Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezentacja nowej oferty Play

Prezentacja nowej oferty Play

LuiN 20 Sierpnia 2015 12:10

12 6

Ruszył streaming z prezentacji nowej oferty sieci Play.



Zobacz: inne filmy z kategorii




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 40
  • 0

    21.  2015-08-20 12:27:40

    szkoda było robić dwa osobne newsy tylko zaktualizować pierwszy :P

  • 0

    22. ~  2015-08-20 12:27:59  host: 89-69-127-194.dynamic.chello.pl

    przecież ta formuła z ważnością 30 dni jest droższa niż Virgin...

  • 0

    23.  2015-08-20 12:28:58

    Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale w Heyah za 35 zł mam to samo i 4 GB zamiast 3 GB. Różnica to miesięczna umowa, ale za to stabilny zasięg, zamiast brykania po krajowym roamingu. Pisze to użytkownik Virgin, którego doprowadza do białej gorączki zachowanie zasięgu poza większymi miastami.

  • 0

    24. ~dmeon  2015-08-20 12:32:41  host: PC-78-31-146-64.wegrow.domtel.com.pl

    niestety to fakt Virgin skacze, podpisać umowę powinien z plusem lub orange a tak skacze t-mobile, Play. A w t-mobile prędkość jakoś wyraźnie internetu spada lub wogóle go nie ma.

  • 0

    25. ~czytelnik11  2015-08-20 12:48:09  host: cds166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Ruszyła streaming z prezentacji nowej oferty... " - polska język - trudna język. I to na głównej stronie...!

  • 0

    26.  2015-08-20 12:52:36

    25, czytelnik11 - pośpiech robi swoje. Play spóźnił się z uruchomieniem streamingu, a zależało mi na puszczeniu go również u nas. Później trzeba było tę transmisję oglądać, by jak najszybciej przygotować newsy o ofertach. Jakaś drobna taryfa ulgowa by się przydała, a nie od razu bicie piany ;-)

  • 0

    27.  2015-08-20 13:24:53

    Zdjęcie do newsa na głównej jest naprawdę super! Gimbaza się cieszy ;-)

  • 1

    28. ~Play  2015-08-20 13:58:37  host: 193.201.36.42

    Musieliśmy spiąć cztery platformy równocześnie, do tego pojawiły się problemy techniczne z YouTube. Przepraszamy, ale liczymy, że najważniejsza jest oferta - a jaka jest oceńcie sami :)

  • 0

    29. ~Merk  2015-08-20 14:01:28  host: 31.172.187.3

    MMSY są czasem potrzebne, starszej osobie wysyłasz zdjęcie wnusia i jest super. Ma natychmiast. Smartfona nie używa komputer rzadko ...

  • 0

    30. ~nicek  2015-08-20 14:02:44  host: user-94-254-133-43.play-internet.pl

    4:27 to wszystko za 30 złotych na miesiąc :)

  • -1

    32. ~Peter  2015-08-20 14:09:19  host: user-188-33-91-201.play-internet.pl

    Sorki, ale gdzie w tym wszystkim są MMS w porównaniu do Heyach za 35 zeta.

  • 0

    33. ~zdzich  2015-08-20 14:43:09  host: pc10-161.btk.net.pl

    ludzie z Playa, proszę dołóżcie internet w ofertach "unlimited dla firm" bo to co teraz proponujecie w ofertach przedłużeniowych na 2 lata (!!!) nijak się ma do konkurencji !!! Kto podpisze z wami umowe na 2 lata jak virgin czy heyah dają juz teraz wyraźnie lepszą ofertę od was !!! Teraz standardem jest 5 GB w taryfach 29-35 zł/m-c bez długoterminowej umowy a u was co ??? proponujecie mi jak długoletniemu klientowi 4GB za 37 zł pod warunkiem przedłużenia umowy na 2 lata w ofercie bez telefonu???? liczę że Pan rzecznik się wypowie ...

  • 0

    34. ~EE.uk  2015-08-20 15:12:00  host: user-164-127-127-188.play-internet.pl

    @30: tak, też to słyszałem :D ofertę przygotował, ale szefostwo podniosło ceny. ;) wpadł

  • 0

    35. ~HM  2015-08-20 15:21:18  host: public-gprs516758.centertel.pl

    szkoda że nie ma oferty tylko rozmowy tak jak ma RBM za 20zł.

  • 0

    36. ~ola  2015-08-20 19:47:18  host: ip-5-172-234-92.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    oferta dobra, jednak NJU potrafi dać całość za mniej - przy dwóch numerach

  • 0

    37. ~MACZETA  2015-08-21 07:50:00  host: 197-144.beskidmedia.pl

    Przewaga nad Virgin jest jedna. Mozez sobie uruchomic no limit na tydzien za 9 zl. Po tygodniu jak nie potrzebujesz to deaktywujesz a vm trzeba zaplacic za 30 dni z gory. A mms sa dla dzieci.

  • 0

    38. ~  2015-08-21 09:06:11  host: user-164-127-116-189.play-internet.pl

    OD kąd Play powstał wiedziałem, ze chcą zniszczyć usługi abonamentowe i brną do tego dalej tylko naprawde ja uwazam, ze kazda oferta na karte to zabawa bo trzeba myslec o doladowaniu, a bo termin. To tylko dla tych co naprawde nic nie maja na glowie i mogą się bawic. Kaźdy dorosły i normalny clzowiek woli zaplacic 3-4 dychy raz na miesiac za uslugi i nie myslec, ze jak nie doladuje to guzik bedzie mial.

  • 0

    39. ~ona  2015-08-21 12:12:47  host: nikisz.spokonet.com

    Do 38@ Jasne,kazdy normalny czlowiek nie chce przeplacac a po co sie wiazac z umowa w abonamencie jak na karte sa lepsze oferty i wolnosc.Jesli dla Ciebie doladowanie konta jest takim wielkim problemem to sobie siedz w ofercie na abonament.

  • 0

    40.  2015-08-21 12:21:59

    39 - a dlaczego mówisz jakby to był dla kogoś problem? Ja 18 lat mam abonamentowy numer (ten pierwszy bo "najmłodszy" też już 9 lat) i nie narzekam. Czy z tego powodu jestem nienormalny - jeśli normalny nie chce przepłacać, to ja przepłacam? Pewna jesteś??

  • 0

    41. ~ona  2015-08-21 12:30:56  host: nikisz.spokonet.com