Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezent przy wyborze oferty abonamentowej w Heyah

Prezent przy wyborze oferty abonamentowej w Heyah

sirmark 30 Listopada 2015 18:44

3 9

Heyah wzbogaca pakiety Smart w ofercie na abonament o gadżety.



heyah prezent heyah prezent heyah prezent


Od 30 listopada osoby, ktore przez stronę operatora zamówią nowy numer lub przeniosą swój numer z innej sieci i wybiorą pakiet Heyah Smart M, L lub XL w opcji z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne otrzymają w prezencie powerbank. Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Dostępne będą jednak kolejne prezenty - słuchawki i statyw do selfie.




Źródło tekstu: heyah     

Dodaj do:

Tagi: heyah

w sumie: 27
  • -4

    8. ~LTE  2015-11-30 20:52:24  host: 188.146.131.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jak widzicie moi mili owiną góvvno w papierku a i tak cebulandia podpisze cyrografy na długie lata.

  • 1

    9.  2015-11-30 22:05:58

    8). Ciebie to w domu tolerują?
    Przecież i bez prezentów ludzie podpisują cyrografy...

  • 2

    10. ~  2015-11-30 22:07:20  host: user-94-254-198-188.play-internet.pl

    @8
    a ty w ogóle wiesz coś o ofercie czy tylko klepiesz żeby klepać? Podstawową zaletą ofert Heyah jest to, że można je zerwać z 30-dniowym wyprzedzeniem.

  • 1

    11. ~  2015-11-30 22:07:45  host: 188.146.4.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Rozdawajcie banana w czekoladzie, w tym tkwi moc.

  • 3

    12. ~dziadek  2015-12-01 07:22:04  host: gyg70.internetdsl.tpnet.pl

    Ja dostałem podobnego powerbanka od T-Mobile, później jak sprawdziłem w internecie, też można go było kupić za 20 zł. Nie dziwię się, że jest tyle wart jak na niego patrzę - kiepska jakość wykonania, nie używam go. Dodam, że powerbanka dostałem po złożonej reklamacji - miałem dostać mini wieżę LG lub bluray LG bo kupiłem LG G2 mini. Według informacji sklepu - miałem czekać na kuriera bo byłem na liście osób uprawnionych do otrzymania nagrody. Później po dłuższym oczekiwaniu na kuriera okazało się, że jednak nagrody nie dostanę. Na pocieszenie przysłali mi takiego powerbanka oraz dali rabat na abo o łącznej wartości 60 zł. Mini wieża/odtwarzacz bluray był wart około 200 zł gdy była akcja, takie były ceny na allegro i ceneo.

  • -1

    13.  2015-12-01 08:24:49

    Dają coś za darmo - źle, nie dają nic - źle ech... a ktoś coś o słuchawkach wie? Moje wysłużone Philipsy umierają i może jakiś sensowny następca by to był

  • 1

    14. ~  2015-12-01 11:16:16  host: user-5-173-103-132.play-internet.pl

    @13: Zapewne to będą zwykłe słuchawki za 20zł marki "China".

    Wcale się nie dziwię, że ludzie narzekają - na co komu powerbank, który nie jest w stanie szybko naładować telefonu i nawet nie wiadomo, jakie parametry zapewnia (napięcie, natężenie, pojemność wbudowanego akumulatora). Jak chcą coś dawać, to niech dają porządne gadżety, albo lepiej rabat na 1 abonament/aktywację o wartości gadżetu.

    NJU kiedyś rozdawało powerbanki Nokia, (wprawdzie jeden z mniej pojemnych modeli, ale przynajmniej pozostałe parametry miał dobre).

  • 1

    15. ~  2015-12-01 11:17:13  host: user-5-173-103-132.play-internet.pl

    @13: Nie ma nic "za darmo". Gratis możesz tylko dostać po mordzie.

  • 0

    16. ~  2015-12-01 11:19:16  host: user-5-173-103-132.play-internet.pl

    Heyah daje każdemu abonentowi po pół świni. A jak się komuś nie podoba, to może dostać po ryju :)

  • 0

    17. ~  2015-12-01 16:32:54  host: 31-178-190-58.dynamic.chello.pl

    @13 zgadzam się, ludziom zawsze się nie podoba niestety. A takie "tanie" słuchawki kilka lat temu długo mi służyły i były moimi ulubionymi. wiec można? można!

  • 0

    18.  2015-12-01 18:43:23

    @14
    Od dzisiaj NJU znowu rozdaje PowerBank Nokia DC-19, także jak ktoś chce to ma wybór ;)

  • 0

    19.  2015-12-01 18:47:16

    Dodatkowo NJU z rachunkiem w ofercie do komórkowych za 29zł zamiast standardowych 2GB daje teraz 10GB/mc ale maksymalnie przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe, potem wracamy do standardowych wielkości limitów.

  • 0

    20.  2015-12-01 18:50:07

    Sie porobiło :) Również dostałem takiego smsa i w infie po zalogowaniu się na swoje konto mam już 10GB. Oby tak dalej nasi drodzy operatorzy :)

  • 0

    21.  2015-12-01 18:55:13

    Po przelogowaniu się tym razem pokazuje mój limit ustawiony na 18GB. Ciekawe czy to błędy systemu czy rzeczywiście dołożyli.

  • 0

    22.  2015-12-01 20:16:36

    @21 coś mają pomieszane w systemie.
    W ramach standardowej oferty mam 2GB, za staż mam 5GB ale wczoraj wieczorem i dzisiaj rano po zalogowaniu do www miałem 25GB, a teraz mam 33GB :D Może jutro będzie jeszcze więcej :P

  • -1

    23.  2015-12-01 20:28:26

    BUCKS - kolega synowi z TT na abonament nju przeniósł numer (czy tam pomógł, bo już pełnoletni student od tego roku jest, a że miał TT na siebie zarejestrowanego to i abonament też już tak został), do tej oferty z nielimitowanym wszystkim na komórki za 29 zł. Na koncie pojawił się pakiet 5 GB zamiast 2 GB. Zadzwonili, zapytali... BOK stwierdził, ze numer ma historię 12 miesięcy i należy się już 2,5 razy więcej! Jak widać wszędzie mogą zdarzać się pomyłki czy błędy ;)

  • 0

    24.  2015-12-01 20:28:57

    c.d.
    W panelu www wygląda, że każdemu policzyli jakby miał wyjściowy limit 10GB, potem bonus (krotność) za staż, a następnie po wysłaniu SMS-a dodali każdemu kolejne 8GB, dlatego u Ciebie jest 18GB (10+8), a u mnie 33GB (2,5x10+8) :D Kumpela za staż ma 28GB (2x10+8) :D
    Dział IT z Orange dał ciała :P

  • 0

    25.  2015-12-01 20:35:48

    @23 wlo
    po przeniesieniu numeru może pojawić się 5GB zamiast 2GB ale tylko tymczasowo, bo na drugi dzień dane w panelu www odświeżyły się i były już tylko 2GB. Przynajmniej osobiście sam to widziałem w 2 przypadkach i niestety nie był to bonus na stałe.

  • 0

    26. ~hejaheja  2015-12-02 14:09:19  host: host135.v17.interkam.pl

    Z heja to ja już podziękuję. Wieczny problem z zablokowanymi środkami na koncie i dziwnie naliczanymi opłatami... przeszedłem do vikings i jest mi o dwa nieba lepiej.

  • 0

    27.  2015-12-02 15:59:08

    @24
    Zobaczymy kiedy się poprawią. Jak do tej pory nadal 18GB do wykorzystania.

Dodaj swoją opinię