Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prestigio Muze A3 - pełen energii

Prestigio Muze A3 - pełen energii

LuiN 31 Marca 2015 10:33

2 1

Prestigio Muze A3 łączy w sobie zalety kompaktowego smartfonu o ekranie 4,5 cala i potężnego akumulatora o pojemności 3000 mAh. A wszystko to za zaledwie 369 zł.



prestigio muze a3 prestigio muze a3 prestigio muze a3 prestigio muze a3




Olbrzymi akumulator telefonu pozwala na przeprowadzenie nawet 34,5 godziny rozmów czy 71 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki, a w trybie czuwania smartfon wytrzymuje nawet 1074,8 godzin. Co istotne, duża pojemność akumulatora nie uczyniła telefon przesadnie grubym - 9,9 mm jest wciąż wartością akceptowalną.

Za 369 zł dostajemy 4,5-calowy ekran FWVGA (480x 854 pikseli) wykonany w technologii IPS LCD, czterordzeniowy SoC MediaTek MT6582M taktowany zegarem 1,3 GHz, z grafiką Mali-400MP2 i 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, dwa gniazda karty SIM, łączność HSPA (21,1/5,76 Mb/s), Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS główny aparat 8 Mpix z sensorem BSI i diodową lampą, przednią kamerkę 0,3 Mpix i Androida 4.4.

Choć pojemny akumulator nie odznacza się specjalnie w gabarytach urządzenia (124 x 65 x 9,9 mm), to już masa 164 gramów zdradza energetyczny sekret Prestigio Muze A3. Telefon już jest dostępny w sprzedaży.

Źródło tekstu: Prestigio, wł     

Dodaj do:

Tagi: prestigio muze a3 | prestigio

w sumie: 22
  • 3

    3. ~Krzysiek  2015-03-31 11:01:31  host: 81.219.84.18

    Szkoda, telefon miałby potencjał, ale ten 512MB RAM-u :/

  • 1

    4. ~user_delete27  2015-03-31 11:02:18  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @1 rozumiem że twój host również jest prestiżowy i zarezerwowany dla "ludzi sukcesu" ... ;)

  • -3

    5. ~apple  2015-03-31 11:05:38  host: user-31-175-61-230.play-internet.pl

    @4 blysnales widze... moze nie czytales wynikow badan Uke ale w Play jest najszybszy internet w telefonach... i co teraz powiesz? Place za jakosc i za szybkosc

  • 2

    6. ~KAKA  2015-03-31 11:07:44  host: dns.studioaurum.pl

    1: Umiesz rozbawić ludzi CZŁOWIEKU SUKCESU HAHA

    Co do telefonu to za mało ramu:(

  • 1

    7. ~KAKA  2015-03-31 11:17:01  host: dns.studioaurum.pl

    5: To te dane możesz sobie wyrzucić bo jakoś korzystam z sieci PLAY a byłem w ORANGE i PLUSIE I obie te sieci mają szybsze lte niż PLAY z jego maksymalną predkośćią jaką można uzyskać to 20mb/s. W ORANGE na tym samym telefonie wyciągnałem 50mb/s wiec gdzie tu masz szybszy internet? Do tego w PLAY dochodzi obciążenie sieci i skoki z 20mb/s do niekiedy 7mb/s w ORANGE takich skoków nie doznałem ale zmieniłem sieć bo nie potrzebuje takiego szybkiego neta w komórce.
    PS.Przestań się przechwalać i gadać głupoty.

  • 0

    8. ~Mushkadiz  2015-03-31 11:18:51  host: user-109-243-105-229.play-internet.pl

    a na vuj mi jakaš šwięcąca gruszka z tyłu obudowy,dla mnie liczą się bebechy w šrodku i wykonanie a nie elementy dla gimbusòw,znajomy zakupił na raty ostatnio taki szajs i 5 kafli będzie spłacać a specyfikacja to dwurdzeniowy i5 z taktowaniem 1,7 (zlew na sali) i karta hd graphics 5000.praktycznie 3 tys. zapłacił za "marke" no ale najważniejsza jest gruszka świecąca,nigdy nie zrozumiem takich ludzi...

  • 0

    9.  2015-03-31 11:23:52

    7, KAKA - wszystko zależy od lokalizacji i obsługiwanych technologii. Orange, T-Mobile i Play mają taki sam MAX dla Internetu sięgający 70 Mb/s. Dawno temu na Plusie złapałem około 98 Mb/s, ale to było w czasach, gdy LTE Cat 4 mało kto miał w telefonie, a użytkowników mobilnego Internetu była połowa względem stanu obecnego. Średnia dla 4Q2014 dla Polski to 5,1 Mb/s. W Europie tylko Wielka Brytania pokonała granicę 10 Mb/s (16 Mb/s). To, że wartości szczytowe w Ookla wyskakują kosmiczne, to nie znaczy, że masz 50 Mb/s cały czas.

  • 1

    10. ~KAKA  2015-03-31 11:39:38  host: dns.studioaurum.pl

    9:Wiem że zależy od lokacji ale prosze cie nawet na internecie masz testy lte z PLAY i tam w toruniu masz że 30mb/s uzyskali i się tym szczycili sieć PLAY jest dobra siecia ale LTE to nie jest dla mnie to bardziej.
    Może stary news podam ale od tego czasu sie dużo nie zmieniło http://tlp.is/5tr

  • 1

    11.  2015-03-31 11:53:31

    Dzisiaj? Powinni tego zabronic! Minimum 1gb ram

  • 1

    12.  2015-03-31 11:53:46

    Dobra cena do możliwości. Dwie karty SIM czyli można pewnie jedną kartę z nielimitowanym internetem a drugą z rozmowami. Dla mnie atrakcyjny smartfon chyba że jest coś lepszego w tej cenie.

  • 1

    13. ~  2015-03-31 11:58:04  host: host-81-190-1-153.gdynia.mm.pl

    dla akumulatora to nawet bym zamienił moje *** bo dzieki wymuszaniu łaczenia przez wi-fi przez jakies programy (zapewne googla) moj telefon nawet bez uzywania rozladowuje sie po paru godzinach - android to najgłupszy obecnie dostepny system, niestety - bo ma potencjał

  • 1

    14.  2015-03-31 12:04:36

    13, Przejrzyj sobie ikonkę ustawień w menu telefonu, ale tych Google'a. Powyłączałem tam co się dało i Tobie to samo polecam. Warto też zaglądać do statystyk akumulatora z prezentacją obciążenia dla poszczególnych aplikacji, bo może się okazać, że to jakieś zupełnie zbędne, zapomniane "badziewie" rozrabia. Zmiana jego ustawień lub wykasowanie rozwiązuje sprawę.

  • 2

    15. ~Wawmir  2015-03-31 12:18:22  host: 95.211.190.205

    Czterordzeniowiec w połączeniu z 512MB RAM - kto w ogóle projektuje te telefony...

  • 1

    16. ~user_delete27  2015-03-31 12:22:18  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @5 za jakość może i płacisz, szkoda że jej nie otrzymujesz :) Te 512 MB zabija potencjał tego telefonu.

  • 0

    17. ~do du  2015-03-31 12:29:10  host: n20-06-04.opera-mini.net

    Czy. moja Nokia 6288 jest. gorsza? Odbira to samo co na Z3 którego. z kolegą sprawdzałem. Nawet jest szybsza od Z3

  • 0

    18. ~  2015-03-31 13:53:32  host: 84-10-76-162.static.chello.pl

    Rozdzielczość ekranu, mało RAMu, niezbyt mocny Mediatek i grafika. To wszystko minusy, wyłączające ten telefon z kręgu zainteresowań. Ale z drugiej strony on kosztuje 100$...

  • 0

    19. ~T  2015-03-31 15:10:25  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    Już widzę te 44 dni czuwania - chyba w trybie samolotowym!

  • 0

    20. ~Andrzej  2015-03-31 15:34:25  host: n05-08-06.opera-mini.net

    Tylko THL 4000 !!!

  • 0

    21.  2015-03-31 17:57:20

    Pentagram Combo, 2013, 1GB RAM, reszta parametrów taka sama.

  • 0

    22. ~  2015-03-31 20:57:33  host: user-94-254-198-218.play-internet.pl

    Kolejny idiotyczny dual sim bez lte.

Dodaj swoją opinię