Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 700 mln Internautów

Prawie 700 mln Internautów

WitekT 9 Maja 2006 11:18

0 0

Z Internetu korzysta co dziesiąty mieszkaniec globu - wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez amerykańska firma doradcza comScore. Eksperci twierdzą, że jest to pierwsze rzetelne tego typu badanie, uwzględniające cały świat.

ComScore podaje, że w marcu tego roku łącznie Internetu używało prawie 695 milionów ludzi. Prawie jedna czwarta światowych internautów to Amerykanie, na drugim miejscu są Chińczycy a za nimi Japończycy i Niemcy.
Jeśli chodzi o czas, spędzany w sieci, dane wyglądają zupełnie inaczej. Przodują mieszkańcy Izraela, którzy poświęcają na surfowanie 57 godzin tygodniowo. Za nimi są Finowie, mieszkańcy Korei Południowej i Holendrzy.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet