Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 30% Polaków w sieci

Prawie 30% Polaków w sieci

WitekT 2 Września 2005 13:52

0 0

28,2% Polaków powyżej 15 roku życia korzysta z Internetu - wynika z najnowszych badań NetTrack, przeprowadzonych między majem a lipcem 2005 roku, przez SMG/KRC.

Ponad połowa użytkowników internetu (50,4%) korzysta z Internetu codziennie lub prawie codziennie, a 24,9% kilka razy w tygodniu. Raz na tydzień korzysta z sieci 12,6% badanych.

Z badania wynika, że Polacy najczęściej korzystają z Internetu w domu (65,9%), w pracy (22,5%) oraz na uczelni lub w szkole (19,6%).
Polacy łączą się z domu z Internetem przede wszystkim za pomocą stałego łącza (51,3%), a jedynie 12% korzysta z modemu.

Sondaż pokazuje, że internetu częściej używają mężczyźni (53,3%) niż kobiety.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet