Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Premiera Black Shark przyniosła nieoczekiwaną prezentację Xiaomi Mi Band 3

Premiera Black Shark przyniosła nieoczekiwaną prezentację Xiaomi Mi Band 3

Ta_Monika 14 Kwietnia 2018 20:57 Aktualizacja: 14 Kwietnia 2018 21:25

4 0

xiaomi mi band3

Wczoraj odbyła się premiera propozycji dla graczy od Xiaomi - Black Shark. Na prezentacji telefonu nie mogło zabraknąć założyciela i dyrektora generalnego - Lei Jun'a. Pomimo wielu rozpraszających, zielonych elementów oraz wszechobecnego, nowego logo, dopatrzono się na nadgarstku prezesa zegarka, który wydaje się być następcą Xiaomi Mi Band 2.




W ubiegłym roku Xiaomi potwierdziło, że pracuje nad następcą swojego drugiego zegarka. Patrząc na zdjęcia można zauważyć kontynuację poprzednich projektów Mi Band, można dostrzec też kilka różnic - np. zaokrąglenie wyświetlacza, zachodzące na pasek. Widoczny jest okrągły przycisk znany z poprzedniej wersji Mi Band ale również niewielki wyświetlacz (można założyć, że nadal oszczędny OLED). Zegarek natomiast wydaje się być nieco większy od poprzedników (chociaż ciężko tu o dokładność).

Od 29 marca wiadomo, dzięki oświadczeniu jakie udzielił Huang Wang (dyrektor Huami Technology), że Xiaomi Mi Band 3 zostanie zaprezentowany jeszcze w 2018 roku. Co wiadomo o Xiaomi Mi Band 3? Ma mieć moduł Bluetooth 4.2, wszystko inne jest owiane tajemnicą. Zakładając rozwój linii poprzedników powinien on mieć ekran OLED , czujnik tętna, krokomierz, licznik kalorii i trochę więcej funkcji niż Mi Band 2.

Źródło tekstu: thephonetalks.com, wł     
Źródło zdjęć: http://news.mydrivers.com/1/573/573199.htm

w sumie: 20
  • 0

    1. ~krzysp  2018-04-14 22:29:21  host: 89-64-252-132.dynamic.chello.pl

    Xiaomi Mi Band 2 to najlepszy gadżet jaki kupiłem za cenę

  • 0

    2.  2018-04-14 22:41:11

    Ciekawe ile wytrzyma na jednym ładowaniu, bo Mi Band wytrzymuje prawie 20dni.

  • -1

    3. ~Czerwony 7  2018-04-14 22:48:49  host: n28-05-01.opera-mini.net

    U mnie wytrzymuje dokładnie 132
    dni. Też uważam, że był to dobry zakup

  • -2

    4. ~Czerwony 7  2018-04-14 23:32:17  host: a20-03-01.opera-mini.net

    3). :-D :-D :-D :-D

  • 1

    5. ~xy  2018-04-14 23:36:48  host: ip-31-0-85-128.dynamic.gprs.plus.pl

    "Po mimo" - LOL :) Przy tym szyk wyrazów i brakujące przecinki to pikuś... Widzę orson ma godną konkurentkę :D

  • 0

    6. ~mortiiss  2018-04-15 00:36:40  host: 89-64-38-180.dynamic.chello.pl

    Mi band to nie zegarek czy nawet smartwatch, to smartband albo jak kto woli opaska fitness.

  • 0

    7. ~  2018-04-15 01:29:38  host: a09-07-03.opera-mini.net

    @6 Raczej smartshit. Zobaczcie sobie ile kosztuja najtansze, ale prawdziwe opaski sportowe z czujnikiem tetna od garmina lub polara. A potem porownajcie to z cena tego smartshita, ktory nadaje sie jedynie do wysietlania godziny, bo o jakimkolwiek miarodajnym mierzeniu pulsu nie ma mowy. To sa opaski dla ludzi, ktorzy nie wiedza nawet co to tetno spoczynkowe i ile u nich wynosi, wiec im to nie robi roznicy, ze raz pikaze 60, raz 80 a za chwile 120 siedzac. na klopie.

  • 1

    8. ~pro_europa  2018-04-15 07:51:51  host: user-94-254-243-40.play-internet.pl

    @7 się znawca odezwał. Mam i jedno i drugie. Fakt, pomiary nie są tak precyzyjne (są naprawdę zbliżone wskazania) , ale czy dla osób, które nie są sportowcami, zawodowcami i ma to aż takie znaczenie? Czy osoba, która amatorsko sobie biega, czy sport uprawia dla zdrowia, musi mieć zegarek treningowy za 2,5 tys. zł? Po co? Dla szpanu "ja mam Garmina"?

  • 0

    9.  2018-04-15 08:47:23

    @5 Dzięki za wychwycenie :)

  • 0

    10. ~  2018-04-15 09:11:19  host: a22-07-03.opera-mini.net

    @5 przyjacielu skomentuj @4. Czy ten styl Ci się podoba - po-.lszczyzna.

  • 0

    11. ~Polaczene  2018-04-15 10:12:40  host: 109241188212.belchatow.vectranet.pl

    Mi band 2 uzywa moja zona, niestety urzadzenie zrywa polaczenia po BT i praktycznie tylko reset S8 plus pomaga. Czy ktos wie gdzie mozna w PL skontaktowac sie z ich serwisem?

  • 0

    12.  2018-04-15 10:18:49

    @11 Poszukaj w dokumentach. Na pewno będą podane punkty serwisowe. Chyba, że zamówiłeś z Chin to wtedy może być problem.

  • 0

    13. ~Praktyczny Znafca :)  2018-04-15 11:13:16  host: user-94-254-130-80.play-internet.pl

    Tak przy okazji zapytam. Czy znacie może jakiegoś smartbanda (poza Sony SWR30), który będzie mieć mikrofon i możliwość odczytywania smsów? Przetrzepałem internet i albo nie ma albo mam znaczący problem z czytaniem :)

  • 1

    14. ~xy  2018-04-15 12:13:50  host: public-gprs361228.centertel.pl

    @9: "Wychwycenie" brzmi jak bym na siłę wyszukiwał takich rzeczy, a one po prostu rzucają się w oczy :)
    @10: Nie podoba mi się, ale trudno bym odnosił się do wszystkich komentarzy. Poza tym od autora tekstu jednak wymaga się więcej.

  • 1

    15. ~Andrzej  2018-04-15 12:36:35  host: 77-45-36-15.sta.asta-net.com.pl

    ~Polaczene a masz pewność, że to problem opaski? a może problem fona (mam kilka urządzeń samsunga (nota4, s8) i zawsze jest z nimi coś nie tak, zwłaszcza z antenami - łącznością.

  • -1

    16. ~Czerwony 7.  2018-04-15 12:53:55  host: a13-02-06.opera-mini.net

    14).
    xy - serio? Chodzi Ci o wpis nr 4?
    Nie możesz go ocenić, bo nr 3, i nr 4 pochodzą od innych osób.
    Nr 4 nie jest też odpowiedzią na samą treść numeru 3.

  • 0

    17.  2018-04-15 12:56:55

    GPS/GLONASS plus łączenie się ze słuchawkami Bluetooth w celu słuchania muzyki, czyli tańszy odpowiednik SAMSUNG'a Gear Fit 2/2 Pro. Czekamy!;)

  • 0

    18.  2018-04-15 13:09:20

    @3: 132 dni? Chyba wyłączony... Mój 1s nie wytrzymuje nawet 2 tygodni.

  • -1

    19. ~  2018-04-15 19:05:49  host: a10-08-08.opera-mini.net

    @8 Mowilem zebys porownal i zobaczyl ile kosztuja najtansze opaski sportowe np. garmina (np. 700zl), a nie wyskakujesz mi z 2,5 tys. Mnie jako amatorowi robi roznice, czy spalilem o 500 kalorii wiecej czy mniej. Gdyby mi na tym nie zalezalo, to bym w ogole nie marnowal pieniedzy na zadne zegarki. A dla szpanu to wlasnie kupuja te smartshity - kompletnie im nie potrzebne (nie uprawiaja sportow), wskazania niemiarodajne, ale kupuja, bo taka moda.

  • 0

    20.  2018-04-16 17:11:49

    @19 Na początek to i Miband1s da radę. Nie każdy musi wydawać 1k na czujniki, już wystarczy, że dedykowana odzież kosztuje 10x więcej niż przed modą na bieganie.
    Zaraz mi napiszesz, że jak chcę zacząć biegać, to mi zwykłe nogi odpadną po 5 km i muszę sobie załatwić tytanowe protezy od Garmina.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-22-48-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-04-23 15:46:13

Dodatkowo teraz jest spoko promocja w media markt taniej o vat na wybrane produkty;) S8 i S8+ się łapią


~motov3 | 2018-04-23 15:45:14

@4. Tylko im się tak wydaje. Brednie


~robus | 2018-04-23 15:42:58

quo vadis telepolis?


~ | 2018-04-23 15:40:07

W Polsce będzie 900, 1000 i 1200


hainasz | 2018-04-23 15:36:09

Skąd masz zasięg? Od Jezusa! :-P

Ankieta

Czy tablet z ekranem E Ink ma sens?

Sony prezentuje 10-calowy tablet z ekranem E Ink

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet