Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 600 tys. zł od abonentów Idei

Prawie 600 tys. zł od abonentów Idei

WitekT 11 Stycznia 2005 15:13

0 0

W ramach specjalnego charytatywnego serwisu SMS w sieci Idea na rzecz tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przesłano ponad 116 tys. SMS-ów.

Centertel, podobnie jak w poprzednich latach, wspierała XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - udostępniając swym klientom specjalny, charytatywny serwis SMS, za pośrednictwem którego 9 stycznia przekazywano w ten wygodny sposób datki na rzecz Finału WOŚP. Usługa była obsługiwana w ostatnia niedzielę od godz. 0:00 do godz. 6:00 nastęonego dnia.

W tym roku przesłano w sieci Idea rekordową liczbę charytatywnych SMSów - łącznie 116074 SMS-ów - na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co daje kwotę 580.370 zł bez VAT (708.051 zł z VAT).
Wszyscy użytkownicy sieci Idea, którzy wysłali SMS-y pod numer 7547 o treści SERCE otrzymali SMS-a zwrotnego z podziękowaniem za udział w akcji o treści WIELKIE DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI. Jurek Owsiak Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i operator sieci Idea.

W 2004 r. dzięki serwisowi SMS w sieci Idea na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przesłano 92.800 krótkich wiadomości tekstowe SMS z hasłem SERCE (na rzecz WOŚP), na łączną kwotę 464.000 zł bez VAT (566.080 zł z VAT). Dla porównania w 2002 r. zebrano w ten sposób w sieci Idea 411.457 zł bez VAT, a w 2003 r. – 654.744 zł bez VAT). Dochód z serwisu (poza VAT) przekazany został w całości na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a Polska Telefonia Komórkowa Centertel uruchamia corocznie ten specjalny charytatywny serwis SMS w sieci Idea nieodpłatnie - w ramach wsparcia charytatywnego na rzecz WOŚP oraz zgodnie z obowiązującym prawem odprowadza corocznie należny podatek VAT za tą usługę do Skarbu Państwa.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet