Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie połowa aplikacji w BB AppWorld od jednego programisty

Prawie połowa aplikacji w BB AppWorld od jednego programisty

WitekT 23 Sierpnia 2013 11:09

1 0
Ze 120 tys. aplikacje w BlackBerry AppWorld, 47 tys. pochodzi od jednego programisty. Jego programy to głównie audiobooki "zamknięte" w jednej aplikacji, przewodniki po miastach, lista podstawowych słówek w różnych językach czy proste gry.

Listę aplikacji S4BB można zobaczyć pod adresem appworld.blackberry.com. Powody takiego postępowania developera nie są znane. BlackBerry chwali się jednak 120 tys. aplikacji w swoim sklepie, pośród których coraz ciężej może być znaleźć wartościowe pozycje.


Źródło tekstu: berryreview.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: appworld | blackberry

w sumie: 21
  • 0

    2.  2013-08-23 11:23:03

    @1 - strona nie istnieje :/

  • 2

    3.  2013-08-23 11:26:19

    wiklef: usuń spacje.

  • 1

    4. ~ziutasek  2013-08-23 11:30:27  host: bmg204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie to co w androidzie same wartościowe, funkcjonalne i niezawodne aplikacje a przycięcia w telefonie nie uświadczysz ;-) Ludzie jedzcie qpy miliardy much nie mogą się mylić ...

  • 0

    5. ~fism  2013-08-23 11:33:06  host: 89-72-218-78.dynamic.chello.pl

    @WitekT: http://bit.ly/16il6sE :-) To powinno zadziałać

  • 0

    6. ~klimass  2013-08-23 11:51:32  host: 212.16.188.245

    @2 - Nie dziala to wklej link to google chociaz, a nóż pomoże :)

  • -2

    7.  2013-08-23 12:56:22

    I to jest jedna z przyczyn tego, ze BB wystawia się na sprzedaż i w nieodległej przyszłości przestanie istnieć (potencjalny kupiec zlikwiduje markę aby nie kanibalizowała jego biznesu, może to być np. MS). BB to tylko zabawka. iPhone z masą biznesowych aplikacji kasuje każde BB włącznie z tymi z BB10 - co mi po systemie bez aplikacji???

  • 0

    8. ~pabloki  2013-08-23 13:03:10  host: apn-77-113-59-3.dynamic.gprs.plus.pl

    jezynka chyba ma juz dosc

  • 1

    10. ~JustMe  2013-08-23 17:19:04  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    No tak, telesrele, kolejny gniot, niska półka. Do dzis nie widzę na telepolis infa o tym ze mapy polski są juz dostępne w BlackBerry. Widze natomiast lipne newsy. Autorze: Napisz ile syfu jest w Play store i u apple, setki tysięcy bzdetow i powielajacych się aplikacji

  • 1

    11. ~  2013-08-23 17:33:43  host: user-164-126-210-204.play-internet.pl

    @7 wartościowe dla pseudokreatywnego siusmajtka co w firmie tatusia segregatory nosi i ma się za wielkiego "byznesmena"

  • -3

    12.  2013-08-23 17:34:33

    @10 peace JustMe. Nieinnowacyjne firmy jak BB niestety padaja i nie ma znaczenie kto i jak o nich pisze. Samo BB wystawilo sie na sprzedaz. Niestety odgrzewany kotlet czyli BB10 bez aplikacji nie chwycil klientow za serca i portfele i trzeba sie zwijac z rynku.

  • 0

    13. ~tadek  2013-08-23 17:37:52  host: 81.168.254.14

    Wystarczy poczytać rodzime forum o androidzie z dzialu "programistów. Jak zarobić byle sie nie narobić tak to można podsumować.

  • 2

    14. ~JustMe  2013-08-23 18:09:22  host: 149.254.235.74

    Applefan, Ty to już lepiej skończ pierd.... na temat BlackBerry boś za głupi i cienki. Bo jak inaczej nazwać Twoja wiejska zawzietosc zawsze pod artykułem nie dotyczącym iPhone czy Apple... Twoje bzdety zawsze były podparte niewiedza i manipulowaniem informacjami.

  • 0

    15. ~Johny11  2013-08-23 23:19:52  host: ip-94-42-233-210.multimo.pl

    Jakoś mój młodszy brat kupił sobie Z10 i nie narzeka, ale mniejsza z tym. Parę minut się pobawiłem i te gesty z aktywną ramką wchodzą w pamięć. Świetne są nowe telefony Blackberry. Mój kolega prowadzi salony telekomów. ma zawsze dwa. Jeden to BB (teraz Q10) - do pracy i drugi do zabawy (obecnie S4), który mało używa i trzyma w samochodzie. Prostota i szybkość obsługi nowych BB jest powalająca. Co do map to fantastyczne nie są ale ważne, że działają.

  • 0

    16.  2013-08-24 02:19:20

    applefan_ jest za cienki... w uszach :) Tyle na ten temat :)

  • 0

    17. ~JustMe  2013-08-24 10:38:46  host: genkt-056-038.t-mobile.co.uk

    Applefan to telepolisowy przyjaciel, i jedni i drugi są pseudo profesjonalistami. Na temat BlackBerry należy czytać Crackberry, N4bb czy rodzime Bbnews. Po pierwsze newsy są tam newsami a nie opoznionymi informacjami. Po drugie skupiają się one na BlackBerry, nie ma tam 1000 w jednym. Przez co brak tam debilnych troli którzy gadają o czymś o czym nie mają pojęcia.

  • 0

    18.  2013-08-24 11:41:23

    Wartościowych aplikacji na telefony jest niewiele... Większośc to właściwie kopie innych, różniące się wyglądem ludzika, kryształó czy skrzynek - przesuwanych w labiryncie czy spadających do studni ;-) Audiobooki czy ebooki - to samo... gdybym nie maiał innych zajęć i możliwości zarabiania, zacząłbym przepisywać książki (żeby nie było, ze kopiuję z innych pracy) i sprzedawał jako kolejne alplikacje w super sklepach poszczegolnych dostawców sprzętu ;-) Trochę to śmieszne, szczególnie gdy ludzie zaczynają się licytować, któy to jest lepszy - na ilość dostępnych zasobów... A w gruncie rzeczy wszystko to cienizna jest. Mam kolegę, który czyta dużo i w związku z tym wie coś więcej o tych ebookach trochę. Jak nie zapłaci to nie ma co liczyć na jakość... Bo albo formatowanie sp..., albo braki w tekście, albo wręcz inne zawartości pod innymi tytułami, o tłumaczenia z automatów nawet nie wspominam, bo to żenujące jest ;-) Oczywiście to nie reguła, ale bardzo często się zdarza - potwierdzić nie mogę bo nie korzystam, tyle co mi znajomy mówił. Sam natomoast mogę powiedzieć coś o audiobookach - im niższa wartość wydawcy tym gorsza jakość wydawnictwa... Nie raz zdarzało mi się słuchać pomylonych teksów, wyrazów przeinaczonych itp. ;-)

  • 0

    19. ~Namakon  2013-08-25 18:19:20  host: 81.219.84.18

    Emm... Witek? Dwója z matmy :D 47/120 = 39% :) Już bliżej było napisać "nieco ponad jedna trzecia" niż "prawie połowa" :D No chyba żeby mówic o "mniejszej połowie" :P

  • 0

    20.  2013-08-25 19:00:56

    Obrażają mnie tu wszyscy zdrowo ale rzeczywistości o której piszę że nastąpi nie da się zaklinać. BB pada na pysk i tego nie zmienicie. Kupujcie po 32 mln szt BB co kwartał jak normalni zadowoleni klienci Apple kupują iPhonów to BB będzie najlepiej prosperującą firmą na świecie, a tak cóż... rynek jest za ciasny i trzeba się zwijać. @JustMe - moja widza wystarczyła żeby przewidzieć padnięcie na pysk BB jeszcze przed tym jak podali zapowiedzi o BB10, po pierwszych prezentacjach tego nieudanego systemu tylko potwierdziłem swoje przewidywania. Nie potrzeba do tego żadnych informacji, ale obserwacja, zdrowy rozsądek i pobieżne przestudiowanie lidera rynku czyli Apple żeby stwierdzić że BB było bez szans z BB10 i resztą zabawek jak np PlayBook.

  • 0

    21.  2013-08-25 19:14:05

    20). Bo może więcej krzanisz, niż wiesz..? Wiadomości to też trzeba umieć przekazać, a w takiej TWOJSZEJ formie, to tego Telepolis NIKT by nie czytał.

  • 0

    22. ~JustMe  2013-08-26 23:56:50  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Właśnie czytam ze BlackBerry wraca do USA : According to StatCounter, BlackBerry?s share of internet mobile traffic has tripled in just 2 months and now stands at over 4%. Brawo! Tak dalej. Pomijam fakt ze w każdym filmie produkcji USA widoczny jest BlackBerry... iPhone czasami tylko. No ale to oczywiste, w filmach grywane są postacie biznesu i różnych potężnych urzędów. Gdyby krecili filmy w Bronxie w slamsach pewnie non stop iPhone w ręku :)

Dodaj swoją opinię