Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pre-paidy jednak do rejestracji?

Pre-paidy jednak do rejestracji?

WitekT 11 Sierpnia 2004 14:34

0 0

Najprawdopodobniej w końcu października ukaże się rządowy projekt nowelizacji ustawy prawo telekomunikacyjne, w której zawarty zostanie obowiązek rejestracji kart pre-paid. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji decyzję motywuje tym, że telefonów "na kartę" szczególnie często używają przestępcy i terroryści.
Minister Andrzej Brachmański stwierdził, że w Europie jest "powszechna tendencja" do rejestracji pre-paid'ów. Aktualnie obowiązek taki istnieje w Danii, Francji, Włoszech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Istnieje też projekt zalecenia Rady UE w tej sprawie. Operatorzy nie są zadowoleni z tego zadowoleni, twierdząc, że po wprowadzeniu obowiązku rejestracji spadnie sprzedaż telefonów "na kartę", a to z kolei przełoży się na rozwój telefonii komórkowej w Polsce.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Internet?

Nowa oferta Play Internet

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet