Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prestigio PAP3540 DUO w ofercie sieci Plus

Prestigio PAP3540 DUO w ofercie sieci Plus

LuiN 16 Września 2013 10:10

11 1

pap3540m Smartfon Prestigio MultiPhone PAP3540 DUO trafił do ofert firmowych sieci Plus. W cenie od 1 zł smartfon dostępny jest w abonamencie za 35 zł miesięcznie przy dwuletnim zobowiązaniu w taryfach Masz smartfon w Firmie oraz Gadasz w Firmie.

PAP3540 DUO ma 3,5-calowy wyświetlacz 320 x 480 pikseli, chipset MediaTek MT6575 z jednym rdzeniem 1 GHz, aparat fotograficzny 3,2 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, akumulator 2000 mAh oraz system Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Slot na dwie karty SIM zapewnia korzystanie z dwóch numerów w jednym urządzeniu. Nowy smartfon Prestigio otrzyma od operatora sieci Plus wsparcie marketingowe.




Źródło tekstu: Prestigio     

Dodaj do:

Tagi: plus | prestigio

w sumie: 30
  • 0

    12. ~r  2013-09-16 11:13:32  host: public-gprs66069.centertel.pl

    #5: prestigio nie jest 10 minut na rynku, wiec można pisać. A że operator węszy w tym zysk to się nie dziwie. Ja też bym widział. Tylko czy tyle jeleni się znajdzie na tą żenująca ofertę?

  • 0

    14.  2013-09-16 11:15:43

    r - po raz kolejny powtórzę, jeśli nie raczysz zwrócić uwagi na moje komentarze... Nie kupię telefonu "dotykowego" tak samo jak klapkowego do czasu kiedy nie będę do tego zmuszony brakiem alternatywy... Tak więc rozczaruję Cię - nawet nie jestem zainteresowany specyfikacją tego telefonu - czy wart jest tej złotówki za 35 zł netto (?) miesięcznie przez dwa lata ;-)

  • 0

    15. ~:)  2013-09-16 11:17:23  host: 84-10-104-145.static.chello.pl

    Sa inne dual sim poczekamy do polowy pazdziernika na myphona

  • 0

    16.  2013-09-16 11:18:31

    r - też nie raz mówiłęm (szkoda, zę nie masz szacunku dla innych), ze nie jestem udziałowcem tej spółki i jej interes tyle mnie obchodzi co interes jakiejś chińskiej firmy gdzieś pod Pekinem albo przy granicy z Mongolią ;-)

  • 0

    17. ~r  2013-09-16 11:23:22  host: public-gprs66069.centertel.pl

    #16: nie o interes tu chodzi, lecz o miłość do operatora :-D

  • 0

    18. ~JóZek  2013-09-16 11:26:40  host: aaul197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak a w ofercie na karte telefon kosztuje 800zł .... gdzie ide do €O RTV AGD i kupuje go za 350zł ...(http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/prestigio-multipho ne-pap-3540-duo.bhtml) Pozdrawiam Plusowiczów którzy Kupili ten telefona nakartę :D

  • 0

    19. ~r  2013-09-16 11:32:35  host: public-gprs66069.centertel.pl

    #18: na kartę kosztuje tyle, żeby ci z abo firmowego czuli się dowartosciowani ;-)

  • 0

    20. ~korpi  2013-09-16 11:32:51  host: eaa138.internetdsl.tpnet.pl

    Józek: U operatorów ceny są wyssane z palca, zazwyczaj 2x drożej niż na wolnym rynku. Trzeba płacić za "śmieci" operatora (branding)

  • 0

    21. ~robren  2013-09-16 11:33:12  host: host85.marbis.pl

    mam prestigio co prawda 4500:) ale chodzi jak burza... to polska firma a ze robiony w chinach to pewnie jak wszystko inne:)

  • 0

    22. ~r  2013-09-16 11:45:48  host: public-gprs66069.centertel.pl

    #21: tyle ze on robiony i projektowany w Chinach. W Polsce jest tylko biuro z dyrektorem marketingu w pokoju 356 na 25 piętrze :-)

  • 0

    23.  2013-09-16 11:49:01

    r - nie jesteś psychologiem dobrym ;-) nie darzę tym uczuciem ani usługodawców ani klientów ;-) Klientów co najwyżej sympatią większą albo mnejszą, co nie znaczy, ze nie jestem w stanie zerwać współpracy tylko dlatego, że ktoś nie jest zbyt kulturalny dla swoichg pracowników - bo to wcześniej czy później się przełoży na nasze rlacje... A taka współpraca sensu nie ma ;-)

  • 0

    24. ~  2013-09-16 11:53:54  host: 94.42.201.114

    Hehe w selgrosie pozbywają się dwusimowego Tecmobile you25 za 130 PLN. Poza fatalnym ekranem i obudową chodzi nawet znośnie - bebechy ma prawie identyczne jak Galaxy Y Duos. Wbrew opisowi sklepu ma GPS na pokładzie. Szkoda że ten chipset Broadcom 21552 nie doczekał się Cynaogena.

  • 0

    25.  2013-09-16 11:54:34

    JóZek - to jeszcze któryś z operatorów oferuje telefony w prepaidzie?

  • 0

    27. ~  2013-09-16 13:24:46  host: 46.77.124.211

    Zły jest dzień, w którym operatorzy zaczęli sprzedawać chiński szmelc...

  • 0

    28. ~Darek  2013-09-17 21:40:57  host: apn-95-41-10-250.dynamic.gprs.plus.pl

    Niefajny jest ......

  • 0

    29. ~aklas  2013-10-28 18:45:59  host: ip-93-154-141-244.free.aero2.net.pl

    Dziadostwo! Stały uciążliwy modulowany przydźwięk niezależnie od gniazda karty, szczególnie uciążliwy dla naszego rozmówcy. W słuchawce słyszalny tylko w L kanale, nie ma tego po podłączeniu słuchawek noki. Javy nie chodzą. kabel nie łączy z komputerem (komunikat nierozpoznane urządzenie), co ciekawe inny kabel połączył bez problemu? Może to wina kabla usb, tylko że nokie mi połączył, ładował i przesyłał dane na kartę. Grzeje się jak piec prawie parzy choć niczego specjalnie obciążającego nie dałem mu do roboty i procenty baterii szybko maleją. Aparat to totalna porażka, białe tło wychodzi z niebieską poświatą, tam gdzie pada słońce jest prześwietlone. W noki 1,3 widać świecącą lampę, w tym prestigio jest prześwietlona plama. Jak 3,2MP i rozdzielczość 2000x1500 to rozmiar zdjęcia wychodzi dziwnie mały, a to już świadczy o niezłym przekręcie. Dioda świecąca to kolejna porażka, chyba mocniej to białe tło ekrany świeciłoby. Zalety to może to że można bez problemu wejść na pamięć wewnętrzną i kartę łącznie z ukrytymi folderami, bez instalowania jak w innych smartfonach specjalnych programów.

  • 0

    30.  2013-12-05 12:00:10

    Mój 3540 też nie łączy się z komputerem. Dawniej się łączył. Nie myślę jednak go odsyłać go do serwisu, wolę wyjąć kartę pamięci (bardzo skomplikowane, trzeba wyjąć baterię i obie karty SIM) i wgrywać pliki bezpośrednio na kartę.

  • 0

    31. ~grahamka  2014-01-12 10:29:22  host: 093105097215.pila.vectranet.pl

    Już wolę moją starą, sędziwą Nokię C6 sprzed kilku lat, z moze nie najnowoczesniejszym symbianem, ale w porownaniu do tego badziestwa jest całkiem świetna

  • 0

    32. ~Calm7  2014-01-12 11:50:34  host: n13-06-06.opera-mini.net

    27). Zaczęli sprzedawać chińszczyznę? A mógłbyś wymienić te nie chińskie?

  • 0

    33. ~JA  2014-01-12 11:53:58  host: 93.154.190.156

    Szajs, nawet za darmo bym go nie używał i nie byłoby wśród bliskich komu dać.

Dodaj swoją opinię