Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prestigio sprzedało 3 mln tabletów

Prestigio sprzedało 3 mln tabletów

WitekT 3 Lutego 2014 18:29

6 2

Prestigio sprzedało trzymilionowy tablet. Firma badawcza GfK podaje, że Prestigio zajmuje pierwsze miejsce pod względem sprzedaży tych urządzeń w Polsce, Kazachstanie, Chorwacji, Litwie, Rosji, Serbii i na Słowacji.




Do maja nabywców znalazł pierwszy milion urządzeń, do września drugi. Teraz firma informuje o trzecim milionie.


Zobacz: Plany Prestigio: 3 proc. na rynku smartfonów i ponad 25 proc. tabletów.

Źródło tekstu: Prestigio, wł     

Dodaj do:

Tagi: prestigio

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~PlPl  2014-02-03 19:25:46  host: 85.219.163.130

    no i mam odpowiedź jakiego tableta kupić . Ha! Jestem typowym polakiem :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Nick  2014-02-03 19:36:45  host: ip52.imperiumpw.pl

    T-Mobile dwa tablety za 1 zł :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    5. ~adam  2014-02-03 20:08:34  host: n08-08-02.opera-mini.net

    przepłacać za znaczek:-) nie dziękuje debilem nie jestem. Wole chodzić w kilku bluzach 3 miesiące i nowa niż 5 lat w tej samej ale tzw. markowej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~olo  2014-02-03 20:09:46  host: metroeth-nat71.217.146.194.generacja.pl

    gdyby tam jeszcze dawali lepsze baterie a nie takie na 4 h pracy ... to może bym i kupił takiego polskiego chińczyka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~  2014-02-03 21:26:12  host: ip-94-42-233-220.multimo.pl

    Też nie lubię przepłacać za znaczek, ale w przypadku tabletów to nie działa. "Chińczyki" mają mnóstwo wad - a to ekran ciemny, a to źle reaguje na dotyk, a to źle spasowane elementy, a to przyciski wypadają, a to Wi-Fi nie łapie, a to akumulator krótko trzyma itp. itd. Jeśli tablet, to niestety tylko firmowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Nick  2014-02-03 21:27:17  host: 81.219.84.18

    A ja sobie takiego prestigio kupiłem i przyznam, że nie do końca żałuje. Nigdy do tej pory tabletów nie używałem. Do pracy w terenie woałem używać laptopa natomiast wydawać kasę na coś co posłuży mi jako konsola nie chciałem. A co do płacenia za znaczek to też kwestia dyskusyjna. Ja osobiście wole kupić markowe buty które wytrzymają mi parę lat niż jakieś adidosy które rozpadną się od wilgoci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9. ~  2014-02-03 21:30:16  host: 46.204.52.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    7 nie ma co porownywac np. prestigio za ponad 500 zl do tabletow z tesco za 199. a wiec mozna miec dobry sprzet i nie przdplacac. wystarczy dac 600 zl. z drugiej strony za podobne pieniadze mozna miec chyba galaxy tab 3

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    10. ~Miguel  2014-02-03 21:32:39  host: 89-76-108-212.dynamic.chello.pl

    Mogę kupić skórzane buty (trwałe, oddychajace, w których stopa nie cierpi i nie śmierdzi), po co? Podobne buty, w których tez przecież sie chodzi mozna kupić w Tesco za 10 zł. Mogę chodzić w oddychajacej koszuli z bawełny, najlepiej egipskiej, która w mig sie prasuje, oddycha, w której sie nie pocę. Po co? Mogę kupić podobna koszulę z poliestru, wyglada podobnie. Po co przepłacać! Każdy ma wybór. Mozna tez pisać, ze nie jest sie debilem (przecież nikt tak nie twierdzi, czyżby piszący sam musiał siebie przekonywać? :-) ) Jednak ja sprzedając zawodowo Prestigio i iPady piszę tego posta z... prywatnego iPada. Bo widzę różnicę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    11. ~Miguel  2014-02-03 21:35:56  host: 89-76-108-212.dynamic.chello.pl

    @ 6. Prestigio to marka rosyjskiej firmy Asbis (a wiec to na pewno nie polski Chińczyk).

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-02-03 21:48:27

    No, to juz jest osiagniecie! 1sze miejsce w tak duzym kraju jak Rosja! Gratuluje! Oby tak dalej!

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13. ~amigo  2014-02-03 21:59:16  host: host-89-230-35-76.dynamic.mm.pl

    Podejrzewam, że jakbyśmy mieli zarobki takie jak w USA lub w zachodniej Europie to nie spoglądalibyśmy na tani sprzęt tylko szli i kupowali markowy bez zbędnego patrzenia na cenę ale nasz kraj to biedacy i dlatego tu gra rolę cena. Jak jakaś firma wchodziła na rynek ze swoim produktem i mówiła Polacy nie patrzą na ceny oni patrzą na markę i jakoś to szybciej się zwijała niż wchodziła. Jestem ciekaw jak za kilka miesięcy Polacy przyjmą polską przeglądarkę internetową czy będzie patriotyzm przeciwko markowej google czy raczej opluwanie i wyśmiewanie polskiego produktu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~Calm7  2014-02-03 22:01:34  host: n10-06-05.opera-mini.net

    7). Co chińskie to chyba chińskie, i nie ma znaczenia czy to tablet, czy smartfon..?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Nick  2014-02-03 22:34:45  host: 81.219.84.18

    Chociaż tak patrząc na http://www.telepolis.pl/wiadomosci/swiatowy-rynek-tabletow-w-4q2 013-wg-idc,2,3,29872.html To 3 mln to raczej jakiś powalający wynik nie jest. Oczywiście wiem że tej firmy niema co porównywać do Samsungów czy Apple ale i tak wynik nie powala.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Olo  2014-02-04 00:21:32  host: 91.216.213.140

    Porownywalem Samsunga za 600 zl i prestigio za tyle samo. Niby prestigio mial szybszy procek i bajery ale S szybciej dzialal i z WiFi nie bylo problemu-o wyswietlaczu nie wspomne bo jak postawilem obok to P lezal i kwiczal do S. Polecam prownac a potem pisac - jakosc i faktyczne dzialanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2014-02-04 01:45:01  host: aazy39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu nie chodzi o znaczek ale nie rozumiem jak mozna kupowac takie badziewie. Goclever, Manta itp.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~qqqryqqq  2014-02-04 08:07:33  host: 157.158.79.233

    a .. ja w odniesieniu do chinczyków i znaczków powiem tak.. od pol roku ponad mam prestigio 7calowke.. za niecale 300 zl.. w tamtym czasie krolowal galaxy tab 7.. i co.. ekran prestigo 1200x samsung zaledwie 800x procek samsung 1rdzeniowy prestigio wydajen dwa rdzenie, grafika samsung nic.. prestigio pelne mali 400.. obudowa samsung plastik.. prestigio ladna aluminiowa.. prestigio w gratisie futeral dobrej jakosci w samsungu podobny futeral (z samsunga) za niecale 200zł.. .. samsung posiadal gpsa co bylo na plus.. i nic poza tym.. i kosztował nie 300 za prawie 900zl (stoisko promocyjne samsunga).. generalnie przeplacamy .. za co??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~qqqryqqq  2014-02-04 08:12:47  host: 157.158.79.233

    zeby nie było .. ze jestem przeciwnikiem znaczków.. sam uzywam HTC czy motoroli, wole kupic markowe buty za 400 zl na zime niz marketowe za 150.. bo tj taka oszczednosc że buty kupie raz na 3 lata a nei co roku itd.. i wszyscy mają po trochu rację.. .. ale jesli chodzi o elektronike myslicie ze samsunga sklada inny maly chinczyk niz prestigio? ze dostaje wiecej kasy za to? nie sadze.. a PS: i .. jesli chodzi o procki itd.. i wydajnosc mojego prestigio i owczesnego samsunga.. to samusng dostal na kazdej pozycji.. a dla "ZNAWCÓW" ekran samsunga o rozdzielczosci 800x600 moze i byl cioot jasniejszy ale nie moglbym pracowac na tak "niskiej" rozdzielczosci.. a sprzedawca.. cytuje powiedzial " ze samsung sie i tak dobrze sprzeda bo jest bialy :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~asdf  2014-02-04 10:16:53  host: evg116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jak to ma sie do info ze najwiecej sprzedaje albo Samsung albo Apple.... moim zdaniem Prestigno to no 1 na rynku a pozostałe dane to marketing wielkich koncernów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Priko  2014-02-04 10:44:11  host: 91.216.213.140

    Po co się spierac? Mała wycieczka do marketu z elektronika i wszystko stoi obok. Proponuje porownac ekrany i wszsytko jasne. Prestigio i inne chinskie wynalazki pod dziwacznymi nazwami z firmowym sprzetem. W pierwszej chwili myslalem ze ktos 10 foli nakleil na nie-tak wypadlo porowanie ekranu. I tyle w tym temacie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Nick  2014-02-04 14:11:24  host: 92.60.132.22

    lepszy jest a mniej popularny Navroad z IPS. Tablet za 1/4 ceny markowych. To wolę 4x zmienić sprzęt na coraz to nowszy i lepszy, niż 4x dłużej używać markowego. Wyjdzie na to samo.

Dodaj swoją opinię