Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 30% Polaków w sieci

Prawie 30% Polaków w sieci

WitekT 6 Lipca 2005 15:58

0 0

Z Internetu korzysta 28,2% Polaków w wieku od 15 do 75 lat - wynika z najnowszych badań NetTrack przeprowadzonych między marcem a majem 2005 roku przez firmę SMG/KRC.

Ponad połowa spośród użytkowników Internetu korzysta z niego codziennie lub prawie codziennie, a 24,8% kilka razy w tygodniu. Raz na tydzień korzysta z sieci 13,5% badanych.
Z badania wynika, że Polacy najczęściej korzystają z Internetu w domu (65,3%), w pracy (22,6%) oraz na uczelni lub w szkole (21,8%).

Najpopularniejszą stroną internetową w Polsce jest portal Onet.pl, który 73,8% badanych odwiedziło przynajmniej raz w ciągu ostatniego miesiąca. Kolejnymi pod względem popularności stronami internetowymi w Polsce są: Wirtualna Polska (62% osób odwiedziło ją w ciągu ostatniego miesiąca), Google.pl (56,6%), Gadu-Gadu (42,5%), Interia.pl (42,3%), Allegro.pl (37,2%), Idea.pl (19,6%).

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet