Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Premia za częste zasilenia" w Simplusie

"Premia za częste zasilenia" w Simplusie

WitekT 1 Sierpnia 2007 10:37

0 0

1. sierpnia startuje nowa promocja w Simplusie - Premia za częste zasilenia.

W promocji trwającej do odwołania, użytkownik posiadający taryfę Simplus, Easy lub Team7 może bezpłatnie aktywować usługę umożliwiającą uzyskiwanie dodatkowych 10% wartości zasileń dokonywanych na określonych zasadach.

Po aktywacji usługi, użytkownik otrzymuje przy każdym zasileniu konta kwotą z przedziału 30-99 zł dodatkowe 10 % wartości zasilenia. Pierwsze zasilenie konta po aktywacji usługi nie jest premiowane. Dodatkowe zasilenie jest przyznawane tylko w przypadku, jeżeli odstęp czasu pomiędzy dwoma kolejnymi zasileniami nie przekroczy 25 dni.




Promocję aktywuje się kodem *101*11*05#.

Doładowań można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji Premia za częste zasilenia (plik .pdf; 66 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~jam80  2007-08-01 17:53:57  host: gate.luknet.pl

    KICHA, jak i cały Plus :P

  • 0

    36. ~Marcin  2007-08-01 19:26:14  host: aws237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~jam80, dziwne wszyscy ciagle narzekaja jaki to Plus jest slaby i krytykuja jakby byl najgorszy, ale z wszystkich dostepnych operatorow to On ma najwiecej uzytkownikow, jak to mozliwe?, widac najgorszy nie jest;)

  • 0

    37.  2007-08-01 19:44:06

    Marcin: Plus NIE MA największej liczby klientów.

  • 0

    38.  2007-08-01 20:35:01

    takimi promocjami odniosą skutek odwrotny do zamierzonego.Fachowców juz nie ma w plusie,zostali tylko beznadziejni amatorzy chyba.Jestem w simpluisie od 1998r i nigdy nie irytowały mnie simplus-owe promocje tak bardzo jak obecnie - może dlatego,ze są nieatrakcyjne.

  • 0

    39.  2007-08-01 21:55:59

    Ja rok uzywalem simplusa, i byłem na poczatku zadowolony, mimo ze od samego poczatku brakowalo mi sumowania waznosci konta. Jakos ta swoboda ze mam zawsze wychodzace daleko do przodu powoduje u mnie spokoj gdyz nie mam przymusu ladowania konta aby korzystac normalnie z telefonu. Jedynie dla tych promocji co dawali co pare miesiecy mozna było to wszystko przebolec no bo rzeczywiscie były nie kiedy udane promocje, ale za jakis czas znow je zabierali i to tak w kółko sie kreciło. Jednak co teraz prezentuje soba sim+ to przechodzi wszelka krytyke. Po sim+ mam straszna nie chec do całej firmy Plusa, bo jak jestem teraz w Erze to widze roznice w traktowaniu klienta tego najbiedniejszego tak naprawde, ale w swojej masie moze nie całkiem znow takiego nie dochodowego. No ale Plus widzi tylko ludzi biznesu, inni to zwykli smiecie ktorzy sie nie licza. Userzy na tym forum moga sie ze mna kłocic. Powiem tak ze na poczatku Plus wydawał mi sie atrakcyjny ze wzgeldu na swoje promocje, i ogolnie jakis taki inny sie wydawał co było dla niego na in +. No ale wystarczył rok aby sie przekonac co to jest. A za to ze takie gowno wymyslaja w simplusie [zasady na jakis sie te promocje opieraja] to dla mnie rzutuje i daje do myslenia jak jest z reszta klientow. Takie Orange, potrafilo wymyslec Nowe Orange Go, Stare Go, czy nie sa to proste zasady?... takie drogie Orange moze stworzyc cos normalnego.... a Plus... Plus co obserwuje zawsze lubial miec wszystko zamotane, oby tylko przypadkiem człowiekowi zycia nie ulatwic... No ale co kraj, to ludzie, a ludzie to poglady.... i sa co beda za mna za i co beda przeciw i chwala im za to. Pozdrawiam wszystkich.

  • 0

    40. ~sebekg  2007-08-01 21:56:26  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    zaduzo do wydania a za malo do zyskania w tej promocji i to jeszcze niewiadomo czy sie wyrobie w odstepach czasowych

  • 0

    41. ~Adi  2007-08-01 22:09:53  host: ip-81-15-216-56.unregistered.net.telenergo.pl

    "nicram " Zgadzam sie kolego z toba w 100%, Plus kiedys reprezentowal poziom, teraz w ich promocjach jest wiecej haczykow i zamotania niz to wszystko warte - odkad plus wprowadzil promocje uzalezniona od doladowania konta, dalem sobie spokoj i przenioslem sie z dziewczyna do ery! Akurat bylo tak ze uzupelnilem sitplusa za 150 a po paru diach weszla ta promocja z ktorej nie moglem spozystac bo musial bym isc do sklepu po nostepny telekod... Te 150 pln wykozystalem w tym 50 pln na przeniesienie numeru i ucieklem do ery! Dzis obserwujac tego operatora widze ze zrobilem BARDZO dobrze - wspolczuje tylko tym co tam siedza i nie wiedza ze nie maja zadnej alternatywy - a takie promocje co maja teraz np ta wyzej tylko ich ośmieszaja -

  • 0

    42.  2007-08-01 23:21:58

    Zgodze się z tym że simplus schodzi na psy. Dobrze że inne propozycje Polkomtela sa jeszcze w miare do przyjęcia (przynajmniej dla mnie) ;)

  • 0

    43. ~empireus  2007-08-02 00:18:31  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    Tez jestem zawiedziony S+ Pamietam, gdy S+ startowal-proste zasady i czlowiek sie nawet cieszyl, ze min kosztowala (chyba) 2,95zl ale wiedzialem, ze jest to najlepszy prepaid. Dzisiaj , a w zasadzie od kilku lat zaczynam obserwowac zjawisko, ze stara sie uzytkownikom obrzydzac S+ ... chyba tylko po to, by przeszli na abo (ostatnio ciagle dostaje ten spam od Plusa).Gdyby nie fakt, ze nr ten mam na pieczatkach, to juz dawno bym sie pozbyl S+, bo z zadnej promo nie dane bylo mi skozystac. Sa beznadziejne, sa pokrecone i trzeba byc naprawde niezlym kretynem, by cos w tym belkocie regulaminowym zrozumiec. Jedno mnie nie dziwi-jako ze to spolka kontrolowana przez Skarb Panstwa, to dzieje sie tam,jak sie dzieje, ze zatrudnia sie pajacow z rodziny, albo palantow od marketingu, bo dobrych fachowcow zatrudnic nie mozna, chocby z powodu ustawy antykominowej.... Zgodze sie rowniez z ***nicram, ze Plus wciaz kreuje siebie jako opa dla biznesu, tylko ze te czasy daaawno minely i dzis najwiecej biznes aktywacji ma Orange.Nie wiem dla kogo jest ta siec, ale w ksiazce tel, mam coraz mniej nrow Plusa, a coraz wiecej Orange i Play. Mumio powinno zarzadac 20% udzialow, bo tylko dzieki ich reklamom Plus wciaz pozyskuje klientow. Ale jak Mumio sie skonczy, to ta siec pozostanie chyba dla takich fanatykow jak ***wlo.Kiedys nawet obsluga w Plus byla przyjazniejsza, a dzis Era bije ich kompetencja i uprzejmoscia o mile swietlne....

  • 0

    44. ~  2007-08-02 01:42:54  host: cjv9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale z drugiej strony jak sie czesto laduje to sie opyla. Ja co prawda nie korzystam z Sima, bo mam Kubale, ale paru znajomych ma i sobie chwali.

  • 0

    45.  2007-08-02 17:57:47

    empireus: Zmień pieczątkę za 20 zł lub przenieś numer za 50zł i nie będziesz musiał płakac

  • 0

    46. ~empireus  2007-08-02 19:10:00  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    piotrM*** tak sie sklada, ze na wielu dokumentach jest juz nr tel. na wizytowkach etc, wiec nie pisz mi o zmianie pieczatek, bo jesli nigdy nie miales tego problemu, to nawet nie wiesz o czym piszesz. co do przenosin numeru, to tez mija sie z celem, bo w kazdej innej sieci mam przynajmniej jeden nr i wcale nie musze dzwonic z tego konkretnego w S+. Chodzi mi tylko o to, ze jesli byly by zasady podobne jak w TT, lub nawet w Orange, to z luboscia bym go czesciej uzywal i nie tylko odbieral polaczenia, ale tez i dzwonil z tego nru. Jesli Tobie to odpowiada, to gratuluje Ci zadowolenia z samego sebie i totalny bezkrytycyzm... ale jak widzisz, coraz wiecej osob uwaza, ze S+ schodzi na psy i od jakiegos czasu coraz wiecej jest tego typu niezadowolonych osob. Przypomnij sobie czasy heyah... Kto najpozniej zareagowal na konkurencje? Albo spojz na promocje w S+... Regulaminy godne wytrwalego prawnika... i te ciagle krotko trwajace promocje po ktorych nie wiadomo co znowu bedzie... porownaj z innymi prepaidami, a przekonasz sie, ze ten S+ to aktualnie pozalowania godne badziewie... aaaa zapomnialbym-pbsluga klienta zeszla na takie psy, ze smiem twierdzic iz Orange to dla nich wzor nasladowania :) Nie wspomne juz o Erze ;]

  • 0

    47. ~  2007-08-02 21:27:16  host: acln139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żenada

  • 0

    48. ~neo  2007-08-04 10:06:46  host: blw38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jam80-kicha to cie rob... akurat plus jako operator jest najlepszy, nie twierdze też że nie robi w balona ale inni operatorzy robią to częściej i dobitniej

  • 0

    49. ~sielski  2007-08-06 17:44:26  host: avi81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy wiek ktos moze czy uzytkownicy simplus tez moga uruchomic sobie na stronie plusa "zarzadzanie kontem" i sprawdzic tam ile sie na co wydaje jak moga to zrobic abonenci? prosze o odpowiedz i dziekuje

  • 0

    50. ~sim  2007-08-14 16:02:44  host: avh33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiem tak.. jesli play da niższe stawki w sieci... zyska duzo!!!!! ja odrazu sie przenosze ... tylko dzieki niskim stawka sim+ w sieci simplus nie upadl jeszcze, a ta promocja to kicha.

  • 0

    51.  2007-08-17 02:19:16

    #49 tak, mogą. Przygotuj kod PUK, wejdź na simplus.pl, albo na plus.pl i kliknij zakładkę SIMPLUS. Po prawej stronie masz ZARZĄDZANIE KONTEM. Wpisz swój numer simplus, a za hasło posłuży Ci 6 ostatnich cyfr z kodu PUK. Mozesz już zarządzać swoim kontem.

  • 0

    52. ~  2007-09-01 11:09:21  host: apn-101-19.gprsbal.plusgsm.pl

    ares37szykam oferty darmowe minuty w simplusie

  • 0

    53. ~hvjnia jak i caly ten simplus  2008-01-02 15:49:58  host: fhh10.internetdsl.tpnet.pl

    mam to ale nie jestem zadowolony nawet jak sie ma pakiet jakis wykupiony to trzeba miec cos na koncie zeby moc korzystac z pakietu i naczej blokada polaczen... pozatym mozna tylko 1 pakiet minut wykupic na miesiac..........

  • 0

    54. ~nika  2010-11-11 17:17:40  host: dqy241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak wyłączyć tą promocję??? wie ktos??

Dodaj swoją opinię