Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prałat Mobile, czyli telefonia ks. Jankowskiego

Prałat Mobile, czyli telefonia ks. Jankowskiego

sirmark 7 Kwietnia 2008 08:31

0 0

Mariusz Olchowik, prezes Instytutu Księdza Prałata Henryka Jankowskiego, zapowiada, że sieć komórkowa rozpocznie działalność w wakacje. Robocza nazwa to Prałat Mobile - pisze Rzeczpospolita.

Liczba abonentów nowego MVNO ma wynieść kilka tysięcy osób. Początkowo korzystać mają głównie pracownicy i współpracownicy instytutu. W sumie ok. 3 tysięcy osób.




Sieć ma zostać uruchomiona przy współpracy z firmą MNI Telecom. Ceny mają być zbliżone do tych, które oferuje konkurencja. Zestawy startowe prepaid oraz karty doładowujące będzie można kupić przez Internet, w siedzibie instytutu oraz księgarnio-kawiarniach, które mają zostać otwarte w całej Polsce. Do zestawu ma być dodawana także karta lojalnościowa, uprawniająca do zniżek w księgarnio-kawiarniach. W ofercie mają pojawić się także specjalne telefony komórkowe z wizerunkiem ks. Jankowskiego albo logo instytutu.

Prałat Mobile będzie oferować takie usługi jak zamawianie SMS-em cytatów z Pisma Świętego i informacji o mszach świętych odprawianych przez ks. Jankowskiego.
Abonent będzie mógł też zamawiać sobie logo, wygaszacze ekranów, dzwonki oraz tapety nie tylko związane z prałatem, ale też o charakterze patriotycznym- zapowiada Olchowik. Każdy z abonentów sieci będzie także otrzymywał bezpłatne wiadomości o nowościach wydawniczych, imprezach, świętach narodowych i kościelnych.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 0

    81.  2008-04-07 19:21:49

    w Słupsku na conajmniej 3 kosciolach sa BTSy;) co do nadajnikow, radzilbym im zalozyc spolke, ktora zarzadzalaby nadajnikami, kilka milionow rocznie wpadnie;) pokrycie w duzych miastach byloby 100% oprucz nowych osiedli ;) to do roboty...

  • 0

    82. ~Piotr  2008-04-07 22:02:46  host: pl27.warszawa.sdi.tpnet.pl

    Widać, ze KK to już jest międzynarodowa korporacja z zarządem w Watykanie. Biznes jest biznes, obok sprzedaży Jezusa będą sprzedawać telefony komórkowe. Szmal i władza najważniejsza.

  • 0

    83. ~  2008-04-07 23:32:38  host: aez30.internetdsl.tpnet.pl

    @82: Po prostu KK idzie z duchem czasu! Gdzie jest powiedziane, że tylko oszuści i kombinatorzy mogą robić szmal?

  • 0

    84. ~  2008-04-08 09:24:03  host: aaon6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest niewiarygodne, zadnej promocji telewizyjnej ani w radio, a juz wszyscy zakodowali sobie marke pralat mobile. brawo MNI.

  • 0

    85. ~najmądrzejszy  2008-04-08 13:45:42  host: adng48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do każdego pakietu SMS-ów moherowy beret gratis!

  • 0

    86.  2008-04-08 16:25:29

    paranoia

  • 0

    87. ~strzempa  2008-04-08 22:28:07  host: dzi164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prałat mobile aaaaahahahaha "Prałat Mobile będzie oferować takie usługi jak zamawianie SMS-em cytatów z Pisma Świętego i informacji o mszach świętych odprawianych przez ks. Jankowskiego." no chyba se jaja robicie :D

  • 0

    88.  2008-04-09 11:49:42

    ~najmądrzejszy inaczej moher będzie jak kupisz starter (tak jak w mobikongu zapalniczka plakat itp.) Wstyd ale co tu się spodziewać po takim chorym człowieku. Będzie niedługo Bank Prałat... normalnie żal...

  • 0

    89. ~slawex1983  2008-04-09 17:34:15  host: abrg28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super. Mam nadzieje, że to nie żart. Na pewno kupie starter. Fajowska nazwa. :) - W jakiej sieci masz fona? - w Prałat Mobile (dumnie) :)

  • 0

    90. ~pff  2008-04-10 17:31:48  host: 195.94.215.34

    tak o tym nie pomyślałam... może kupię starter... po tych wszytkich erach, plusach, orangach, plejach, wpmobile, mobilkingach, myAvon i innych których nazw nie chce mi sie przypominać Prałat Mobile pozytywnie wyróżnia sie nazwą :D może ja założę pff mobile :D

  • 0

    91.  2008-04-13 16:57:34

    Ja może założę z całą firmą Lublin Mobile... hmm nawet dobry pomysł... xD Prałat Mobile będzie miał wycieczki do Watykanu z patronatem medialnym radia Maryja. Wystarczy wysłać sms o treści "Rydzyk i Jankowski moim idolem" pod 7922 koszt 10zł może rydzyk zabierze na Karaiby... xD

  • 0

    92. ~slawex1983  2008-04-13 21:07:54  host: absh180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwitas też masz łeb do interesów :)

  • 0

    93. ~Madzia  2008-04-14 19:13:09  host: 90-156-28-170.as.kn.pl

    tego jeszcze nie grali :)

  • 0

    94. ~kris  2008-04-15 13:44:55  host: dnj68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pralat mobile - przeciez to jakas kpina, moze bedzie jeszcze pakiet na spowiedz :)

  • 0

    95.  2008-04-15 15:22:36

    Widać że księża w bogu widzą tylko dobry interes więcej nic. :/

  • 0

    96. ~Adam  2008-04-15 21:26:17  host: public-gprs99825.centertel.pl

    żenada!!!

  • 0