Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezentacja wideo: Nokia C7

Prezentacja wideo: Nokia C7

LuiN 27 Grudnia 2010 10:20

0 0

nokia c7 Przyjrzeliśmy się drugiemu smartfonowi Nokii wyposażonemu w system Symbian^3. Prezentujemy cztery filmy pokazujące Nokię C7 w akcji.

Nokia C7 oferuje elegancką stylistykę łączącą stal nierdzewną i szkło. 3,5-calowy ekran AMOLED ma rozdzielczość nHD (360 x 640 pikseli). Telefon oferuje większość funkcji, których można wymagać od nowoczesnego smartfonu: HSPA, GPS, 8 GB pamięci, czytnik kart microSDHC, WiFi b/g/n, Bluetooth 3.0, aparat 8 Mpix z filmami jakości HD, wyjście TV, radio FM z RDS-em, transmiter FM czy procesor 680 MHz z dedykowanym akceleratorem graficznym.

Załączone niżej filmy to jednocześnie zapowiedź pełnego testu Nokii C7, który ukaże się w najbliższych dniach na łamach TELEPOLIS.PL.












Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • -1

    1.  2010-12-27 10:20:10

    Niepotrzebny model. Skoro za ok 1350 złotych można kupić już N8 to po co bawić się w półśrodki?

  • 0

    2.  2010-12-27 10:20:57

    ale bez AF, a to ogromny minus.

  • 0

    3.  2010-12-27 11:10:47

    niecierpliwosciá Czekam-y na test.

  • -1

    5. ~x  2010-12-27 11:39:22  host: z05-13.opera-mini.net

    to prawda, jest śliczny ale komfort przeglądania internetu jak na pojemnościowe 3,5 cala, fatalnie... chyba że opera mini 5.1 rozwiąże sprawę

  • 0

    6.  2010-12-27 13:08:18

    @x Mini może też, ale na N8 korzystam z Opera Mobile 10.1 - i sprawuje się świetnie.

  • 0

    7. ~owro  2010-12-27 13:38:52  host: aasq197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktos wie jak wylaczyc w c7 znaki narodowe w jezyku polskim?

  • 0

    8. ~kamyk  2010-12-27 13:45:18  host: 77-255-41-182.adsl.inetia.pl

    telefon prezentuje się nawet całkiem nieźle. Mnie zastanawia jedno, czy na tych nowszych Nokiach można korzystać ze starego, dobrego programu pocztowego Nokia Mail? Dostępnego m.in w opcji abonamentowej u różnych operatów, przykładowo Orange.

  • 0

    9. ~  2010-12-27 15:46:56  host: aane83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wyobrazam sobie korzystac z takiego czegos jak dzieki t9 sto razy szybciej poruszam sie w internecie

  • 0

    10. ~etam  2010-12-27 16:35:59  host: 83.238.201.25

    LuiN co to za muzyka w podkładzie w 4 filmie?

  • 0

    11.  2010-12-27 17:17:30

    #7: ja tez mam ten problem w Nokiach, w E55, w 6120, co "ciekawsze" po zmianie jezyka na angielski znikaja polskie znaki narodowe, a zostaja inne (umlauty, daszki, kreski, itd), to jest jeden z powodow, dla ktorego juz nigdy nie kupie Nokii, a moze ktos wie czy istnieje aplikacja na symbiana, w ktorej mozna wylaczyc wszystkie znaki narodowe?

  • 0

    12. ~WojtekM  2010-12-27 18:19:05  host: aavn72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11: W Nokii 6120 wchodzisz w Ustawienia/Ust. telefonu/Ogólne/Personalizacja/Język; I teraz są 2 pola: 'Język wyświatlania' (czyli interfejsu) oraz 'język tekstów' (czyli klawiatury).

  • 0

    13.  2010-12-27 19:26:53

    #11: i .... ? wiem, ze tam mozna zmienic jezyk, ale to nie rozwiazuje problemu, o ktorym mowa

  • 0

    14.  2010-12-27 19:27:16

    #12: i .... ? wiem, ze tam mozna zmienic jezyk, ale to nie rozwiazuje problemu, o ktorym mowa

  • 0

    15. ~owro  2010-12-28 11:35:39  host: aasj185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba poki co zostaje klawiatura z pelnym alfabetem i rezygnacja z t9 :( jesli faktycznie nie da się wylaczyc znakow narodowych to jest to ogromny minus

  • 1

    16. ~  2010-12-28 13:04:48  host: apn-95-40-128-195.dynamic.gprs.plus.pl

    SWYPE - warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania - jest już w wersji PL dostepny jest na Nokia Beta Labs - naprawdę skutecznie pracuje

  • 0

    17. ~pav_cio  2010-12-28 17:41:45  host: www.lanok.pl

    dlaczego Nokia c7 prawie taka sama jak n8 nazywa się c7 a nienp n7?

  • 0

    18.  2010-12-28 23:31:17

    Po co pokazać po raz kolejny,że flash źle działa na telefonie są bezsensowne - lepiej pokazać jak działa przeglądarka bez niego. Jak jest z wyjściem TV, tylko po DLNA?

  • 0

    19. ~kaszaaan  2011-06-08 23:52:22  host: staticline16846.toya.net.pl

    mam ogromną prośbę! czy ktoś wie jak wysłać muzykę przez bluetootha w tym modelu?

  • 0

    20. ~vicio  2011-06-09 01:01:18  host: 188.146.90.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Chryste!!! Jakież wy bzdury wypisujecie, nie radzicie sobie z telefonem i winę zwalacie na telefon. Problem z wysłaniem pliku przez bluetootha, problem ze słownikiem t9. Wszystko to jest w ustawieniach i w opcjach i to bardzo łatwe do znalezienia trzeba tylko zmusić tę ostatnią szarą komórkę sierotkę do odrobiny wysiłku :)

Dodaj swoją opinię