Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premiera HTC One (M8) z Windows Phone już za tydzień

Premiera HTC One (M8) z Windows Phone już za tydzień

orson_dzi 11 Sierpnia 2014 08:21

3 3

htc one windowsphone Najlepiej wyposażony smartfon z Androidem od HTC, model One (M8) ponownie zaatakuje rynek, tym razem systemem Windows Phone. Premiera już 19 sierpnia.

Pierwsze informacja na temat HTC One (M8) z Windows Phone pojawiły się już pod koniec lipca. Jak się okazuje, wszystkie dotychczasowe plotki okazały się być prawdą. HTC nie zmieniło w swoim flagowym modelu nic oprócz systemu operacyjnego.

Do użytkowników trafi, zamknięty w metalowej obudowie o wymiarach 146,4 x 70,6 x 9,4 i masie 160 gramów, smartfon napędzany czterordzeniowym Snapdragonem 801 taktowany zegarek 2,3 GHz, z 2 GB pamięci RAM i grafiką Adreno 330. Wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1080p został wykonany w technologii Super LCD 3 i pokrywa go szkło Gorilla Glass 3. Główny aparat o rozdzielczości 4 Mpix nie zostanie pozbawiony funkcje UFocus znanej z androidowej wersji smartfonu. Apetyt na energię ma zapewnić litowo - jonowy akumulator o pojemności 2600 mAh. Wbudowana pamięć 32 GB będzie mogła być rozszerzona o dodatkowe karty pamięci microSD.




Zmiana systemu operacyjnego nie pozbawi HTC One (M8) aplikacji i funkcji znanych z pierwowzoru. Obok wspomnianego UFocus użytkownicy otrzymają głośniki stereo z funkcją HTC Boomsound i współpracę z etui Dot View. Dodatkowo Windows Phone przyniesie za sobą asystenta głosowego Cortana, który ma być pogromcą Siri.

Premiera HTC One (M8) z systemem Windows Phone zostanie zaprezentowany 19 sierpnia w Nowym Jorku. Dwa dni później smartfon będzie dostępny w amerykańskiej sieci Verizon, a sprzedaż w innych krajach ma ruszyć kilka dni później. Niestety cena nowego gracza na rynku Windows Phone nie jest jeszcze znana.

Zobacz: Test telefonu HTC One M8

Źródło tekstu: WPcentral, wł     
Źródło zdjęć: androidcentral

Dodaj do:

Tagi: android | cortana | htc | htc one m8 | windows

w sumie: 28
  • 1

    9. ~Dupelek  2014-08-11 09:11:35  host: n11-07-04.opera-mini.net

    @5 co to za jelen sie wypowiada? Czy to pierdziolek?

  • 1

    10. ~gość  2014-08-11 09:50:32  host: public-gprs514727.centertel.pl

    Mam HTC MOZART - ostatnia aktualizacja do windows phone 7.8 - więcej nie będzie. Najciekawsze jest to, że w ciągu kilku tygodni na tym systemie nie będzie możliwości korzystania ze skype !!! !!! !!! PORAŻKA !!! !!! !!! Już nigdy nie kupie telefona z windows phone. W lutym kupiłem samsunga note 3 i jestem mega zadowolony. Ja NIE dla WINDOWS PHONE !!! !!! !!! Moje zdanie.

  • 0

    11. ~Dupelek  2014-08-11 10:08:27  host: n11-05-01.opera-mini.net

    @10. a czy masz Adobe Flash Player. Mnie się nie udaje zainstalować w Androidzie 4.4. Muszę korzystać z HTML5

  • 0

    12. ~  2014-08-11 10:16:05  host: c38-68.icpnet.pl

    "Snapdragonem 801 taktowany zegarek 2,3 GHz"
    Zegarek?

  • 1

    13. ~gość  2014-08-11 10:32:18  host: public-gprs514727.centertel.pl

    @11 - nie próbowałem istalować

  • 0

    14. ~Dupelek  2014-08-11 10:42:29  host: n05-07-01.opera-mini.net

    @13 bez tego Flasha nie moźna odbierac wiele stacji TV i innych video. Uratowal mnie HTML5.

  • 1

    15. ~gość  2014-08-11 11:01:29  host: public-gprs514727.centertel.pl

    @14- sport, tvp info czy regionalne oglądam na TVP stream i tutaj nie miałem problemów. Filmy oglądam na YouTube i też nie miałem problemów z ich oglądaniem. Inaczej nie próbowałem.

  • 1

    16. ~XXxx  2014-08-11 11:37:25  host: nsithb13.blokowe.pl

    Jest instrukcja jak wgrac flash na 4.4 w necie. Potrzebujesz fasha, dolphina i dolpinha jet i wszystko działa. Jak ma sie dwie lewe rece do internetu to niestety. Ja ogladam mecze itd na androidzie 4.4.2

  • 1

    17. ~Dupelek  2014-08-11 11:37:43  host: n11-01-02.opera-mini.net

    @15 to gratuluję!!!
    Ja miałem kłopot z www.weeb.tv - Na ŹYWO
    Sukcesów źyczę. A Skype na moim Androidzie 4.4 dobrze się sprawuje

  • 0

    18. ~xxxx  2014-08-11 11:42:34  host: nsithb13.blokowe.pl

    Active. tv, fubolhd wszytsko dziala.... w ten sposob

  • 1

    19. ~Dupelek  2014-08-11 11:45:41  host: n11-01-02.opera-mini.net

    @16 na Chrome teź jest do pobrania - nie musisz instalować Dolphina. Ta wersja z Dolphina tylko ją obsluguje.

  • 0

    20. ~xxxx  2014-08-11 11:51:25  host: nsithb13.blokowe.pl

    wiadomo flash wgrasz wszędzie alw dobrze dziala tylko z dolphinem... na chrome meczu nie obejrzysz

  • 0

    21. ~xxxxx  2014-08-11 11:57:44  host: nsithb13.blokowe.pl

    Jest wiele tematów ze trzeba wgrac boat browser albo Mozille ale tylko na dolphine to działa.... wiec nie jak ty weeb.tv nie Możesz obejrzeć jak kazdy ogląda

  • 0

    22. ~Dupelek  2014-08-11 12:02:37  host: n06-10-05.opera-mini.net

    @20 bo obsluguje tylko tę przeglądarkę - Dolphin.
    HTML5 nawet Chrome i masz wszystko Na ŹYWO

  • 0

    23. ~gość  2014-08-11 14:59:57  host: public-gprs514722.centertel.pl

    @22 - zainstalowałem flash - na dolphin nie idzie. Natomiast na firefox beta z google play weeb.tv śmiga jak ta lala. Super.
    Podaję link skąd wziąłem flash player: http://tlp.is/3ej

  • 0

    24. ~  2014-08-11 18:22:50  host: apn-46-76-12-78.dynamic.gprs.plus.pl

    @Razio1 Każdy telefon z WP przez 36 miesięcy od premiery dostaje aktualizacje, nie zależne czy to HTC, Nokia, czy Samsung.

  • 0

    25. ~  2014-08-11 18:33:03  host: gw6.knc.pl

    @24, HTC jak pokazuje, stara się udowodnić, że ich produkty nie dostają aktualizacji do WP8.1 ;) Po ostatnim zamieszaniu z 8s i 8x uważam, że niewielkie szanse na sukces ma model One z WP8 :)

  • 0

    26. ~  2014-08-11 18:36:09  host: apn-46-76-12-78.dynamic.gprs.plus.pl

    @24 Przecież i 8s i 8x dostały WP 8.1, wiem bo sam używam 8s :)

  • 0

    27. ~Jacek  2014-08-11 21:37:34  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @24 No i po co opowiadasz bzdury?Sprawdz najpierw informacje a pozniej zabieraj glos.Po pierwsze Nokia 810 nie dostanie aktualizacji http://tlp.is/3ep
    Po drugie HTC 8S tez nie dostanie jak oglosilo HTC(mowa o update1) i nie sadze aby cos sie w tej kwestii zmienilo.Prawdopodobnie Huawei W1 tez nie dostanie bo ma te same pro0blemy co HTC 8S.Rozumiem ze wasz fundamentalizm przeslania wam swiat ale moze kiedys przejrzycie na oczy i przestaniecie wierzy we wszystko co wam powiedza

  • 0

    28. ~  2014-08-11 22:57:27  host: 80.54.60.27

    Zaraz na xda bedzie mozliwosc instalacji 2 systemow jak w pamietnym hd2:)

Dodaj swoją opinię