Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premium Mobile: no limit z Internetem za 16,70 zł

Premium Mobile: no limit z Internetem za 16,70 zł

orson_dzi 1 Sierpnia 2017 16:06

4 11

freedompl

Premium Mobile wprowadził nową ofertę abonamentową z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i pakietem danych za 16,70 zł.

W ofercie Freedom PL klienci otrzymują nielimitowane połączenia do krajowych numerów komórkowych, nielimitowane SMS-y i pakiet 3 GB Internetu za 16,70 zł. Tę kwotę uzyskujemy po uwzględnieniu rabatu za E-fakturę i terminową płatność oraz wyrażenie zgód marketingowych, każdy w kwocie 6,15 zł. Oferta działa tylko w Polsce i nie działa w roamingu. Umowy zawierane są na czas nieokreślony, a opłata aktywacyjna to 29 zł.




Premium Mobile oferuje zasięg sieci Plus.

Zobacz: Regulamin promocji FreedomPL
Zobacz: Cennik oferty FreedomPL

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: no limit | premium mobile

w sumie: 114
  • 1

    101. ~Hmmm  2017-08-02 12:21:36  host: user-94-254-146-250.play-internet.pl

    To córki tylko zuzywają internet a nie dzwonią nigdzie, nie mają kolezanek... ?

  • -7

    102. ~a2mobile  2017-08-02 12:31:53  host: a01-01-03.opera-mini.net

    101, a co to za różnica skoro w a2mobile max koszt wynosi 19,90 zł za no limit wszystko ?

  • 0

    103. ~  2017-08-02 12:36:14  host: user-94-254-164-145.play-internet.pl

    @99, no i świetnie, że tak to zrobiłeś a inni wezmą np abonament za 24zł w Premium MObile i też będą mieć stacjonarne i 10GB. Każdy wybiera co mu pasuje. Z a2 nie jest tak idealnie jak piszą niektórzy, jest problem z zasięgiem i pomimo, że to działa na Plusie, to nie zawsze mają te same parametry

  • 0

    104. ~Tom  2017-08-02 12:49:55  host: user-94-254-244-146.play-internet.pl

    Dziękuję za troskę o córki :). Oczywiście mają koleżanki, kolegów itp. Jednak sposób komunikacji ostatnimi czasy zmienił się wśród młodzieży i nie tylko młodzieży bardzo. Komunikatory z możliwością pisania i wykonywania połączeń przez internet sprawiły, że ponad 90% komunikacji wychodzi przez internet. Zadzwonić można co najwyżej do swoich "starych" :). Ale też niekoniecznie, bo "starzy" też już mają smartfony, więc połączenie idzie przez internet. Takie czasy.

  • 1

    105.  2017-08-02 13:42:45

    Opłata aktywacyjna jest kpiną, w tej samej kwocie orange ją ma. targetem wszystkich tych dziwactw wirtualnych w zdecydoanej większosci są młodzi ludzie, a dla nich pakiet 3 GB to śmiech na sali.

  • 0

    106.  2017-08-02 14:13:13

    100 - wszyscy mogą mieć. Nie ma zakazu!
    Zapłacisz - będziesz miał ;-)

  • 0

    107.  2017-08-02 14:14:11

    egran5 - dlatego pewnie wybierają lepsze dla siebie oferty. A ponieważ są kumaci, mają więcej za mniej z pewnością?

  • 0

    108. ~  2017-08-02 15:18:21  host: a28-02-04.opera-mini.net

    jeden napisze,że ma 10GB, inny, że ma 3GB ale nikt nie napisze do ilu spada prędkość kiedy wykorzysta te 10GB albo 3GB, naprawdę was nie interesuje czy po wykorzystaniu GB będziecie mogli korzystać z netu czy nie, że patrzycie tylko na GB,a lejek was nie interesuje?

  • -10

    109. ~  2017-08-02 15:35:13  host: 89-64-31-82.dynamic.chello.pl

    Niezaprzeczalny plus Premium Mobile to rozliczanie przekazywanych połączeń w ramach abonamentu a nie jak np Orange czy Plus, którzy pomimo no limitu naliczają przekazywane połączenia ponad abonament. Może to nie jest ważne dla wielu osób ale dla mnie ma znaczenie

  • 0

    110.  2017-08-02 16:35:12

    109 - możesz wskazać pozycję cennika, gdzie piszą, ze przekazywanie połączeń jest w ramach abonamentu?

  • -11

    111. ~  2017-08-02 20:26:19  host: user-94-254-167-111.play-internet.pl

    Wlo, korzystam z Premium Mobile i faktycznie przekaz połączeń jest rozliczany w ramach no limit. Co prawda ja korzystam z innego abonamentu ale w Orange trzeba za to płacić dodatkowo. Jeszcze Play rozlicza przekaz połączeń w ramach abonamentu

  • 0

    112.  2017-08-02 21:36:25

    @99 Starsi ludzie są niekumaci. Byłem tydzień w szpitalu. Jednemu staruszkowi żona kupowała co tydzień doładowanie do plusa za 50zł. A ten wszystko wygadał w 4-5 dni. Drugi cieszył się, że ma stacjonarne za 24 grosze za minutę w sieci Sami Swoi. Starsi ludzie często nawet nie wiedzą, że cokolwiek można mieć bez limitu. Siedzą w mega archaicznych taryfach sprzed 5, a nawet 10 lat.

  • 0

    113. ~Marcin.503  2017-08-02 22:01:37  host: 77-255-89-72.adsl.inetia.pl

    @112. Pierwszy tel kupiłem w zestawie simplus ok99/2000r. Sprzedałem sąsiadce po ok roku użytkowania, jakiś czas temu chciała przenieść nr bo dużo płaci, okazało się że nie może bo nr był zarejestrowany na mnie, miała ok16lat starą taryfę, Pan w salonie gdy robiliśmy cesję był bardzo zdziwiony, wytłumaczył wszystko i włączył nie limitowane połączenia do wszystkich sieci za 10zł/ m-c (akurat była jakaś promocja.)

  • 0

    114.  2017-08-03 09:08:36

    111 - w której taryfie?

  • 0

    115.  2017-08-03 09:12:42

    słoneczny - świadczy to tylko o ich kumatych (??) bliskich...

  • -10

    116. ~  2017-08-03 09:14:49  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    to już zdecydowanie lepiej wygląda oferta A2 - za 19,90 mamy także numery domowe, MMS, rooming i chyba 5 GB internetu ( potem jest lejek) i nie mamy tam chyba żadnych zgód marketingowych??
    odpowiednie urzędy w Polsce już dawno powinny zabronić podpisywania umów ze zgodami marketingowymi, to powinno być karane z urzędu

  • 0

    117.  2017-08-03 10:30:02

    116 - odpowiednie urzędy to powinny zabronić gdybania takim jak Ty ;-)

  • -11

    118. ~  2017-08-03 11:10:10  host: user-94-254-165-252.play-internet.pl

    @114, wlo, w każdej taryfie Premium Mobile przekierowanie połączeń rozliczane jest w ramach abonamentu.
    Jak masz wątpliwości w to co piszę, to możesz zadzwonić na infolinię :) Niestety Plus i Orange i nie wiem czy TM ale odstają w tym względzie chociaż to dziwne, bo dla nich to żaden koszt wprowadzić taką usługę.

  • 0

    119.  2017-08-03 11:22:31

    118 - nie wiem, nie używam. Dzwonił też nie będę. Natomiast cennik określa stawkę jak za połączenie głosowe - dlatego pytam.
    Co do odstawania... Może si są tacy którzy namiętnie korzystają z przekierowań... Jaki to odsetek? Są namiętnie korzystający z połączeń konferencyjnych - jaki to odsetek? Jeśli komuś cena zawadza, może wybierać ofertę, gdzie ważna dla niego usługa jest "w cenie" abonamnetu. Naprawdę jest w czym wybierać. Nawet jeśli komuś na darmowych przekierowaniach zależy - okazuje się jest bardzo tani operator ;-)

  • 0

    120. ~  2017-08-03 11:44:14  host: user-94-254-165-252.play-internet.pl

    119, Ameryki nie odkryłeś takim stwierdzeniem. Wybór jest i o tym każdy tutaj piszący wie a ty dociekałeś więc otrzymałeś odpowiedź a reszta, to zbędny tekst.

Dodaj swoją opinię