Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie milion jailbreaków w 3 dni

Prawie milion jailbreaków w 3 dni

LuiN 24 Stycznia 2012 20:40

0 0
Absinthe, narzędzie do odblokowywania urządzeń Apple'a z procesorami A5 cieszy się olbrzymią popularnością. W ciągu pierwszych 3 dni od udostępnienia aplikacji przez grupę GreenPois0n blokadę ściągnęło ponad 953 tys. użytkowników iPhone'ów i iPadów.

Blokadę straciło w pierwszy weekend od premiery ponad 491 tys. iPhone'ów i prawie 462 tys. iPadów 2. Program radzi sobie z iOS w wersji 5.0.1. Aplikacji szukać należy pod tym adresem.




Źródło tekstu: greenpois0n     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~marcus  2012-01-24 21:26:36  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    1,2 podać chusteczkę

  • 0

    7.  2012-01-24 21:37:03

    @1 i @2 fajnie, ale pirackie aplikacje to tylko ułamek tego co oferuje JB.

  • 0

    8. ~  2012-01-24 22:16:58  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    a co na to ACTA :)

  • 0

    9. ~pan opinia  2012-01-24 22:18:59  host: 178-37-246-170.adsl.inetia.pl

    1 mnie zniszczyla... mamunia kupiła białego strażnika stylu, a tu źli ludzie też mają nowiusie aplikacje i to za darmo.... Czas opisać to na fejsie!

  • 0

    10. ~  2012-01-24 22:24:12  host: ip-78-30-111-163.free.aero2.net.pl

    To może ktoś mi wytłumaczy po polsku, kupuje iPhone 5 z polskiej dystrybucji i mam jakieś blokady?

  • 0

    11.  2012-01-24 22:25:12

    @9 nie mamunia tylko tatuś, razem z drugim tatusiem. Tylko plebs ma heteroseksualnych rodziców. Homo jet bardziej "trendy" :P

  • 0

    12. ~zenek  2012-01-24 22:29:34  host: 226.162.91.79.rev.sfr.net

    @1 Taka wypowiedź pokazuje, kim jest typowy "user" jabłka. Oczywiście nie wszyscy tacy są. Esencja klasy, stylu i smaku w jednej osobie

  • 0

    13.  2012-01-24 22:31:17

    @10 muszę Cię zmartwić, ale niema iPhone 5. No ale dobra, chodzi o 4S a ja jak zwykle się czepiam... O jakich blokadach mówisz?

  • 0

    14. ~  2012-01-24 22:36:58  host: ip-78-30-111-163.free.aero2.net.pl

    to ja sie ciebie pytam miszczu jakie ma blokady każde nowe jabłko i dlaczemu tak

  • 0

    15.  2012-01-24 22:46:25

    @14 nie wiem czy chodzi Ci o te ograniczenia które zdejmuje JB czy jest coś jeszcze? Mój kontakt z iOS na iPhone ogranicza się do 2 tygodniowej zabawy złamanym 3GS. Mam co prawda iPod 3G ale kupiłem używkę.

  • 0

    16. ~xyz  2012-01-24 23:22:38  host: 178-36-50-138.adsl.inetia.pl

    jestem antytrendy do potegi, bo nie dosc ze wszyscy moi przodkowie byli hetero to i ja jestem hetero.. ale wiecie co? dobrze mi z tym :]

  • 0

    18. ~Twix  2012-01-25 01:14:28  host: 89-79-161-16.dynamic.chello.pl

    1 i 2 : Wy skończeniu amatorzy, powiedzcie mi w takim razie jakim spoosbem bez rootowania telefonu odblokować FaceTime po 3G lub całkowicie odblokować Bluetooth do transmisji dowolnych plików nie tylko pomiędzy iPhone ale dowolnymi urządzeniami Bluetooth. Szlak mnie trafia jak słucham takich ćwierć inteligentów myślących, że służy to tylko do piracenia softu. Zupełnie jakbym słyszał sprzedawczyka premiera twierdzącego, że internauci krzyczą w Polsce przeciwko ACTA tylko dlatego, że piracą grrrrr !!

  • 0

    19. ~podi  2012-01-25 06:22:47  host: v03-15.opera-mini.net

    @ ~Ipadowa Estera masz tak małe poczucie wartości, że musisz się dowartościować applem?

  • 0

    20. ~  2012-01-25 07:31:20  host: z13-02.opera-mini.net

    Imponujący wynik.

  • 0

    21. ~rubicon  2012-01-25 07:48:01  host: ip-94-42-209-234.ibd.gtsenergis.pl

    Zabawne jest to, że w mojej skromnej ocenie, wpis Ipadaowej Estery jest czystą, typową forumową prowokacją. A powszechna i "poważna" reakcja na nią, oznaką braku rozsądnego dystansu do treści w sieci. Zamiast podyskutować o meritum sygnalizowanym przez LuiN-a w takim newsie , zaczyna się ujadanie...

  • 0

    22. ~Gecon  2012-01-25 09:08:16  host: klapa.denko.com.pl

    @1 nędzna prowokacja. Kupując urządzenie ponosimy odpowiedzialność za przestrzeganie warunków umowy i tylko od użytkownika zależy czy chce ponieść ryzyko utraty swoich praw gwarancyjnych (wolny wybór). JB głównie służy do umieszczania nielegalnych plików w urządzeniu i 99% tylko po to wgrywa JB.

  • 0

    23. ~Gecon  2012-01-25 09:25:13  host: klapa.denko.com.pl

    Milion? To malutko czytając o wynikach sprzedaży Apple: Po zsumowaniu wyników z czterech kwartałów dowiadujemy się, że w 2011 roku Apple sprzedał łącznie 93,1 mln iPhone'ów, 40,49 mln iPadów, 38,58 mln iPodów i 17,8 mln komputerów Mac.

  • 0

    24. ~  2012-01-25 09:41:19  host: 85.219.163.66

    @23 malutko? to jest wynik z trzech dni prognozując to na cztery kwartały z podobnym postępem wyszło by około 100 mln mln jailbreaków! co prawda nie realne ale milion w 3 dni to nie jest mało...

  • 0

    25.  2012-01-25 12:22:50

    @24: milion w 3 dni wziął się stąd, że ludzie długo czekali na JB dla urządzeń zbudowanych na A5. Kto miał pobrać to już pobrał albo pobierze w ciągu następnych kilku tygodni, dla pozostałych 99% użytkowników iPhonów i iPadów JB nie wnosi nic godnego zainteresowania.

  • 0

    26. ~  2012-01-25 20:35:44  host: 87-205-189-43.adsl.inetia.pl

    Jak to możliwe że wyznawcy dżobsa jednocześnie dżajlbrekują na jego produktach?

Dodaj swoją opinię