Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prestigio PAP4500 z gorylem

Prestigio PAP4500 z gorylem

LuiN 18 Stycznia 2013 13:06

3 0

Prestigio zaprezentował smartfon Prestigio PAP4500 wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz IPS chroniony szkłem Gorilla Glass. Urządzenie należy do linii MultiPhones, a więc obsługuje w tym samym czasie dwie karty SIM.

prestigio pap 4500 prestigio pap 4500

4,5-calowy wyświetlacz IPS LCD ma rozdzielczość 960 x 540 pikseli i pokrywa go szkło ochronne Gorilla Glass. Do telefonu trafił dwurdzeniowy procesor MT6577 oparty na architekturze Cortex A9 o taktowaniu zegara 1 GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, GPS, Bluetooth 3.0 i moduł łączności 3G.




Android 4.0 wyposażony został w książkę telefoniczną zawierającą odrębne listy kontaktów dla każdej z dwóch zainstalowanych w telefonie kart SIM. Nie zabrakło aparatu fotograficznego 8 Mpix z funkcją autofocus i diodową lampą doświetlającą.

W zestawie znajduje się elegancki, skórzany pokrowiec w kolorze obudowy. Sugerowana cena detaliczna to 999 zł.

Źródło tekstu: Prestigio, wł     

Dodaj do:

Tagi: prestigio

w sumie: 27
  • 0

    8.  2013-01-18 16:56:37

    Bieda jak te chińskie biedotablety.

  • 0

    10. ~Luk  2013-01-28 13:05:41  host: gxg42.internetdsl.tpnet.pl

    W porównaniu do konkurencji to cena zbyt wysoka jak za te dodatkowe bajery.

  • 0

    11. ~mich  2013-02-07 15:06:00  host: v59-11.opera-mini.net

    a ja polecam ten telefon jestem jego posiadaczem od kilku dni I jak narazie jeszcze mnie nie zawodzi:) sam sie wachalem przy jego zakupie ale teraz jestem jak najbardziej zadowolony. Spokojnie moge napisac ze telefon wart swojej ceny, duzy wyswietlacz, swietne kolory, bateria przy intensywnym urzytkowaniu trzyma od rana do wieczora I co jeszcze nalezy wspomniec naprawde dobry aparat.

  • 0

    12. ~  2013-02-09 14:47:36  host: v46-07.opera-mini.net

    w mediaexpert za 699zl.jak sadzicie?warto?podobno obsługuje aero2.

  • 0

    13. ~Kamyk  2013-02-09 15:44:36  host: 178-36-199-153.adsl.inetia.pl

    Ja wczoraj zamówiłem w mediaexpert za 631 zł wykorzystując rabat :D Teraz tylko czekam jak przyjdzie :D

  • 0

    14. ~arti  2013-02-10 14:51:40  host: dynamic-78-8-170-58.ssp.dialog.net.pl

    Skąd można rabat dostać?

  • 0

    15. ~  2013-02-10 15:31:44  host: v52-10.opera-mini.net

    podziel sie wiedza o rabacie.super deal.

  • 0

    16. ~arti  2013-02-10 20:14:48  host: dynamic-78-8-170-58.ssp.dialog.net.pl

    dziś w mediaexpert kosztuje 626zł :) to jest moim zdaniem super cena jak za taki telefon

  • 0

    17. ~  2013-02-10 20:52:39  host: ip-78-30-101-164.free.aero2.net.pl

    w sklepie online?napisz cos wiecej.

  • 0

    18. ~arti  2013-02-10 21:03:32  host: dynamic-78-8-170-58.ssp.dialog.net.pl

    tak online wejdź do sklepu i odsuzkaj ten telefon - normalnie 699zł ale można użyć kodu który jest pod linkiem obok telefonu :)

  • 0

    19. ~  2013-02-10 21:05:58  host: ip-78-30-101-164.free.aero2.net.pl

    ale to daje 631,80,a nie 626.

  • 0

    20. ~  2013-02-10 21:23:04  host: dynamic-78-8-170-58.ssp.dialog.net.pl

    no z kosztami wysyłki do sklepu tak - ale sam telefon 626

  • 0

    21. ~  2013-02-11 21:30:08  host: v55-12.opera-mini.net

    kamyk,odebrales?jak wrazenia?

  • 0

    22. ~Jako  2013-02-13 22:46:10  host: 195.205.171.28

    Może nie kamyk, ale wrażenie rewelacyjne, szczególnie za cenę 650zł z przesyłka i pobraniem. Obudowa gładka, może się wyślizgnąć, więc trzeba uważać, nic nie trzeszczy. Etui jakby za ciasne. Przydałoby się takie Flip, chociażby do dokupienia. Ekran i czułość dotyku, rewelacja, czuły i precyzyjny. Kolory i kąty też, to IPS i Gorilla. Pracuje szybko, bez zacięć. Zasięg sieci b. dobry, pomimo, że w innym fonie był dużo słabszy, nie gubi zasięgu tam gdzie mi inne gubiły. Oczywiście obie karty pracują bez problemów. Dźwięk głośnika na głośnomówiącym dobry, słuchawkowy jakby słabszy, ale jeszcze nie regulowany, dźwięki wyraźne. Zobaczymy co pokaże czas. Za cenę w mediaexpert czy electro warto kupić.

  • 0

    23. ~Kamyk  2013-02-15 20:57:16  host: 178-36-199-153.adsl.inetia.pl

    Pierwsze wrażenia to były takie, że nie mogłem się oderwać od wyświetlacza przez pierszy dzień. Szybkość rewelka, wyświetlacz w porównaniu z moim poprzednim telefonem bije na kolana, wygląda jak sama nazwa wskazuje prestiżowo. Moc obliczeniowa jest spora, zapuszczałem testy atuntu czy memamark i jest przeważnie koło galaxy s2. Pod względem wydajności nie mam zastrzeżeń, wręcz jestem zachwycony. Pokrowiec skórzany, który jest dołączony w zestawie prezentuje się świetnie, jednynie minusem jego jest, że prawie maksymalnie tłumi głośnik telefonu, przez co nie słychać dzwonka i trzeba opierać się na wibracjach podczas noszenia w kieszeni. Faktycznie jakby jest trochę za ciasny i trzeba użyć więcej siły żeby wyciągnąć. Telefon podczas mocnego obciążenia grzeje się w okolicy aparatu, ale jak rozmawiałem ze znajomymi (mają galaxy s2 i s3 ) to mają podobnie więc kamień spadł mi z serca. Aparat jak najbardziej pozytywnie, ładne 8 mp przy dobrym świetle, jedynie przy jego braku zdjęcia strasznie gubią szczegóły (ale kto robi zdjęcia w nocy). Zasięg jak kolega Jako pisał zasługuje na mocne 5+. W razie pytań piszcie :) Jak za te cenę szczerze polecam :) P.S. Jako - jak u Ciebie z baterią ?

  • 0

    24. ~  2013-02-20 00:36:23  host: v51-16.opera-mini.net

    baterie da sie zakatowac w 1 dzien jak w kazdym smartfonie,a u Ciebie?narazie nie doszukałem sie zadnych minusow w tym tel.

  • 0

    26. ~Jako  2013-02-27 22:16:11  host: 195.205.171.28

    Ciekawe, ten telefon jest na rynku wschodnim jako Pioneer P80w, ten Pioneer.

  • 0

    27. ~  2013-06-25 21:30:49  host: 8323048225.gl.digi.pl

    Jak się spisuje Panowie telefon ?

  • 0

    28. ~robren  2013-07-29 11:09:55  host: host85.marbis.pl

    telefon mam 3 miesiace i co do wszystkich pochlebnych opinii to powiem ze sie zgadzam. naprawde udany produkt po 3 miesiacach jaki byl super taki jest:) polecam... ps a jak slysze o markch niszowych to smiech...co z tego ze nie ma napisu jak robi swoje!!!!

  • 0

    29. ~  2014-03-26 13:51:28  host: ip-80-245-180-225.uznam.net.pl

    Ja kupilem za 499zl w euro

Dodaj swoją opinię