Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Prezent na dzień dobry" od Play

"Prezent na dzień dobry" od Play

sirmark 16 Marca 2007 12:07

0 0

Play w ramach wprowadzanej oferty przygotował pierwsza promocję "Prezent na dzień dobry".

Promocja dotyczy zarówno oferty prepaid jak i postpaid i trwa do 30 kwietnia.

W okresie promocji wszystkie minuty połączeń głosowych inicjowanych z numerami krajowymi (z wyłączeniem połączeń na numery specjalne, połączeń w roamingu międzynarodowym, połączeń przy użyciu usługi "Tani roaming" oraz połączeń międzynarodowych określonych w Cenniku Oferty Play) zostają zliczone (Minuty Zliczone).




W dniu 1 maja użytkownikowi zostanie przyznany promocyjny pakiet minut równy ilości Minut Zliczonych do wykorzystania na połączenia głosowe na numery krajowe (z wyłączeniem połączeń na numery specjalne, połączeń w roamingu międzynarodowym, połączeń przy użyciu usługi "Tani roaming", połączeń międzynarodowych określonych w Cenniku Oferty Play ) w okresie od 1 maja 2007r do 31 maja 2007r.

Przyznane Minuty Zliczone są do wykorzystania w pierwszej kolejności, przed minutami przyznanymi w ramach usługi Zbieraj Minuty. Niewykorzystane do 31 maja minuty zostają anulowane. Opłata za usługę wliczona jest w abonament lub w kwotę doładowania

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~hmm  2007-03-16 17:56:25  host: 212.122.214.223

    Trudno żeby mieli pakiety wewnątrz sieci jak tak naprawdę nie mają sieci :) Dla nich każda sieć to obca sieć - nawet własna :) Jest pewna korzyść w tym że wystartowali: wymuszą lekkie obniżki cen rozmów a w przyszłości stworzą z pewnością też ofertę "wewnątrz sieci". Ale moim zdaniem spudłowali: powinni szukać taniej oferty by jak najwięcej ludu przyciągnąć i tym sposobem "wypełniać sieć rozmowami". Bo zdobyć drogiego klienta abonamentowego potrafi każda sieć.

  • 0

    17. ~Zico  2007-03-16 18:22:00  host: 213.158.194.228

    Play wprowadza dosc ciekawe promocje i poki co do wszystkich sieci, ale czy nie bedzie czasem tak jak w przypadku Centertela? Oni tez dawali za czasow IDEI promocje do wszystkich sieci. Kiedy jednak wszedl orange wszystko sie popsulo. Bonus Play'a to to samo co stary bonus TakTaka. Pewnie TakTak powroci jeszcze do niego i bedzie dawal minuty do wszystkich sieci. Minuta 49gr i pakiet kwotowy to fajna sprawa, podobnie jak polaczenia oczekujace i konferencyjne w pre-paidzie. Brak jednak takich uslug dodanych jak np. wybrany numer czy smsy po 1gr to juz prawdziwy problem. Jesli Play szybko cos z tym nie zrobi to na dluzsza mete ich oferta nie bedzie zbyt atrakcyjna. Karygodny jest fakt, ze niewykorzystane minuty nie przechodza na nastepny miesiac w abonamencie. To jest tak jak w przypadku pre-paidow orange-wszystko zeruja, z kontem wlacznie-paskudna wada. Skandaliczne sa rowniez ceny wapu. Nie powinni wogole sie wypuszczac z taka oferta. Tak wiec czwarty operator ma przed soba jeszcze ogrom pracy, bo ich oferta jest atrakcyjna ale tylko polowicznie. Dodatkowo jesli konkurencja szybko skontratakuje Play moze szybko zgasnac.

  • 0

    18. ~~Zico  2007-03-16 19:02:56  host: 213.158.194.228

    Pisales Witku wczoraj, ze po wejsciu pre-paida Play, TakTak straci sporo na swej atrakcyjnosci. Ja mysle, ze jesli cokolwiek stracil to naprawde bardzo niewiele. Fakt 49 gr to mniej niz 59 gr. Ciekawe sa tez bonusy w doladowaniach o wyzszej wartosci. Ja jednak mysle, ze TT odpowie np. Happy taniej po 12 miesiacach i podobna cena. Bonus Playa tez jest nieco lepszy ale pewnie i to sie zmieni. W pre-paidzie Playa brakuje za to tak kluczowych uslug jak np. Numerki za grosze, megapakiet z minuta po 20gr oraz pakietow smsow po 1gr i mmsow po 6gr. Najbardziej jednak brakuje czegos w rodzaju EROWSKIEGO OmnixMax, bo ceny wapu sa nie do przyjecia. Poki co oferta Play jest zupelnie "gola" i miejmy nadzieje, ze szybko sie to zmieni, bo inaczej Play daleko nie zajedzie i potwierdzi sie to co powiedzial kilka dni temu Prezes Zarzadu ERY Klaus Hartmann, ze sama cena nie da sie zbyt dlugo konkurowac na rynku. Bardzo wazne sa rowniez uslugi dodane.

  • 0

    19. ~  2007-03-16 19:06:20  host: aapz178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heheh to takie dwa w jednym! Super pomysł!

  • 0

    20.  2007-03-16 19:13:20

    spoko spoko Zico, nic szybko nie zgaśnie. To nie kiosk z marchewką, nikt nie zakłada nowej sieci jeśli nie ma dobrego planu na rozwój tu chodzi o spore pieniądze. Choć szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony startem, a w zasadzie pre-startem, liczyłem na marketingowy nawał, masa reklam itd. a tu jakoś tak za cicho.Co do oferty to największym minusem jest to że nie przechodzi niewykorzystana kwota na następny miesiąc, bo jak nie wydzwonisz całej kwoty to nagle stawka za minutę okazuje się jednak wyższa niż 49gr

  • 0

    21.  2007-03-16 20:13:59

    Ciekawy pomysł. Myślę, że może udać im się złowić na to trochę osób. Trzeba przyznać, że pomysły mają bardzo kreatywne.

  • 0

    22. ~  2007-03-17 08:44:35  host: sub209-232.elpos.net

    Witam! Czy może ktoś wie gdzie można kupić starter "Play" w Białymstoku?? Pozdrawiam!

  • 0

    23. ~Avalon  2007-03-17 09:49:45  host: xdsl-4925.lubin.dialog.net.pl

    Play - 49 gr brutto, Orange - od 42 do 45 gr brutto, Plus - od 42 do 55 gr brutto, Era od 41 gr do 52 gr brutto. Dane z cenników dla firm. Biorąc pod uwagę, że firmy dostają rabaty, dodatkowe minuty, darmowe połączenia z wybranymi numerami, to rewolucji tu nie ma, niestety.

  • 0

    24. ~Avalon  2007-03-17 09:50:42  host: xdsl-4925.lubin.dialog.net.pl

    Czy ktoś może znalazł mapkę z zasięgiem na stronie playa :-)) ????

  • 0

    25. ~piokuk  2007-03-17 12:24:32  host: 82.160.57.42

    Avalon. Bardzo Cię prosze pokaż mi w cenniku Orange cenę 42 gr brutto za minute połączenia do wszytskich sieci. Bardzo Cię proszę...

  • 0

    26. ~pest  2007-03-17 18:43:29  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Play mnie totalnie rozczarowało! Z jednej strony tyle było szumu że to ma być taka multimedialna sieć, a ceny za transmisję danych dowalili takie, ze dziekuje bardzo.Nie wiem tez, kto sie skusi na siec, w ktorej najtanszy abonament wynosi 50złotych

  • 0

    27. ~umami  2007-03-17 20:22:27  host: dko219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja się skuszę, trzeba być realistą. Nie sądzę, żeby ktokolwiek płacił mniej za kom. miesięcznie, to jest mało realne, nawet jak masz tańszy abonament, płacisz więcej za rozmowy i tak czy tak wychodzi około tych 50zł, albo pewnie więcej. jeśli chodzi o ceny trans. danych może nie są super niskie ale to i tak najlepsza oferta, przynajmniej jak na razie.

  • 0

    28. ~inspiron  2007-03-18 08:27:28  host: host-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    150 PLN za 612 minut wszędzie!!! /minuta dwadzieścia cztery i pół grosza/. Ponadto wszystkie minutki wydzwonione do końca kwietnia zwracają 1 maja. Dla mnie rewelka!

  • 0

    29. ~inspiron  2007-03-18 08:28:28  host: host-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    *612 minut za 150PLN wszędzie!

  • 0

    30. ~krzyswww  2007-03-18 10:32:47  host: ekn254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i co z tego jak maja pare groszy taniej? W innych sieciach sa pakiety wewnatrzsieciowe i wychodzi minuta 7 gr. Wiec i tak trzeba wydac te 50 zl miesiecznie a co z tymi co placa 25 zl/mc i chcieli by przejsc do playa? to musza placic 50 zl paranoja:(

  • 0

    31. ~anty_Orange  2007-03-18 11:18:47  host: ccr49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange i 42 grosze do wszystkich sieci w taryfie biznesowej, dobre... Ja mam POPa i nadal 80 gr/min wiec uciekam od kwietnia do Play. Bezczelnosc plynaca z ostatniej wypowiedzi rzecznika prasowego Orange p.Kalinowskiego powalila mnie z nog. POP jest obecnie jednym z najdrozszych prepaidow a cena nie zmieila sie od czasu wejscia na rynek Heyah. Stawka Play to prawie 50% ceny Orange i on bezczelnie wmawia ze ludziom jest dobrze w Orange i ze tak szybko nie zaczna uciekac. Oby sie nie zdziwil !!!

  • 0

    32. ~umami  2007-03-19 02:40:58  host: dkg4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na pewno się zdziwi, ja znam przynajmniej parę osób, które na poważnie myślą o przeniesieniu do play.

  • 0

    33. ~  2007-03-19 10:01:44  host: dvj110.internetdsl.tpnet.pl

    Jak czytam wasze opinie to az mi niedobrze sie robi. Najlepiej jak by byl abonament za 1zl kazdy telefopn gratis do abonamenty 0.01 gr rozmowy a sms i mms za darmo. Ludzie zastanowcie sie nic nie ma darmo a oferta jest lepsza od konkurencji