Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 1,2 mln klientów 36.6 w rok

Prawie 1,2 mln klientów 36.6 w rok

sirmark 5 Lipca 2009 01:06

0 0

Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, w wywiadzie dla Gazety Wyborczej powiedział, że ofertę prepaid 36.6 wybrało blisko 1,2 mln klientów.






Z nową marką prepaid skierowaną do młodzieży, Plus wystartował w 5. czerwca 2008 r. Więcej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.

Markę 36.6 to prosta i przejrzysta oferta podstawowa. Minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 60 gr, a SMS i MMS 15 gr. Do tego oferuje także usługi takie jak "MówiszMasz", czyli zbieranie darmowych sekund za rozmowy przychodzące, czy "Chill Bill", która pozwala uzyskać dodatkowe złotówki w zamian za odsłuchanie reklam.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    48.  2009-07-05 16:31:11

    Jeśli bardzo Ci zależy to mogę policzyć. Jednak tu już muszę znać ilość tyc numeów i przeciętne zasilenia jakie robisz ;-) To naprawdę nie problem. I na pewno nie podwyższy jakoś szczególnie tej przeciętnej ceny minuty.

  • 0

    49. ~  2009-07-05 16:42:02  host: gate.alcatel.de

    48: w plusie bylem ladnych pare lat... te ich pakiety byly jedna z rzeczy ktore mnie najbardziej wkurzaly. pewnie maja specjalny dzial statystykow, ktorzy juz wiedza dokladnie jak wyliczyc na jakich "promocjach" bedzie mozna najwiecej zarobic na kliencie. najlepsze jest to, ze elektroniczny obraz faktury to u nich pdf zabezpieczony chyba przed kopiowaniem - nie mozna wyciagnac z tego nawet listy polaczen w postaci tekstu, nie mowiac juz o np. excelu. hahaha, caly plus - sami dobrze sobie policza jak cie najlepiej ogolic, ale gdybys ty chcial policzyc co ci sie oplaca - aaaaa to nie, przepraszamy, to juz inna histora... hahaha

  • 0

    50. ~  2009-07-05 16:48:54  host: gate.alcatel.de

    49: jesli to bylo do mnie, to dziekuje, ale sam potrafilem policzyc w jakiej sieci mi (i rodzinie) lepiej sie oplaca rozmawiac, biorac przy tym pod uwage specyficzne priorytety, ktore oczywiscie u kazdego moga byc inne.

  • 0

    51. ~ehl  2009-07-05 17:19:07  host: ehl185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kilka dni temu ok. 23 w tvp info Witek wypowiadał się n/t roamingu (o tej godzinie dali wstawkę).

  • 0

    52. ~  2009-07-05 17:22:21  host: 80.51.91.245

    @37 Czy Ty wreszcie zaczniesz pisać ze SPACJAMI, z użyciem DUŻYCH liter na początku zdania? Może redakcja skasuje taki bełkot, ponieważ nie można tego czytać!

  • 0

    53. ~  2009-07-05 17:22:58  host: 80.51.91.245

    @ I nie zapomnij o ZNAKACH PRZESTANKOWYCH (przecinki!!!)

  • 0

    54.  2009-07-05 18:06:41

    @53 Zgadzam się. Też te komenty omijam, bo nie da się tego czytać.

  • 0

    55. ~ziomek13  2009-07-05 18:17:38  host: abxc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    53,55 nie musicie czytac jak ci sie nie podoba; poza tym wyskakujecie do najlepszego komentatora jaki jest na telepolis,którego ciezko oskarzyc o stronniczosc czyli mirekb

  • 0

    56.  2009-07-05 18:24:53

    Ale ja chcę czytać komentarze, oprócz tych co się nadają do usunięcia, ale tego się po prostu czytać nie da. A ja na nikogo nie naskakuję i nie oskarżam. Stwierdzam tylko fakt.

  • 0

    57. ~igla  2009-07-05 18:30:08  host: ks35244.kimsufi.com

    56: znaczy sie ma play fresz i glosowal na pis?

  • 0

    58. ~jura  2009-07-05 18:34:23  host: aai170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy Bauc ma znizke na wywiady w Gazecie Wyborczej? Kupil pakiet 100 wywiadow na lamach w cenie 50? Bo watpie by te wypociny reklamowe w Gazecie chcieli z wlasnej nieprzymuszonej woli publikowac

  • 0

    59. ~ziomek13  2009-07-05 18:39:07  host: abxc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    58 nie wiem czy ma fresha ale przypuszczam ze ma karty wszystkich operatorów;mam zdecydowanie niekonserwatywne poglady wiec skoro wyskakujesz z pisem to napisze krótko -jebnij sie w głowe i idz zobacz na ulicy czy cie tam nie ma

  • 0

    60. ~kwistas  2009-07-05 18:51:24  host: w3cache-5.wignet.pl

    Każdy ma prawo do poglądów, lecz poglądy nie mogą stać na przeszkodzie rozwojowi państwa.

  • 0

    61. ~kwistas  2009-07-05 19:52:51  host: w3cache-5.wignet.pl

    62. a może go po prostu nie ma.

  • 0

    62. ~Simplusowiec  2009-07-05 21:16:21  host: 94.254.160.169

    Simplus rządzi, 36i6 do klopa :/

  • 0

    63. ~  2009-07-05 21:20:08  host: user23-139.satfilm.net.pl

    Razem z moimi 2 starterami które są w koszu

  • 0

    64. ~ziomek13  2009-07-05 21:59:43  host: abxc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rządzi to rząd a ty simplusowiec taki stary a głupi

  • 0

    65. ~  2009-07-06 00:48:26  host: 80.51.91.245

    @55 Nie dyskutuję o treści jego postów, ale o ich ZAPISIE! Przecież to bezczelność.

  • 0

    66. ~adek  2009-07-06 11:14:26  host: drs206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to w ogóle za określenie ,,skierowana do młodzieży,, ? Wujaszek ma 47 lat i korzysta z 36.6, a więc nie powinien ? Jeśli ktoś ma np. 55 lat, a kondycją przewyższa knypków z bloków to chyba też należy do młodzieży, co ?!

  • 0

    67. ~  2009-07-06 11:28:54  host: t07-13.opera-mini.net

    adek tym typom zawsze się wydaje że są na siłach, tylko ostatnio dostał taki strzale w ryja to przez 2 min nie wiedział co się stało. Przy okazji dostałem w spadku nokie e51 która przedalem na allegro niby legalna i z gwarancją.

Dodaj swoją opinię