Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prepaid w Orange - "Orange GO"

Prepaid w Orange - "Orange GO"

WitekT 2 Września 2005 12:11

0 0
go box mPojawiły się już w sieci zdjęcia zestawu prepaid polskiego Orange wraz z ulotką-przewodnikiem.

Na razie pojawiły się informacje o jednym zestawie - z Nokią 3100. Z pewnością będzie ich więcej.

Z ciekawszych informacji - nowy prepaid będzie podobny do dotychczasowej oferty pod względem funkcjonalności. Pozostanie też program Profit.

Informację opublikował serwis telefon.pl. Tam też można zobaczyć materiały z przewodnika, który znajduje się w zestawie. Serwis zamieścił także zdjęcia zdrapek za 5, 25, 50 i 100+10 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41.  2005-09-05 18:08:30

    jakis goscio z idei podal, ze zmiana idea na orange wejdzie w zycie 15 wrzesnia. wejdzcie na forum i poczytajcie warto

  • 0

    42. ~Daro  2005-09-06 00:06:25  host: 83.238.94.10

    Jakie będą prefixy w Orange??

  • 0

    43. ~foks  2005-09-06 12:09:34  host: 217.153.194.14

    ktos wie kiedy ma juz oficjalnie wejsc orange na rynek i kiedy bedzie znany cennik nowego popa?

  • 0

    44. ~Junior  2005-09-06 14:06:32  host: fs54.internetdsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje ze Pop dalej pozostanie najlepszą ofertą na rynku.Oby tylko znieśli te smieszne pakiety które trzeba z góry opłacac,za zastąpili je normalnymi taryfami wewnatrz sieci,cos na wzór Heyah.Mi jakoś Orange kojarzy sie bardziej z Mandaryną.A jak usłyszałem jej głos na żywo jak śpiewała z Playbacku, to miałem dość.Oby rebranding wyszedł na dobre starej poczciwej Idei,bo Mandaryna bajek opowiadać nie umie... jak sie o tym przekonaliśmy.Pozdr dla wszystkich POPaków i POPaczek!!!

  • 0

    45. ~pitus  2005-09-07 06:47:38  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    w poniedzialek czytalem w gazecie wyborczej ze juz 15 wrzesnia idea zmienia nazwe na orange ale tez czytalem wczoraj na portalu telefon.pl ze 19wrzesnia wiec nie wiem ktora data jest prawdziwa pozdro daro

  • 0

    46.  2005-09-07 10:47:14

    ***Junior - zadzwonił to niej Wiśniewski przed samym wystempem ze miedzi nimi koniec to sie kobita załamała

  • 0

    47.  2005-09-07 10:48:35

    ***pitrus - moze być tak że 15 bedzie oficjalna zmiana nazwy, a 19 tego wejście nowej oferty

  • 0

    48. ~pitus  2005-09-07 11:11:39  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    DO GregPepe wiesz oni mnie juz denerwoja by podali termin zmiany nazwy a zaraz potym nowe oferty za rozmowy sms mms i ine uslugi po cholere nas klientow trzymaja w nie pewnosci ale mam nadzieje ze bedzie warto czekac ze bedom fajne oferty za uslugi i telefony na karte

  • 0

    49.  2005-09-07 12:05:25

    ***pitus - jest dezinformacja zeby nie podpowiadać konkurencji ruchów, ale zobaczymy jak to będzie

  • 0

    50. ~  2005-09-07 12:57:23  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    mam nadzieje ze bedom fajne oferty i tansze rozmowy sms mms to narka GRegPepe

  • 0

    51.  2005-09-07 14:47:28

    POP był jako pierwszy z tego co pamiętam i zawsze co do innych najtanszy. Może z opuznieniem, ale najlepszy. Przynajmniej mam dobrze lepiej teraz z SMSami niz wczesniej nawet jak byly po 6gr. Wychodzi mi ok 30 pare SMSow dziennie.

  • 0

    52. ~pitus  2005-09-08 10:32:43  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    ludzie dzis czytalem w portalu www.gsm.online.pl ze juz 15wrzesnia orange ma zaprezentowac 1 oferte panie witku czy pan wie cos wiecej na ten temat prosze odpisac pitus pozdrowienia dla wszystkich z telepolis.pl narka

  • 0

    53.  2005-09-08 10:39:22

    Jak coś będę wiedział, to na pewno napiszę. :)

  • 0

    54. ~pitus  2005-09-08 11:17:31  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    DO WITEk T DZIEKUJE PANU ZE MI PAN ODPISAL

  • 0

    55.  2005-09-08 11:22:35

    pitus: do usług. Zawsze odpisuje każdemu. :)

  • 0

    56. ~mario bros  2005-09-09 06:40:32  host: energy.res.pl

    Dzisiaj Orange dał swój popis!!!, zamiast długo reklamowanego startera w super nowościach jest jakaś GRA ZDRAPKA. Świadczy to tylko o tym że od samego początku oszukuje swoich przyszłych użytkowników!!!!!!Wkońcu to telekomuna i idea.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    57. ~pitus  2005-09-09 06:57:02  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    do mario bros o co co chodzi z ta gra zdrapka odpisz pitus

  • 0

    58. ~mario bros  2005-09-09 13:21:48  host: energy.res.pl

    Tydzień wcześniej lokalna podkarpacka gazeta "Super Nowości" rozpoczęła reklamę ORANGE. Reklama zawierała tekst iż w piątkowym wydaniu gazety pojawi się darmowy starter Orange. Okazało się jednak że Orange wraz z gazetą zrobił wszystkich w balona. W gazecie był starter jednak nie do telefonu, lecz do jakiejś kolejnej gry - tzw. zdrapki. Uważam że ta reklama nie pomoże za bardzo Orange - zbyt wielu ludzi się rozczarowało. KIEPSKI POCZĄTEK:(!!!

  • 0

    59. ~pitus  2005-09-09 15:19:43  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    masz racje mario bros ale zobaczy moze nie bedzie zle czekam kiedy orange zacznie dzialac to wtedy pogadamy to narka

  • 0

    60. ~troth  2005-09-14 21:59:47  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    POP zostanie oddzielnym od orange pre-paidem, ale mimo to polaczenia do orange beda traktowane jak w sieci. zauważcie że w tych najnowszych starterach popa - mini startpopach - nie ma loga IDEI. jedyne logo to POP Fajnie!

Dodaj swoją opinię