Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prepaidowe pakiety Orange Free i Orange E-mail

Prepaidowe pakiety Orange Free i Orange E-mail

sirmark 17 Grudnia 2007 16:19

0 0

Orange w ofertach prepaid wprowadził nowe pakiety umożliwiające dostęp do internetu.

Z wprowadzonych pakietów Pakiety Orange E-mail oraz Orange Free można skorzystać w ofertach Nowy POP, Orange POP, Orange Go, Nowe Orange Go oraz Orange Music na karte.

pakietcena pakietuilość MBcena za 100 kBważność pakietu
Orange E-mail5 zł5 MB10 gr30 dni
Orange Free10 zł20 MB5 gr30 dni

Taktowanie odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 50 kB. Nie ma limitu wykorzystania pakietów w ramach 30 dni. W przypadku zamówienia więcej niż jednego pakietu, liczba dostępnych MB sumuje się. MB mogą być wykorzystane w okresie nie dłuższym niż wynikający z ostatnio zamawianego pakietu.




Pakiet można aktywować telefonicznie w BOK, w Orange on-line albo wysyłając SMS:
o treści START pod numer 2210 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem danej taryfy) dla opcji Orange Free
o treści START pod numer 2205 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem danej taryfy) dla opcji Orange E-mail
Aktywacja pakietu nastąpi najpóźniej w ciągu 48 godzin.

Stan pakietu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 1666 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem danej taryfy).

Zobacz: regulamin oferty Orange Free (plik PDF; 80 kB).
Zobacz: regulamin oferty Orange E-mail (plik PDF; 80 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 132
  • 0

    113.  2007-12-20 19:20:05

    ~nolla - no nie pochodzę ze Stolycy ani nawet z Poznania ;-)

  • 0

    114.  2007-12-20 19:20:26

    Albo Sopotu nawet...

  • 0

    115. ~nolla  2007-12-20 20:24:16  host: w3cache.wignet.pl

    Pewnie z czarnobyla bo takie głupie posty piszesz. Zacznij obiektywnie patrzeć na inne oferty a nie tylko na swoją. :-))

  • 0

    116.  2007-12-20 20:49:58

    ~nolla - a konkretnie? W porównaniu z moją to ta jest całkiem denna ;-)

  • 0

    117. ~  2007-12-20 21:37:00  host: public-gprs110045.centertel.pl

    Wlo odpuść bo się zmęczysz a wszyscy normalni czytelnicy Telepolis chcą Cię widzieć w dobrej formie ;-) Trolle czają się obecnie za każdym rogiem.... apropos Twej osoby - czytałeś info w newsie n/t hsdpa w orange o 3g w Sieradzu? ;-)

  • 0

    118. ~Motonick  2007-12-21 11:48:56  host: kal9-stru-r1.bater.net.pl

    Nadal jestem w Orange, dlatego wziąłem ten cały Orange Free i po jednej sesji w necie ubyło mi 2,1MB. Wynika z tego, że pakiet wystarczy na 10-15 wejść. To zdecydowanie za mało by móc go wykorzystać choćby do obsługi konta e-mail. Spróbuję jak u mnie będzie chodził Simplus z 50MB ofertą na kartę.

  • 0

    119.  2007-12-21 18:25:01

    117. - nie czytałem ale z tym jestem na bieżąco - właśnie miasto poumarzało postępowania w stawie decyzji środowiskowych - Centertelowi, Polkomtelowi, PTC. Ruszy się zatem... We wszystkich sieciach.

  • 0

    120. ~neon  2007-12-21 18:45:32  host: w3cache.wignet.pl

    wlo możesz podać stronę gdzie to przeczytałeś???

  • 0

    121.  2007-12-21 23:35:34

    ~neon - mówisz o tych umrzeniach? Ja to z innych źródeł wiem niż strony www ;-) Ale możesz poszukać - muszą ogłaszać co się dzieje w tych postępowaniach akurat - prawo nakazuje ;-) Możesz też zadzwonić do wydziału zajmującego się decyzjami środowiskowymi. Masz pełne prawo. Aha! Poumarzało postępowania - to akurat dobrze, bo w związku ze zmianą rozporządzenia [...] większość takich instalacji została wyłączona czy zwolniona z obowiązku uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia ;-)

  • 0

    122. ~  2007-12-21 23:42:10  host: public-gprs3895.centertel.pl

    Wlo/ 119, 121 - po jakim czasie od umorzenia postępowania w sprawie ustalenia środowiskowych decyzji pozwalających na budowę operator może zacząć stawiać bts/nodeB? Jak to regulują przepisy? 7, 30 dni? Od kiedy zmieniono rozporządzenia? Z tego co widzę to na korzyść operatorów, nie muszą uzyskać decyzji środowiskowej? O ile to średnio przyśpieszy proces wydawania papierów?

  • 0

    123.  2007-12-21 23:49:10

    122. - decyzję środowiskową należy uzuskać przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę - ona jest załącznikiem do tego wniosku. Teraz już nie musi być. Umorzenie postępowania nakazuje prawo. I nie ma związku ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę. Mogli to zrobić zaraz po wejściu w życie rozporządzenia zmieniającego rozporzadzenie w sprawie określenia rodzajów przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko... Zmiana weszła w życie pod koniec sierpnia - chyba ostatniego nawet, ale nie wiem tego na pewno. Na pewno przyspieszy - jeśli zajmujesz/interesujesz się tematem, to wiesz pewnie, ze to może trwać dłuuuugo ;-) zczególnie zakłócić proces mogą wszelkiej maści organizacje pseudoekologiczne i organizacje społeczne - jak np. bractwo rycerskie ;-)

  • 0

    124.  2007-12-21 23:50:41

    Znaczy musi być, ale już nie w tego rodzaju przedsięwzięciach ;-) Niezbyt jasno się wyraziłem...

  • 0

    125.  2007-12-23 15:19:51

    kiepska ta oferta. korzystam z simplusa i uzywalem juz kilka razy pakiet 50 i kilka pakiet 20...jestem naprawde bardzo zadowolony. tyle samo pieniedzy..danych wiecej. Nieprawdą jest że Plus myli się w liczeniu danych odebranych i wysłanych. testowałem...stan moich danych w mojej 6233 jest taki sam jak u operatora...

  • 0

    126. ~no to słabiutko.....  2007-12-24 11:46:03  host: 87-205-83-228.adsl.inetia.pl

    No to slabiutko w simplusie zamawiając pakiet 50MB za 10 zł 100kb kosztuje 2gr. a naliczanie jest co 1kb. więc plus jest ponad 2 razy tańszy !!!

  • 0

    127.  2007-12-25 17:42:34

    Uwaga na pułapkę Plusa (2gr za 100 KB). Kiedy zapytasz o pozostałą ilość z pakietu 50MB to otrzymasz nieaktualne informacje sprzed kilku godzin. Po przekroczeniu pobierania 50MB sieć nie informuje o tym od razu tylko automatycznie zaczyna czyścić konto (od 20gr/100KB-Nowy Simplus do 60gr/100kb-starsze taryfy). Kiedy okazało się że na koncie jest prawie -20PLN (słownie minus 20!!} to chciałem się dowiedzieć którędy ta kasa uciekła. Billing w Simplusie kosztuje 30 PLN. W Orange free (3gr/100KB) wbrew pozorom wychodzi taniej a billing jest darmowy po zalogowaniu na orange.pl

  • 0

    128.  2007-12-25 18:37:43

    Dodam że po przekroczeniu pakietu 50MB Simplus uruchamiał prawdopodobnie WAP. Nie można dokupić drugiego pakietu 50MB dopóki nie wykorzystasz poprzedniego. Tak więc 2gr za 100 KB w Simplusie jest prawie niemożliwe do osiągnięcia. Musiałbyś przerwac transmisję dokładnie co do 1 bajta. Mam telefon mot.v235 z EDGE class10 podłączony do komputera jako modem. Taryfa Orange Free na kartę(3gr/100KB) Strony otwierają się szybko. Na Targówku Orange ma bardzo dobry sygnał EDGE.Natomiast Plus dociera jako tylko GPRS. Oczywiście gdzie indziej może być odwrotnie. Pozdrawiam i życzę szybkiego i taniego internetu.

  • 0

    129.  2007-12-25 20:57:20

    @geomat6 Mialem to samo w simplusie. Nie wiadomo kiedy koniec pakietu. Jak sie skonczy to kasa leci jak szalona. Ten pakiet to tylko do opery mini, wtedy mozna to jakos kontrolowac. Jako modem to porazka!

  • 0

    130. ~mirekb  2007-12-27 12:10:18  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    nie przesadzajcie o to wlasnie simplusowi chodzilo z rozliczaniem co do bajta,aby utrudnic moment zlapania konca pakietu.zazwyczaj klikam na okienko polaczenia iwidac w sumie ile wychodzi. przed zrozpoczeciem transmisji,warto wylaczyc tel na 5 min aby uaktualnil stan pakietu ale i to nie zawsze,dziala.po prostu trzeba liczyc i czekac czasami po skonczeniu pakietu-zazwyczaj zabiera mi dodatkowo kolo1-2pln i tak czekam az dopiero po polnocy da sie uruchomic kolejny pakiet.zagmatwane.nie lepiej byloby dac pakiet 100mb za 20pln???

  • 0

    131.  2007-12-27 15:05:04

    ~mirekb - zadaj to pytanie koleno każdemu operatorowi ;-)

  • 0

    132. ~  2008-02-09 09:02:40  host: 67.159.54.24

    skalarek to roznosiciel ulotek z play

Dodaj swoją opinię