jeszcze wielu klientow ktorzy nie moga sie tego dziadostwa pozbyc. Nawet mi w heyah wysylaja cos co kilka dni mimo blokady.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~Endo  2012-11-13 10:30:29  host: 87-205-194-241.adsl.inetia.pl

    Akurat promocja świąteczna na blueconnect im się udała za 59zł można już z 20GB w dzień poszaleć, a w nocy nielimitowany transfer.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~xxl  2012-11-13 10:37:44  host: b14.idd.net.pl

    mi się spam udaje wyłączyć bez problemu, z tego co wiem Ci ludzie co korzystają z usług premium muszą je wyłączyć u organizatora danej zabawy czyli niekoniecznie przez PTC

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45. ~zemler  2012-11-13 11:12:08  host: mail.mixelectronics.pl

    promo t-mobile na swieta dramat . Moim zdaniem jest drożej niz było a minut jak na lekarstwo!!!!! plus i orange ma zdecydowanie lepiej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2012-11-13 11:30:05  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    43@ Szczególnie poszaleje się mając wolny edge albo skaczący pomiędzy nadajnikami 3G i edge zasięg.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    47. ~  2012-11-13 15:28:22  host: 83.230.70.91

    wkurzylem sie na t-mobile i po 13,5 roku robie bye. nie chcieli 5zl zejsc z abonamentu i uparci to kilka numerow z rodzinki tam gdzie daja taniej i wiecej. nie mam juz ochoty sie targowac po kilka dni a moze to a tamto mowie co chce oni nie sa wstanie biore tam gdzie daja wiecej za mniej to co ja chce a nie oni wciskaja