Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prezent od Play dla Orange

Prezent od Play dla Orange

sirmark 3 Grudnia 2007 21:26

0 0
Chris Bannister, prezes P4, przygotował specjalny prezent dla Grażyny Piotrowskiej-Oliwy, prezes Centertela. Powodem są jej wypowiedzi, w których twierdziła, że Orange jako pierwsza sieć wprowadzi eurotaryfę, a także to, że oferta biznesowa Orange jest tańsza od oferty biznesowej Play.

Długi nos Pinokio ma wskazywać, że prezes Centertela minęła się z prawdą.

play orange pinokio



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 129
  • 0

    110.  2007-12-05 12:30:17

    @iwan: trzeba to jeszcze napisać tym wszystkim którzy co drugi komentarz wypisują 'w playu najtaniej' a jak masz inne zdanie to się zaczyna jazda. ;) Przetłumaczyć się nie da.

  • 0

    111. ~ds  2007-12-05 15:16:47  host: 213.77.11.50

    @iwan: przecież określił w przyblizeniu, jaki ma profil dzownienia: +- 1/3 do każdej z sieci wielkiej 3. Jeśliby nawet rozmowy wewn sieci miał całkiem za darmo a rachunek w wysokości 150 płacił tylko za pozasieciowe, to przy jego cenie za min (0,7zł) w miesiącu wygadałby poza sieć 215 min. Do tego dochodzi 107 min do wewn sieci (skoro wszędzie dzwoni po równo), czyli razem płaci 150 zł za 320 min. W play za 600 min zapłaci 75. To już na tej podstawie można mu chyba coś doradzić?

  • 0

    112.  2007-12-05 16:21:49

    Co to za oferta - 600 min za 75 zl? Pytam bo jestem ciekawy.

  • 0

    113.  2007-12-05 16:26:13

    ja też...

  • 0

    114.  2007-12-05 16:28:06

    @ds: W komentarzu nr 74 napisal gdzie dzwoni: Wyjątkowo mało na ostatnim billingu mam stacjonarnych - 7,87% czasu połączeń... Przy standardowym czasie do Orange poniżej 10% - 7,40% i do Ery 4,61% czasu, sam widzisz, że nie opłaca mi się Orange. Przy standardowym koszyku do 20% łącznie na Erę i Orange i reszta do Plusa i na stacjonarne (przy proporcjach różnych - czasem 2/3 na stacjonarne czasem, jak ostatmi miesiącu 90% na Plusa) i przy tej samej cenie.

  • 0

    115. ~ds  2007-12-05 20:14:09  host: nat-bem4.aster.pl

    @marcinb: sorki za nieporozumienie, odnosiłem się do postu Daroxa. @wlo, marcinb: racja, nie 6 a 3 miała być z przodu, czyli 300 min: +- tyle, ile mi wyszło, że Darox może potrzebować. Sorki za pomyłkę, tak to jest jak się komentarze w pracy pisze...

  • 0

    116. ~PL-01  2007-12-05 20:39:25  host: aehd135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *wlo Wspomniałeś o programie lojalnościowym Plusa. Kiedyś to był dobry program, kiedy za punkty można było otrzymać fajne zegarki, portfele itp. Teraz to jedynie pozostał cień tego programu z jakimiś prenumeratami. Kiedyś w Plusie była fajna gazetka, którą zawsze przeglądałem przed rachunkiem, teraz to tylko wspomnienia.

  • 0

    117. ~stz  2007-12-05 20:53:58  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    A ja korzystam z Programu 5Plus w Plusie i jestem zadowolony. Żona ma za darmo od kilku lat miesięcznik Twój Styl, który w kiosku kosztuje chyba prawie 10 zł.

  • 0

    118.  2007-12-05 21:04:12

    ~PL-01 - zgadzam się... Ale jest i mozna jak się chce coś z tego mieć ;-) Także korzystam... A propos umów - dzisiaj podpisałem ANU (2 miesiące przed końcem poprzedniej) na rok i na pakiet 20 zł netto do Elastycznej 30. Już 3 taką taryfę mam. Z cennikowych 50 gr za minutę poza sieć daje to 30 gr netto poza sieć. Jełsi liczyć 10% zniżki, jeśli liczyć Strefę, Jeśli liczyć inne obniżki... Dlatego już 3 raz w tym roku podpisałem taką umowę.

  • 0

    119.  2007-12-05 21:37:40

    Co do tematu artykułu- dobry plan- pani prezes Orange powinna się wstydzić ;) Ja używam Playa i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł..

  • 0

    120. ~Kamo  2007-12-05 21:54:00  host: nat-pr4.aster.pl

    lipa jest tylko z tym ze w abonamencie niewykorzystany pakiet złotówek nie przechodzi na kolejny miesiąc :/

  • 0

    121.  2007-12-05 22:38:24

    No tak, ale masz tyle minut, że pewnie na 12 miesięcy uda Ci się wykorzystać to maks 4 razy...

  • 0

    122.  2007-12-06 09:14:13

    Rradzio - ??

  • 0

    123.  2007-12-06 09:19:28

    Nie rozumiem... Jak 4 razy? Że za dużo tego mam? Nieee... ;-) Elastyczną 30 mam dlatego, że nie ma sensu brać wyższej - ceny są te same dokładnie. Tym bardziej, że przy Elastycznej 30, na wszystkich trzech numerach pakiet jest wykorzystywany z reguły zawsze, przy czym przeważnie dodatkowo do abonamentów dopłacam mniej niż bym miał mieć Elastyczną 50 na tych numerach. Nie ma więc uzasadnienia E50, nawet z wyższym pakietem bonusowym w ANU - nie wykorzystałbym tego własnie, a po co nie doś, że przepłacać za abonament, to nie wykorzystywać bonusu? Przy E30 z pakietem za 50 zł jest sytuacja IDEALNA! Bo minimum kosztów i optimum potrzeb.

  • 0

    124.  2007-12-07 09:45:12

    Dodam, żeby podtrzymać... monolog ;-) że za te cenę (plus 8 zł az aktywacje uslug dodatkowych - strefa, swojaki) mozna "wyciagnąć" bez problemu 6-8 godzin rozmów. Dodam, że nie poza sieć - ale wg potrezb i zaznacze wielkimi literami BZE STERSU PODCZAS DZWONIENIA POZA SIEC. Po rpostu taki koszyk ;-) A o to chyba chodzi, żeby swoje potrzeby zaspokajać?

  • 0

    125. ~ds  2007-12-07 23:29:59  host: nat-bem4.aster.pl

    @wlo: "A o to chyba chodzi, żeby swoje potrzeby zaspokajać?" - małżonka trochę nie narzeka na takie twoje podejście do sprawy? ;-)

  • 0

    126. ~Rebel  2007-12-08 07:55:57  host: ip-83-238-186-106.netia.com.pl

    A'propos Orange: na Interii pojawiło się następujące info: http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/rezygnacja-z-orang e-bez-kary,1022934 Czy "Telepolis" to potwierdza?

  • 0

    127.  2007-12-08 08:32:13

    @ds: dobre hehe

  • 0

    128.  2007-12-08 10:54:21

    ~ds - ja jej do zaspokajania potrzeb komunikacyjnych z koleżankami czy matką nie jestem potrzebny oprócz tego, że płacę rachunki ;-))

  • 0

    129.  2007-12-08 10:55:45

    ~Rebel - to nie dziennikarze decydują o tym jak prawo interpretować ;-) Dziennikarze potrzebują byle pretekstu, żeby wzbudzić, takie jak przed chwilą Twoje reakcje ;-)

Dodaj swoją opinię