Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezentacja z konferencji P4

Prezentacja z konferencji P4

WitekT 20 Stycznia 2010 17:11

0 0
P4 zorganizowało dziś konferencję, na której zaprezentowano wyniki za 2009 rok. Przedstawiamy prezentację z tego spotkania.

Szerzej o wynikach P4 w 2009 roku i planach na 2010 rok pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-01-20 18:05:58

    Wow, bardzo oryginalna prezentacja!

  • 0

    2. ~qerty  2010-01-20 18:59:32  host: rt21.dka.pl

    Wow, śliczna reklama. To jak, jest ktoś chętny na Playa? Może Hutchison? :)

  • 1

    3.  2010-01-20 20:13:11

    2. tak jest chętna firma z Ekwadoru, firma która wkłada kondomy na banany, żeby bardziej się banany rozwijały, nowy brand Playa, to "BANANO MOBILE". ;)

  • 0

    4.  2010-01-20 21:07:02

    @3 kwistas a znasz moze szczegoly na temat planow aktywnych realnie banano fonów i jak sie bedzie nazywala oferta internetowa. bo cos tu malpe wyczuwam na tej lianie, dobre kwistas :)

  • 0

    5. ~  2010-01-20 21:49:45  host: v05-14.opera-mini.net

    wow..

  • 0

    6. ~  2010-01-20 22:04:08  host: 88.220.105.186

    Jak nie ma dobrej sieci to usiłują przyćmić ją jakąś prezentacją ;-D

  • 0

    7. ~  2010-01-20 22:41:35  host: 95.108.6.196

    Wszystko si tylko na wała robią prezentacje po angielsku w polsce?

  • 0

    8.  2010-01-20 22:57:51

    wy sie nie znacie ... znam sie ja i dziewczyna ma co telefon w roznych sieciach ma a kart ze 120 bo oszczedza, dzwoni do mnie codziennie z innej sieci bo mysli ze mnie to podnieci. A ja w play telefon mam i na tych numerach juz sie znam. I choc telefon w jednej sieci to jego numer dawalem juz niejednej z pieknych dam. hahahahaha ( to taki rym jak to sie mowi czestochowski czy jak ? )

  • 0

    9. ~  2010-01-21 00:07:05  host: v02-09.opera-mini.net

    Jaka to prezentacja ? Dlaczego z poziomu opery.mini nie można zobaczyć tej prezentacji ?

  • 0

    10.  2010-01-21 00:09:13

    9 - Nic ciekawego. Wszystkie dane z tej prezentacji masz podane w poszczególnych newsach (i to po polsku). ;-)

  • 0

    11. ~kirkor  2010-01-21 09:58:50  host: doz249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mogli po polsku tez zrobić. Po angielsku, bo trzeba pokazać zagranicznym inwestorom, ale jednak to w Polsce zarabiają kasę

  • 0

    12. ~polska  2010-01-21 10:53:03  host: 77-255-105-54.adsl.inetia.pl

    co wam przeszkadza ze po angielsku widac ze jezyk polski nikogo w playu nie interesuje licza sie tylko cyferki :)

  • 0

    13. ~qwert  2010-01-22 11:18:19  host: hti130.internetdsl.tpnet.pl

    bezdzianeja....

Dodaj swoją opinię