Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezenty dla pierwszych klientów Plusa

Prezenty dla pierwszych klientów Plusa

orson_dzi 4 Października 2016 14:19

20 5

Z okazji 20-lecia Plus dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tys. zł.



Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 roku otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat prezenty odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.

Zestaw prezentowy zawiera:
  • Pakiet "Smartfon": Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet "Internet": Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50"(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet "Telewizja Cyfrowego Polsatu": pakiet 139 kanałów "Familijny Max HD" z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet "Prąd od Plusa": gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet "AGD": wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1 października 1996 roku nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.




Wszystkie umowy przez okres ich trwania (2-3 lata) są dla klienta darmowe.

Zobacz: Witek nadaje #32: z Piotrem Skrzypczakiem o 20 urodzinach sieci Plus

Poprosiliśmy biuro prasowe sieci o informację jakiej liczbie klientów przysługują w/w prezenty. Otrzymaliśmy jedynie zdawkową odpowiedź, że to, co było do przekazania zostało już przekazane.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 106
  • 0

    91. ~nmn  2016-10-08 13:11:44  host: 8.37.225.42

    89 - Nie masz co się wścieklić, taka jest polityka Plus-a, mają wydzieloną kasę na reklamy itp rzeczy, na rozbudowę sieci również, tyle, że omasztowanie Twojego regionu nie przynosi takich korzyści co wspomniane przez Ciebie reklamy. Kiedyś i u Ciebie "wyrównają" - kiedy? Aż inne, opłacalniejsze załatają...

  • 0

    92. ~piotrmak  2016-10-08 15:15:40  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    #83: To się mocno mylisz dziecko. Ja jestem takim właśnie frajerem i mam numer nieprzerwanie od 20 lat. Co prawda aktywacja kupiona dopiero w 3 tygodniu działania Plusa. I wierz mi, że chyba wtedy nikt nie musiał pokazywać zaświadczenia o zarobkach:) Wystarczył wpis do ewidencji działalności gosp. lub KRS

  • 0

    93.  2016-10-08 15:31:05

    92. ~piotrmak: Jeśli to prawda, to pomimo wielu "za i przeciw" gratuluję wytrwałości.... naprawdę "szacun" jak to teraz mówią.... 20 lat w jednej sieci to naprawdę trzeba mieć samozaparcie.... szczególnie w ostatnich latach... :)

  • -1

    94. ~  2016-10-08 15:41:11  host: dcp214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    92, zgadza się, w przypadku etatowców wystarczające było samo zaświadczenie o zatrudnieniu - bez podawania wysokości dochodu. Dla tych, którzy nie byli legalnie zatrudnieni i nie mieli osoby, na którą można było wziąć abonament, pozostawała jeszcze opcja z kaucją. Era była bardziej liberalna.

    A ty, #83, jesteś idiotą.
    1) Formalności było pi razy drzwi tyle, co przy zakupie czegoś na raty - jak najbardziej do załatwienia na jedno posiedzenie.
    2) Najniższy abonament wynosił raptem 42,70, co już wtedy nie było zatrważającą kwotą. Sporo aktywacji kupowali "ludzie na telefon", głównie komputerowcy, dla których ważniejsze było bycie pod telefonem, niż wykonywanie połączeń.
    3) Ludzie, o których piszę wyżej, dziś są w okolicy czterdziestki. Rzeczywiście, jedną nogą w grobie.
    4) Jeden świstek do podbicia przez przełożonego. 20 lat temu wiele spraw było znacznie mniej sformalizowanych.
    5) Jedyny względnie sensowny argument.
    6) Ja mam numer w tej samej sieci od niemal 19 lat, czyli odkąd w moich okolicach pojawił się sensowny zasięg. Politykę przedłużeniową Plusa od zawsze chwalę.

    Ciekawe, czy ty w ogóle istniejesz dłużej, niż Plus.

  • 0

    95.  2016-10-08 15:58:02

    Podstawowe pytanko: po jaką cholerę popełniać artykuły o czymś co istnieje tylko teoretycznie? Nie szkoda czasu na takie bzdury? Chyba czas odstawić Premium do lamusa....

  • -1

    96. ~Czesio  2016-10-08 16:36:23  host: afsd103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @91;
    Kiedyś to wyrównają tylko kiedy? I zasięgu sieci Plus nie będzie wcale, tym samym nie będzie wynajdować Plus wcale w telefonie w lokalizacjach ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie, przy drodze wojewódzkiej numer 640,będąca przedłużeniem drogi krajowej numer 62 i dochodzącą również do krajowej 19, wiecznie, kolejne 20 lat istnienia tej sieci i jak widać nic się nie zanosi, żeby to zmieniło i ktoś logicznie myślący dodał tą jedną lokalizację choć podstawową GSM na istniejący tam nadajnik Orange jak swojej nie potrafią zrobić w końcu.

  • 0

    97. ~Kronos  2016-10-09 12:53:59  host: host-142-40.jkns.pl

    Na dziesiąte urodziny Plus zorganizował konkurs, w którym można było wygrac między innymi samochody, na dwudzieste rozdają prezenty dla lojalnych klientów. Póki co nigdzie się nie wybieram, jeśli chodzi o innych operatorów (a jestem klientem od kilku lat), więc może na ich trzydziestkę załapię się na jakiś wypasiony prezent.

  • 1

    98. ~Luko  2016-10-09 17:35:26  host: amp60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ehh, ależ teraz żałuję, że na jakiś czas zrezygnowałem z ich usług :D Skusiła mnie kilka lat temu konkurencja... Ale po skończeniu umowy od razu wróciłem. (Zasięg! - uwierzcie mi, że jest mega różnica) Teraz już się nigdzie z Plusa nie wybieram, więc może jeszcze kiedyś docenią moją wierność :P Pozdrawiam!

  • 0

    99. ~Stasio  2016-10-09 17:54:09  host: afrz109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @97,@98;
    To się nigdzie nie wybierajcie i siedźcie w tej badziewiastej sieci jaką jest Plus, która ma obecnie najgorszy zasięg w kraju, niecałe 75% pokrycie tylko, z własnymi nadajnikami, które jeszcze niektóre powyłączali, wyjedziesz za miasto kończy wszystko, w wielu regionach nie zdążyli nawet podstawowego zasięgu zrobić za 20 lat istnienia, gdzie inne sieci mają pełny zasięg, nie wynajduje tej sieci im w telefonie wcale i wielu nie wie nawet o istnieniu tej sieci, chyba, że z reklam;

  • 0

    100.  2016-10-09 19:04:41

    99 - to chyba nie Twój problem, ze ktoś siedzi gdzie siedzi?
    Ja na zasięg Plusa nie narzekam. Praktycznie nigdy nie mam problemu z dostępem do sieci. A jeśli mam to tylko tam, gdzie zasięgu nie ma żadna sieć ;-) W mojej okolicy są takie 2-3 miejsca gdzie jest z tym problem. Firmy tam funkcjonujące używają jednak dodatkowych systemów - a jakby któryś z operatorów miał zasięg, to chyba by nie używali?
    Jeśli natomiast w Twojej okolicy nie ma zasięgu Plusa, to - przynajmniej dla mnie jest oczywiste - że korzystasz z usług sieci, która ma dobry zasięg?

  • 0

    101. ~nMn  2016-10-09 19:18:30  host: 168.235.197.207

    wlo, jak do Ciebie dzwonią (z ery czy Orange) to kto daje lepsze oferty aby Cię "przekabacić" do siebie? :-)

  • 0

    102.  2016-10-09 19:27:26

    Plej dzwoni. Orange do rachunków za stacjonarny i neostradę załącza drukowane zachęty. T-Mobile dzwoniło, ale już ze 2 lata nie pamiętam by dzwonili.

  • 0

    103. ~Remik  2016-10-09 22:41:01  host: anf206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znakomity prezent od Plusa! Tak powinno być u każdego operatora. Świetne prezenty, choć powinni jeszcze podać ilu takich abo jest.

  • -1

    104.  2016-10-13 09:14:54

    16 klientów od początku, nie za dużo :)

  • 0

    105. ~Kick  2016-10-13 20:08:54  host: agkk206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój tata się załapał... Normalnie byłem w szoku :D Ja bym wziął ten pakiet z galaxy s7, ale on stiwerdził, że bierze pakiet TV i tak też zrobił :D Mega mu zazdroszcze... :D

  • 0

    106. ~wili  2016-10-14 06:56:44  host: apn-37-7-103-195.dynamic.gprs.plus.pl

    Ostałych klientów trzeba dbać, i tyle. Tylko czemu o tym tak rzadko pamiętają.

  • 0

    107. ~pabloki  2016-10-17 12:33:15  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    plus nie udzielił informacji o liczbie klientów od dnia 1.10.96 bo jest ona zapewne bardzo malutka( i wtedy byłby wstyd w porównaniu do tmobile) lub nie ma takich klientow wcale . stąd tez dał duże prezenty. tylko jaka one mają wartość sumaryczną ? to dowodzi też że plus upadł już nisko i nie ma sie czym pochwalic.

  • 0

    108. ~WoWo  2016-10-17 14:29:47  host: 148.81.117.88

    Wow! To jest dopiero reklama i pokazanie jak ważny jest stały, lojalny klient. Zazdroszczę tym, którzy konsekwentnie są z Plusem przez te wszystkie lata, sam pewnie też bym takim był, ale za młody jestem ;P Mój staż to dopiero albo aż 7 lat. Może na 10 lecie i ja coś dostanę od Plusa ;)))

  • 0

    109. ~Mieciu  2016-10-18 15:08:03  host: 148.81.117.88

    ~WoWo ja jestem w Plusie już od przeszło 12 lat i jak widać po tym artykule lojalność popłaca. Mam nadzieję że i my doczekamy takiego fajnego uhonorowania stażu. Byłoby przemiło!

  • -1

    110. ~Ludvig  2016-10-19 19:53:23  host: 095160157241.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Raczej sympatyczna postawa Plusa. Podejrzewam, że niewielu takich klientów przez 20 lat się zebrało, ale jednak prezenty nie są byle jakie. Wizerunkowo na pewno plus dla Plusa.

Dodaj swoją opinię