Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prestigio: dwa dualSIM-y na WP 8.1

Prestigio: dwa dualSIM-y na WP 8.1

WitekT 5 Czerwca 2014 15:25

6 1
prestigio duo8400m Prestigio pokazał na targach Computex Taipei dwa smartfony z systemem Windows Phone 8.1. Co ciekawe, oba obsługują dwie karty SIM.



Modele MultiPhone 8400DUO i 8500DUO pracują na czterordzeniowych procesorach o taktowaniu 1,2 GHz i mają aparat 8 MPix oraz wyświetlacze wykonane w technologii IPS. Oba modele będą dostępne od lipca w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

8400DUO ma wyświetlacz o wielkości 4 cali i rozdzielczości 480 x 800 pikseli i przednią kamerę VGA. Będzie kosztował 449 zł.

8500DUO ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli i przednią kamerę 2 Mpix. Będzie kosztował 749 zł.

Źródło tekstu: Prestigio, wł     

Dodaj do:

Tagi: prestigio | windows phone 8.1

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    4. ~  2014-06-05 15:37:51  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Co to za firma Prestigio ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~Rafał  2014-06-05 15:38:53  host: dlp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Korekta:
    8500DUO 5"
    8400DUO 4"

    źródło: http://tlp.is/2q5

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6. ~  2014-06-05 15:58:36  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    jakie ma znaczenie rozdzielczość przedniej kamerki? czyżby chodziło o jakość wykonywanych samojebek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~lolek  2014-06-05 16:11:46  host: nat-i507.elomza.pl

    Użytkuję ebook od Prestigio od prawie 2 lat i spisuje się całkiem nieźle. Jak dotąd bezawaryjnie, choć soft niedopracowany.
    Pewnie się skuszę i kupię dla dzieciaka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8.  2014-06-05 16:40:00

    Procesor to pewnie Snapdragon 400 4x Cortex A7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2014-06-05 16:59:08  host: 217.170.170.81

    cały czas czekam aż się pojawi jakiś dual sim z zawsze aktywnymi 2 kartami, niestety nie mogę nic takiego poszukać, ktoś się orientuje czy juz taki telefon istnieje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~wiem co mówie  2014-06-05 17:58:56  host: 37-128-46-215.adsl.inetia.pl

    Jeżeli chodzi o telefony z androidem na pokładzie to wytwory prestigio -krzak - china to wielka porażka. Nawet jako zwykły telefon się nie sprawdzają bo jakość i głośność rozmowy jest tragiczna. Natomiast tablety mają całkiem dobrej jakości. WP 8.1 tylko z serią Lumia i ew. HTC.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~tata  2014-06-05 18:11:11  host: apn-31-1-225-152.dynamic.gprs.plus.pl

    @10,potwierdzam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-06-05 18:25:07

    Htc i WP to totalna porażka. Zero wsparcia od producenta. Te ich kilka aplikacji ostatnie aktualizacje prawie rok temu miały. Tylko Lumia ewentualnie Ativ.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2014-06-05 18:39:53  host: 89-78-151-254.dynamic.chello.pl

    @12 HTC faktycznie zawaliło sprawę, ale MS uratował te urządzenia. Teraz można normalnie korzystać z 8S i 8X. Oczywiście wsparcie od Nokii to świetna sprawa, ale da się przeżyć bez tego. Dlatego uważam, że ten model Prestigio może być ciekawą alternatywą właśnie dla takich marek jak HTC czy Huawei. Pewnie także będzie bez wsparcia, ale cenowo bez porównania. 8S dla przykładu na starcie kosztował prawie 2x więcej niż zaprezentowany tutaj 8500DUO i 3x więcej niż 8400DUO :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~gość  2014-06-05 18:47:17  host: public-gprs515053.centertel.pl

    @9 - aktywny dual sim posiada z tego co wiem tylko jeden telefon: Gigabyte GSmart Simba SX1

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-06-05 19:34:28

    @4 to marka wypuszczona przez ASBIS, firmę z siedzibą na Cyprze. Firma jest dystrybutorem urządzeń wiodących światowych marek, która postanawiała wypuścić coś własnego pod marką Prestigio. Na razie nie mam przekonania do firmy, tym bardziej, że jej sprzęt to tylko obrandowanie chińczyków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-06-05 20:01:06  host: ip-78-30-91-128.free.aero2.net.pl

    @9sony xperia E ma 2 aktywne karty

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~mobile4you  2014-06-05 21:11:16  host: ip-84-39-174-213.free.aero2.net.pl

    @4-To jakaś firma z ruskim kapitałem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Realista  2014-06-05 22:52:35  host: 31.130.108.67

    Nie ma się czym zachwycać szkoda kasy na takie dziadostwo kiedys miałem Pentagrama i od tamtej pory trzymam sie z daleka od takich marek nalepiających tylko swoje logo na obudowie jeszcze nigdy nie miałem tylu problemów z żadnym telefonem. Wróciłem do Samsunga zapłaciłem za niego mniej niż za Pentagrama EGO ale co ciekawe Samsung jest lepiej wykonany a co najważniejsze będę miał dostęp do części zamiennych bo do tych chincoli to nawet baterie trudno kupić a o wyświetlaczach już nie wspomnę. Do tego są bardzo delikatne 350 zł jest to najwyżej warte!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~box  2014-06-05 23:00:00  host: ip-5-172-246-21.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Jasne realista, myślisz że będziesz tego Samsunga używał 5 lat, a potem jeszcze oddasz dziecku na kolejne 5 lat.
    skoro tak o części zamienne się troszczysz : P. Jesli twój samsung kosztował mniej niz pentagram to pewnie jakis "wypas" co? : D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Adam  2014-06-06 09:54:49  host: 46.204.89.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9 jest sporo aktywnych dual-simów. Ja używam KAZAM 4. Jako multimedialny kombajn do wszystkich zadań to się na pewno nie sprawdzi, ale z Androidem 4.2.2 i aktywnym dual-simem nie znalazłem lepszego telefonu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Realista  2014-06-06 12:30:24  host: 31.130.108.67

    box A jak się porysuje obudowa to co wtedy ? Do samsunga kupuje np tylna klapkę i jest jak nowy natomiast te chińczyki wżyciu nie wytrzymają więcej niż do końca okresu gwarancyjnego . Samsunga sprzedam po powiedzmy 3 latach i wiem że będzie działał natomiast chińcol już dawno będzie leżał na śmietnisku. Beznadziejny był ten Pentagram począwszy od słabej jakości wykonania a skończywszy na samym działaniu przeklinam dzień w ktorym go kupiłem. Natomiast jeśli chodzi o parametry to są podobne tylko Samsung posiada więcej pamięci wewnętrznej co jest dla mnie najważniejsze oprócz tego nic nie laguje więc nie gadaj mi głupot że to *** jest lepsze od markowych telefonów. Prametry to człowieku nie wszystko najważniejsza jest odpowiednia optymalizacja prawda jest taka że za mniejsze pieniądze kupiłem lepszy sprzęt do tego markowy wystarczy rozebrać Samsunga i Pentagrama gołym okiem widać badziewną elektronikę w Pentagramie która wygląda jak w jakiejś chińskiej zabawce. Nawet laik zauważy różnice. Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem takich telefonów bo zazwyczaj mają zawyżoną cene!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~m76  2014-06-06 12:38:20  host: user-164-127-188-18.play-internet.pl

    @23 ten ma zawyzona cene o 10-20$ samsungo o 200-300$ Przed zakupem skod tez bedziesz przestrzegal i namawial wylacznie na mercedesy i bmw ?? Mi sie nowy S3 popsul w 2 tygodnie od zakupu. Wymiana plyty glownej. A po powrocie go wymienilem na HTC One X, ktory sluzy od ponad 2,5 roku. Mam znajomeo co sobie pentagrama monstera bardzo chwali, spada mu, zalewa sie a dziala.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Realista  2014-06-06 15:14:51  host: 31.130.108.67

    Przecież jak byk pisze że u nas będzie kosztował 749 zł ! Skoro chcecie kupować złom to proszę bardzo ja za swojego Pentagrama EGO zapłaciłem 700 zł i już po wyjęciu z pudełka byłem zawiedziony wiedziałem że przepłaciłem. Na dzien dobry kilka wypalonych pikseli oprócz tego świrujący dotyk od czasu do czasu oczywiście serwis umywa ręce. Jakość wykonania była fatalna cienki tani plastik nawet światło diody powiadomień przez niego przebijało. Jakość podświetlania wyświetlacza też pozostawiała wiele do życzenia jak i jakość dźwięku z głośnika rozmowy, badziewna srebrna ramka wyświetlacza też była okropna . Warto dodać jeszcze że ten głośniczek zaczął brzęczeć po pół roku później padła płyta główna. Od tel za 700 zł oczekuje sie czegoś więcej jakoś mój poprzedni tel jakim był samsung ACE 2 był znacznie lepiej wykonany a co najważniejsze działa bez awaryjnie do dziś ! Obecnie mam Samsunga galaxy Core z którego nie byłem rozczarowany po wyjęciu z pudełka a co najważniejsze był dużo tańszy ! Natomiast co do Monstera to z tego co mi wiadomo zabije go nawet upadek z niedużej wysokości wystarczy poczytać co ludzie piszą na FB lub forach. Pentagram to nic innego jak chiński INNOS. Podsumowując kupiłem ruską Lade za cenę Mercedesa !

Dodaj swoją opinię