Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pracownik Sony Ericssona ukradł prototypy

Pracownik Sony Ericssona ukradł prototypy

sirmark 16 Stycznia 2009 22:24

0 0

Pracownik szwedzkiego oddziału Sony Ericsson został aresztowany i oskarżony o próbę kradzieży z firmy prototypowych telefonów. Słuchawki zostały wycenione na 750 tys. koron szwedzkich (ok. 285 tys. zł).




Telefony na początku tygodnia zostały wyniesione z biura w Lund w Szwecji, do którego 35 letni pracownik dostał się wykorzystując swoją kartę kodową. Ponieważ dostęp do biura miała ograniczona ilość osób, a wszelkie użycia kart-kluczy są rejestrowane, więc nietrudno się domyślić, że policja dość szybko dotarła do złodzieja. Już w środę przedmioty zostały odzyskane i zwrócone do właściciela, zanim ktokolwiek spoza firmy je zobaczył.

Źródło tekstu: MobileCrunch, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~ms9  2009-01-16 22:46:31  host: host-n2-73-203.telpol.net.pl

    285 tys. zl? To one byly diamentowe czy co?

  • 0

    2. ~klimass  2009-01-16 23:03:25  host: 7-mi2-4.acn.waw.pl

    @1 pewnie wartosc ich okreslono wliczajac w to to ze byly prototypami i byly tajemnica przed konkurencja... no, niezly tym, pewnie chcial sie przed kumplami pod budka z piwem pochwalic :) no chyba ze mial ambicje wielkiego przekretu...

  • 0

    3.  2009-01-16 23:18:48

    Policja z małej litery.Jakiś mało rozgarnięty ten Szwed.

  • 0

    4. ~John  2009-01-16 23:34:40  host: wlnet-host-252.wlnet.com.pl

    podobno w języku hindusów "lund" znaczy "ch*j" (taka mała dygresja językowa)

  • 0

    5.  2009-01-17 00:30:39

    ale jakby nie patrzeć to dzięki takim ludziom są super newsy na youtube czasem ;)

  • 0

    6. ~spec  2009-01-17 01:27:16  host: 80.51.91.252

    prototypy? przecież telefony SE to klocki! :D

  • 0

    7. ~czapla  2009-01-17 01:43:32  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    joke jakis koljny k700 z oznaczeniem kxxx jak dalmnie zaden wynalazek swiatowy... rownie odbrze mozan napisac o noki "morph"

  • 0

    8.  2009-01-17 07:21:53

    #6 twój łeb to kloc :D 1 wielki :D #7 serii K nie produkują już "miszczu" :D

  • 0

    9. ~qbek  2009-01-17 11:32:22  host: host-203-160-mdk.igloonet.pl

    Takie głąby tam pracuja ? Nei wiedzial ze go odnajda po rejestracji wejsc za pomoca karty ?

  • 0

    10. ~qbek  2009-01-17 11:33:10  host: host-203-160-mdk.igloonet.pl

    To byl chyba sprzatacz.

  • 0

    11.  2009-01-17 13:49:35

    Pewnie chciał sprzedać projekty chińczykom ;)

  • 0

    12. ~arczi  2009-01-17 13:52:53  host: 118-120.echostar.pl

    szkoda, że Gang Olsena tym się nie zajął...;)

  • 0

    13. ~  2009-01-17 13:55:00  host: dynamic-78-8-20-21.ssp.dialog.net.pl

    posiadałem swego czasu m610 :) se123... Do dziś są zdjęcia Cię na portalach.. Skąd? ze Szwecji...

  • 0

    14. ~chochoł  2009-01-17 17:24:02  host: 193.0.117.235

    Tytuł: ,,Pracownik Sony Ericssona ukradł prototypy", a w tekście: ,,został aresztowany i oskarżony o próbę kradzieży". Zdecydujcie się...

  • 0

    15.  2009-01-17 17:24:40

    #8: a k660i, k770, k850 to pies?

  • 0

    16.  2009-01-17 17:26:02

    ciekawe czy zdążył puścić filmy na youtube nim policja kolbami w drzwi załomotała :)

  • 0

    17. ~PL-01  2009-01-18 11:33:29  host: apn-77-114-220-183.gprs.plus.pl

    Właściciel portalu ma możliwość zablokowania wejść takich typków jak ten prymityw spod 17 wypowiedzi?

  • 0

    18.  2009-01-18 14:19:10

    PL-01: czy moze to zalezy.. ogolnie kasujemy takie wpisy. Coz poradzic na takie osoby.

  • 0

    19. ~kaziu  2009-01-18 16:31:24  host: user7.94.udn.pl

    Albo głąb, albo chciał na spokojnie potestować w domku te prototypy.. Jeśli jednak głąb, to biorąc pod uwagę, że miał dostęp do prototypów, wychodzi na to, że SE schodzi na psy, zatrudniając ludzi o ilorazie IQ = ilości klawiszy w telefonie.

Dodaj swoją opinię