Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Prezentobranie" za każde doładowanie także w Heyah

"Prezentobranie" za każde doładowanie także w Heyah

sirmark 7 Grudnia 2012 16:12

32 0
Ruszyła promocja "Prezentobranie w Heyah", w której za każde doładowanie konta można otrzymać gwarantowany prezent.

W ramach promocji użytkownicy Heyah na kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają bezpłatnego SMSa z unikalnym kodem promocyjnym, uprawniającym do odbioru prezentu. Żeby odebrać upominek wystarczy wejść na stronę www.nagrody.heyah.pl, wpisać otrzymany kod oraz swój numer telefonu.

To jaki prezent otrzyma użytkownik zależy od kwoty doładowania, okresu korzystania z usług Heyah oraz dnia tygodnia, w którym dokonano zasilenia konta. Im wyższe doładowanie, tym bardziej atrakcyjny prezent. Do odebrania są darmowe minuty w dwóch wariantach: do wykorzystania na połączenia wewnątrzsieciowe i z numerami stacjonarnymi lub do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Ponadto w puli znajdują się pakiety megabajtów oraz ekstra złotówki, które mogą być wykorzystane na połączenia ze wszystkimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce.

Promocja obowiązuje od 6 grudnia 2012 do 4 marca 2013 roku.

Zobacz: regulamin promocji "Prezentobranie w Heyah" (plik .pdf; 166 kB).

Źródło tekstu: Heyah     


Dodaj do:
w sumie: 49
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2013-01-17 18:56:46  host: staticline50334.toya.net.pl

    3 razy już miałam do odebrania nagrode i 3 razy nic nie było. Oszukańcy!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~doris  2013-02-04 21:26:51  host: public726076.centertel.pl

    jakie nagrody???????mi wyskakuje,ze musze doałdowac konto,mimo odbioru wiele zlotowek extra !!!!!!sms-ow wysyłac nie moge,bo nie mam na koncie- mimo,ze dostałam !!!!Przewał kolejny i tyle !!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~LUCEK  2013-02-05 22:18:12  host: acrv138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~LUCEK  2013-02-05 22:19:32  host: acrv138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEYAH TO ZŁODZIEJSTWO

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2013-02-15 16:20:52  host: user-164-127-76-120.play-internet.pl

    WYSLALAM 4 KODY I NIC NIE DOSTALAM,OSZUSTWO

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~  2013-02-15 16:23:50  host: user-164-127-76-120.play-internet.pl

    PO CO PRZYSYLAJA TE KODY JAK NIC NIE DAJA,ZLODZIEJE,JESZCZE KASUJA ZA SPRAWDZENIE KONTA,TRZEBA ZMIENIC SIEC,HAMSTWO!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~v...  2013-02-15 17:02:19  host: aehg177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nu cóż. Ja też wysłałam dużo kodów i nic tylko piszą mam możliwość wygrać i nic, ale w heyah już od jakiegoś czasu dziejom się dziwne rzeczy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~Tikej232  2013-02-18 21:46:43  host: V37-09.opera-mini.net

    Ja jestem zadowolony z sieci heyah. Też dostaje te kody i wszystko mi działa prawidłowo. Jak mam do wyboru jakąś nagrode to sobie wybieram i ją dostaje. Heyah jest super.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~xxxxxxxxxxx  2013-02-19 09:04:52  host: 037008255089.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    z tymi kodami to się zgadam też nic nie dostałam za zrobienie koda to są oszuści

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2013-02-26 09:15:10  host: 193-34-1-1.chelmnet.pl

    ja dzwonilem na jinfolinie w tej sprawie - ze strona nie wyswietla sie - konsultantka powiedziala ze nic nie wie o tym i da znac technikom ze jest problem - zobaczymy co dalej czy to podpucha tylko - corka T-Mobile nie sprawda sie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~1535  2013-02-26 11:35:18  host: 77-255-123-168.adsl.inetia.pl

    Jak do tej pory bylam zadowolona z uslug Heyah i nie mialam tez problemu z odbiorem nagrod. Jednak do czasu, wybralam nagrode i nic dalej. CISZA!! Napisalam wiec do nich. Oddzwonil mi pan, czy ja to ja i o co mi chodzi? (napisalam wyraznie i przejrzyscie wiec nie wiem po co ten telefon i zbedne pytania) Otrzymalam wiec natychmiast ta wybrana kilka dni wczesniej nagrode. Po wczorajszym doladowaniu, znowu nic. Zadnego kodu na nagrode. CISZA!! Napisze znowu e-maila. Niby maja na to 48h, ale zawsze bylo to natychmiastowe, wiec nie wierze, ze przyjdzie ten kod. Jak tak dalej pojdzie, to zmienie po prostu operatora. Heyah nie jest jedyna. Jak chca tracic klientow, to ich problem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~  2013-03-13 07:42:39  host: 193-34-1-1.chelmnet.pl

    Ja dzwonilem pare razy - obiecali sprawdzic i wyslac SMS - nic z tego - ani widu ani słuchu - cisza a termin kodu minął - zmyła tylko - trzeba uciekac z Heyah. Oplata za sprawdzenie konta 4 grosze. Koniec z Heyah. Wyprowadzam sie do innego operatora. Dalej nie mozna wejsc na ich strone. Grzecznie odpowiadaja ze soprawdz - i .... nic nie robia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~ewka  2013-03-15 13:44:09  host: ip-109-196-240-34.static.system77.pl

    A ja sie chcialam pochwalic ze wygralam TABLETA bylam w takim szoku ze zawał murowany;) a i u mnie nie bylo z niczym problemu:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~JUSTYNA  2013-03-21 14:57:14  host: 188.141.53.1

    Ja też próbuje wpisać te kody a tu nic

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2013-03-21 14:59:45  host: 188.141.53.1

    To nie pierwszy raz jak nagród za kody niema,od kilku tygodni próbuje wpisywać nowe kody ale wyświetla mi się że to błędny kod i numer telefonu!!!! TOTALNA LIPA

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~WIDAĆ CZYTACIE CO KLIKACIE...  2013-03-30 13:21:08  host: ip-94-231-224-151.static.tvk.wroc.pl

    Administratorem danych osobowych jest Polska Telefonia Cyfrowa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-222) przy Al. Jerozolimskich 181. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia promocji i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w powyższym celu. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe zgody mogą zostać wycofane w każdym czasie poprzez wycofanie zgody na otrzymywanie Informacji handlowych. Wycofanie zgody może nastąpić w Biura Obsługi Użytkownika, przez wysłanie wiadomości SMS o treści NIE na numer 80888 lub złożenie PTC stosownego oświadczenia na piśmie. Wycofanie powyższej zgody oznacza wycofanie udziału w Promocji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~poszkodowany  2013-04-19 10:37:01  host: ppp157130.ostnet.pl

    pobierają 3 pln za taryfę której nie zarejstrowałem, uwaga!!!!! nie wiedziałem że t-mobail to taka wredna firma położyli łapę na heja i są jaja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~  2013-05-09 09:41:11  host: host-31-6-167-228.dynamic.mm.pl

    Jedna wielka ściema!Rezygnuje z karty doładowań do heya nie traktują poważnie abonentów!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    56. ~iwona  2013-06-05 12:35:47  host: internet.krosoft.pl

    ja juz z siecia heja jestem nie klamiac 20 lat i jeszcze od nich nic nie dostalam za darmo.A moze dla tego ze za dlugo juz z nimi jestem? a te kody to poraszka !!!pozdrawiam:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~  2013-07-03 20:27:53  host: zeus.tvtom.pl

    to oszusty doładowalam za 20 dychy nigdzie nie dzwonilam i na karcie zero nie ma gdzie interweniować nabrali mnie raz więcej im sięnie uda potraktuje ich tak jak oni mnie halka

Dodaj swoją opinię