Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premiera nowej aplikacji CNN na telefony z systemem Windows

Premiera nowej aplikacji CNN na telefony z systemem Windows

LuiN 27 Lutego 2012 14:04

0 0

cnn wp7CNN uruchomiło nową aplikację na telefony z systemem Windows, która umożliwia użytkownikom natychmiastowy dostęp do najświeższych wiadomości i materiałów wideo z całego świata, prosto z newsroomu CNN.

Przez pierwsze 90 dni aplikacja dostępna będzie wyłącznie dla użytkowników telefonów Nokia, między innymi wielokrotnie nagradzanego modelu Lumia 900. Następnie CNN App zostanie udostępniona dla wszystkich urządzeń obsługujących system Windows Phone, które pojawią się na rynku.

Nowa aplikacja CNN pozwala wykorzystać wszystkie możliwości systemu operacyjnego Windows Phone 7 i gwarantuje dostęp do przejrzystego, panoramicznego interfejsu. Jej funkcje obejmują możliwość "przypięcia" niektórych sekcji aplikacji na ekran główny, Live Tile udostępniający newsy i aktualności w czasie rzeczywistym oraz bezpośredni dostęp do serwisu iReport - platformy dziennikarzy obywatelskich CNN, która skupia obecnie ponad milion użytkowników.
Dostępność serwisu iReport jest jednym z kluczowych elementów nowej aplikacji. Po raz pierwszy dzięki CNN App użytkownicy będą mogli publikować swoje iReporty jednocześnie śledząc najważniejsze wydarzenia na telefonach.

Źródło tekstu: CNN     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki chipset napędza Twój główny smartfon?

Qualcomm zaprezentował Snapdragona 710

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet