Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premium Mobile celuje w 100 tys. kart SIM na koniec 2017

Premium Mobile celuje w 100 tys. kart SIM na koniec 2017

WitekT 8 Listopada 2016 08:48

6 1

Premium Mobile, MVNO działający w sieci Polkomtela, chce mieć w przyszłym roku 100 tys. klientów. Twierdzi, że przy małej masie może na siebie zarobić - pisze Puls Biznesu.

Zobacz: Premium Mobile z nowym inwestorem.

Premium Mobile zadebiutował na początku roku i teraz otrzymał dopalacz od węgierskiego inwestora. O udziały rynkowe chce walczyć przede wszystkim ceną, bo - jak mówi Dariusz Chlastawa, wiceprezes spółki - model biznesowy jest w gruncie rzeczy podobny do tanich linii lotniczych.




Oferujemy to, co wszyscy, tyle że taniej. Nie mamy kosztów infrastruktury, koszty centrali są bardzo ograniczone, nie chcemy też wydawać dużych pieniędzy na marketing - stawiamy na kampanie w internecie i marketing szeptany, rozwijamy sieć sprzedaży sklepów dealerskich, testowo prowadzimy też dwie własne placówki detaliczne na Podkarpaciu - mówi Dariusz Chlastawa.

Pieniądze od nowego inwestora posłużą do rozbudowy sieci sprzedaży, by oferta pojawiła się w większej liczbie sklepów. Teraz operator zbliża się do 10 tys. aktywnych kart abonamentowych. 80% kupili klienci indywidualni.

Zobacz: Pełny raport o przenośności numerów po 3Q2016

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:

Tagi: mvno | dariusz chlastawa | premium mobile

w sumie: 19
  • 0

    1. ~Jual  2016-11-08 08:58:00  host: 89-66-65-153.dynamic.chello.pl

    Dopóki nie poprawią jakaści obsługi i nie zaczną traktować dobrze klientów nie wróżę im sukcesów.

  • 0

    2. ~`•´~  2016-11-08 09:08:06  host: 8.37.225.55

    - i tanie linie lotnicze upadają, lub jadą na oparach
    - - Witoldzie, coś się tak rozpytajnikował..?
    - - - sporo tych mnvo ...
    - - - - fajnie, że są na Plus-ie.

  • 1

    3. ~Thec  2016-11-08 09:16:02  host: 185.80.58.198

    Poprosze o oferte 100min do wszystkich sieci,100sms i mms, i 1gb neta oraz tidal bez pozerania pakietu za 15zl. I przechodze bez zastanowienia nawet na umowe 24msc.

  • -1

    4. ~`•´~  2016-11-08 09:16:04  host: 8.37.225.55

    http://tlp.is/bp1

    http://tlp.is/8tr

  • 1

    5. ~&:&  2016-11-08 09:30:11  host: 89-66-65-153.dynamic.chello.pl

    @3 Sprawdź Red Bull Mobile - jeżeli chodzi o taniego Tidala, choć nie wiem dlaczego właśnie na nim Ci zależy, jak można mieć np. zdecydowanie lepszego Apple Music za darmo przez 18 msc i to totalnie legalnie i wtedy wziąć sobie pakiet Obfity w a2mobile.

  • 1

    6.  2016-11-08 09:59:31

    2: błąd CMS-a, który pozamieniał myślniki na znaki zapytania. Poprawione, dzięki! ;-)

  • 0

    7. ~Kamil  2016-11-08 10:13:17  host: public-gprs351323.centertel.pl

    wystartował nowy program Red Bull Mobile Collect jak ktoś ma numer niech zamawia nagrody ;p ja zamówiłem smycz pamięć usb i czapkę ;p

  • 0

    8. ~.wewewe  2016-11-08 10:54:17  host: awd144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ ciekawie prawisz z tymi tanimi liniami... bo rzeczywistość pokazuje, że mają najwieksze wzrosty a to tradycyjni przewoźnicy ostatnio borykaja sie ze sporymi problemami i największy ich plus to long-haule...

  • 0

    10. ~Paweł  2016-11-08 11:33:12  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    Byłem , sprawdziłem i po 3 tygodniach wróciłem do swojej obecnej sieci, zasięg plusa dobre, mając starter plusa mam pełny zasięg ,mając to coś od nich 2 /5 kresek, brak obsługi klienta, po 400 minutach zablokowane połączenia wychodzące , fajny nolimit dno, operator widmo nie polecam

  • 0

    11. ~pabloki  2016-11-08 11:38:20  host: user-109-243-75-42.play-internet.pl

    Grażynka celowala w milijon ale chyba nie yjdzie . premium w 100.000 sim ale chyba nie wyjdzie bo niema reklam.

  • 0

    13.  2016-11-08 12:04:31

    12 - a to usługi prepaid oni świadczą, ze tak się przyjmujesz?

  • 1

    14.  2016-11-08 12:08:13

    Nju w pół roku miało 200 tysięcy. Virgin w 8 miesięcy miał 100 tysięcy. Tyle, że było to kilka lat temu i kosztem wydatków na reklamę. Bez reklamy to wyniki będą mieć takie jak Mobile Viking, czyli max kilkanaście tysięcy.

  • 0

    15. ~nostalgiczny  2016-11-08 12:10:55  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    zasięg plusa czyli za dużo nie pogadasz... kolorowej przyszłości nie wróżę

  • -1

    16.  2016-11-08 12:30:10

    Celować sobie mogą ;) z obecnym stanem obsługi klienta to najwyżej w kolano mogą celować sobie. Poza tym jeśli oferują co wszyscy tylko taniej to na czymś muszą oszczędzać. Budowanie marki MVNO na marketingu szeptanym, brawo kolejny Janusz biznesu uwierzył w sukces. Do końca 2107 nikt nie będzie pamiętał co to Premium Mobile.

  • 0

    17. ~Calm7  2016-11-08 12:47:42  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W dobie rejestracji kart sim to wątpię żeby oni uzbierali 1/4 tego.

  • 0

    18. ~  2016-11-08 12:55:01  host: user-94-254-227-168.play-internet.pl