Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premiera Motoroli RIZR Z8

Premiera Motoroli RIZR Z8

sirmark 12 Września 2007 16:30

0 0

motorola rizr z8Polskiej premierze slidera Motoroli RIZR Z8 w kinie Silver Screen towarzyszył pokaz filmu "Ultimatum Bourne'a". W najnowszej części serii słynny agent korzysta z telefonu Motoroli. Ale nie jest to jedyne powiązanie kina z telefonem komórkowym: Jason Bourne będzie towarzyszył każdemu posiadaczowi nowego RIZR Z8. Motorola, jako pierwsza na świecie, do każdego modelu tego telefonu dołączy pełnometrażowy film z przygodami Bourne’a zapisany na karcie microSD.

Nowy multimedialny telefon Motoroli to m.in. mobilne kino i czysty dźwięk w najwyższej jakości. Dzięki niemu można nagrywać i odtwarzać filmy z prędkością 30 klatek na sekundę. Jako jeden z niewielu modeli na rynku obsługuje standard kodowania sekwencji wideo H.264, a ponadto wyświetla aż 16 milionów kolorów. Nową jakość dźwięku zapewnia technologia Bluetooth Stereo - łącząca telefon ze słuchawkami stereofonicznymi bez zbędnego kabla np. z bardzo lekkimi słuchawkami Motoroli ROKR S9. Multimedialność telefonu dopełniają: HSDPA, czyli błyskawiczny dostęp do internetu, umożliwiający ściągniecie utworu muzycznego w kilka sekund. Do tego aparat fotograficzny i wygodna przeglądarka stron w sieci.




Motorola RIZR Z8 posiada także niespotykany wygląd. Ten slider po rozsunięciu “łamie się" i idealnie dopasowuje do owalnego kształtu twarzy. Dzięki temu telefon jest wygodny w użyciu, a głos dobrze słyszalny. Wyposażony jest także w duży wyświetlacz, który doskonale nadaje się do oglądania filmów, zdjęć, przeglądania stron internetowych - zarówno pionowo, jak i horyzontalnie. Dzięki kartom microSD rozszerzającym pamięć do 4GB, na ulubioną muzykę i wszystkie potrzebne dane zawsze znajdzie się miejsce.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~grad  2007-09-12 17:08:31  host: apn-99-44.gprspla.plusgsm.pl

    blee..nie ma radia :P

  • 0

    2.  2007-09-12 17:08:56

    Trochę mi jakiegoś Samsunga przypomina...

  • 0

    3.  2007-09-12 17:20:05

    Od razu widac, ze info od firmy :) "Nowy multimedialny telefon Motoroli to m.in. mobilne kino i czysty dźwięk w najwyższej jakości." - skonam ze smiechu :)

  • 0

    4. ~  2007-09-12 17:26:51  host: gts12-1.rybnet.pl

    Będą cool i jazzy powiem telefon syci ale tekst ssie. Ja rozumiem, że skopiowany ale beka niezla.

  • 0

    5. ~te`  2007-09-12 18:53:33  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    Totalnie mi sie Motorole nie podobaja wizualnie, a co do softu mialem jedynie e365 ktora szczycila sie bledem na bledzie :) Niemniej apratat na tamte czasy byl kozak ;)

  • 0

    6. ~  2007-09-12 19:11:29  host: systemy22.toya.net.pl

    Po przykrych (bardzo! :/) doświadczeniach z v3x wątpię żebym się zdecydował na następną motorolę.

  • 0

    7. ~spat  2007-09-12 19:53:42  host: atm.ssnet.pl

    to kopia Sony Ericcsona S500i

  • 0

    8. ~mx2  2007-09-12 21:22:11  host: nat-pr2.aster.pl

    Jak widzę tych komentujących "fachofcuuuuf" to mi się słabo robi ;-) Akurat ten telefon ma jeden bardzo bardzo przyjemny "ficzer". A jaki ? Poszukajcie sobie :-) Kolejna bardzo udana Motorolka - i barawa za ultranowoczesną konstrukcję obudowy i nowy soft - jest super. Czekamy na więcej. Motorola i Sony Ericsson rządzą.

  • 0

    9.  2007-09-12 21:30:03

    " z wierzchu" wygląda tak sobuie, ale po rozsunieciu o wiele lepiej. Ktoś może wie czy i kiedy bedzie w polsce ?

  • 0

    10. ~  2007-09-12 22:42:45  host: akx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 chyba w serwisach lolu. fachodddcuuu za dyche

  • 0

    11.  2007-09-12 23:00:26

    Ja czekam na testy i czekam na dorwanie tego telefonuw lapki ;) Ciekawy jestem nowego menu na Symbianie...

  • 0

    12. ~  2007-09-12 23:27:21  host: akx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wyswietlacz napewno zajebisty

  • 0

    13.  2007-09-13 07:36:43

    Tak poza tym telefon ma jak zwykle pare wad... powaznie watpie, zeby takie czasy trzymania i rozmow byly REALNIE osiagalne na baterii, jaka jest w nim, poza tym jest to Lit-Jon, wiec witamy efekt pamieci. Brak IrDy i klasy GPRS/EDGE mozna olac, ale WiFi juz nie. Radio - jak kto lubi, ale to z RDSem jest szczegolnie mile (vide SE i nieliczne Nokie). Aparat 2M - duzo czy malo - lepiej dobre 1,3M, niz zle 3M, taka prawda. Niestety obawiam sie, ze najwieksze psy mozna zawiesic na klawiaturze - powodzenia z pisaniem, jesli nie poszli mocno naprzod z tym elementem, bo byl bardzo niewygodny. Ciekawe tez, jak w PRAKTYCE dziala lamana klapka - pomysl co najmniej ciekawy. Brak GPS, ale ekran za maly na to raczej - powodzenia w nawigacji na 2,2"... do tego 2,5-2,6" to ABSOLUTNE minimum. Ale to, ze nie jest dotykowy, boli juz bardziej. Tym bardziej, ze to UIQ - to nie skostniala Nokia, ktora dopiero niedawno przekonala sie do dotykowych ekranow i MOZE trafia do S60... albo czegos juz zupelnie innego.

  • 0

    14.  2007-09-13 07:50:08

    mx2, ficzerów to ona ma mnóstwo. Shark666, za kilka tygodni w ofercie Play będzie dostępny.

  • 0

    15.  2007-09-13 09:41:29

    Do Planet: Baterie LiIon nie mają efektu pamięci, nawet NiMH już go nie miały, efekt pamięci miały tylko NiCd.

  • 0

    16.  2007-09-13 10:48:41

    stics: Maja, tylko znacznie znacznie mniejszy :> Jesli ktos Ci probuje wmawiac inaczej, to znaczy, ze nie zna sie na bateriach tak dokladnie - mam znajomych serwisantow i potwierdzaja to. A co do utraty pojemnosci - nawet Lit-Polimer ja traci po jakims czasie. Kiedys moja 6310i trzymala max 17 i 3/4 dnia (bardzo delikatnie uzywana - lezala wlaczona na max zasiegu przez dokladnie taki czas - czyli nie uzywana w ogole mialaby zapewne czas trzymania 18 dni :), teraz (po prawie 4 latach ; kupiona byla jako nowka sztuka, co potwierdza data produkcji w netmonitorze i nie tylko) co prawda takiego testu nie robilem, ale przy sporej ilosci rozmow trzyma okolo tydzien. Jak dla mnie pojemnosci stracila troche, a z bateriami wiem jak sie obchodzic, wiec nie popelnilem zadnego bledu doladowujac ja przed wyladowaniem, czy odlaczajac przed koncem ladowania. Co dwie ladowarki to nie jedna, poza tym troche sie tez trzeba pilnowac :P

  • 0

    17. ~agunia  2007-09-13 10:50:55  host: 79-64-65-19.dynamic.dsl.as9105.com

    moglam miec ten telefon.Zle na obrazku nie wyglada ale jak go dotkłam zobaczyłam to zaraz zmieniłam zdanie.Badziewi i niew stylu motorolek

  • 0

    18.  2007-09-13 10:52:26

    Dodam, ze nabylem w Plusie :> Drozsza komorka, ale najtanszy abonament - zasadniczo wyszlo to lepiej, niz drozszy abo i tansza komorka ;D (jak zwykle prawie)

  • 0

    19. ~...HiPeK...  2007-09-21 13:52:59  host: cfj215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no no wkoncu motka wyprodukowala jakis pozadny telefon ale z wygladu to ona jest bez sensu chociaz nie wiem jak wyglada w realu :) dajcie mi go za darmo to oczywiscie przyjme hehe :D

  • 0

    20. ~Kajzo  2007-09-21 13:56:13  host: cfj215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super fon kupie go . Lepszy od niekturych nokiiiiiiii

Dodaj swoją opinię