Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pracownicy Polkomtela ściągnięci w weekend do analizy dokumentów

Pracownicy Polkomtela ściągnięci w weekend do analizy dokumentów

WitekT 16 Lutego 2008 20:57

0 0

Prezes Polkomtela Adam Glapiński zapowiedział, że firma 18. lutego przygotuje wewnętrzny raport na temat wycofania skargi do UKE w sprawie użycia sprzętu zagłuszającego podczas czerwcowego protestu pielęgniarek.

Sobotni Dziennik poinformował, że tysiące abonentów Plus GSM nie mogło rozmawiać przez komórki z powodu zagłuszania czterech pielęgniarek, które w czerwcu zeszłego roku protestowały w kancelarii premiera. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski, że sprawą zajmie się prokuratura, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Pracownicy już zostali ściągnięci z weekendu i analizują dokumenty w firmie. W poniedziałek będą znane godziny, daty, podpisy - poinformował Glapiński.

Dodał jednak, że może się okazać, iż niektóre informacje to wiedza pracowników, z którymi trzeba będzie porozmawiać. Jak podkreślił, nie wie czy po taki raport zwróci się UKE, prokuratura, czy może minister sprawiedliwości. Nie wykluczył, że Polkomtel sam wyśle raport do UKE. Zapewnił, że od momentu, gdy przyszedł do firmy, nie miał informacji na temat wycofania skargi w tej konkretnej sprawie.




Jarosław Bauc, który wówczas pełnił funkcję prezesa Polkomtela, pytany o wycofanie skargi powiedział Faktom TVN, że nic nie wie na ten temat.

W żadnej sprawie nikt na mnie nie wywierał nacisku, po pierwsze dlatego, że ja naciskom żadnym nie ulegam, a po drugie dlatego, że Ci, którzy ewentualnie byliby zainteresowani wywieraniem nacisków, właśnie mnie odwoływali - dodał Bauc.

Jarosław Bauc był prezesem Polkomtelu od 1. lutego 2006 roku do 3. lipca 2007 roku. Potem funkcję tę objął Adam Glapiński. Zagłuszanie pielęgniarek miało miejsce pod koniec czerwca 2007 roku.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    70. ~czesio  2008-02-17 16:33:46  host: goy62.internetdsl.tpnet.pl

    65,~ danieluk - wiem, ze zrezygnowal z tego GSM, ale myslalem, ze do czasu wymiany karty sim lub telefonu no nowy (moj jest kupiony w germanosie /era/ przed ta zmiana) bede mial stary naspis PLUS GSM, a tu taka niespodzianka :)

  • 0

    71.  2008-02-17 18:25:59

    niespodzianka? chyba ze dwa lata już bez GSM jest Plus ;-)

  • 0

    72. ~hansen  2008-02-17 18:37:03  host: ust39.p3.interarena.pl

    @wlo - wszystkie partie miały długi zaczynając od moskiewskiej pozyczki sld i jak sie nasze partie uwłaszczały na mieniu to pewnie wiesz. Chodzi mi o tzw fakty medialne zagłuszanie, dług PC, laptopy itd - kto to jeszcze pamięta - ale smród po tych sprawach pozostał. Taka sprawa Sawickiej - wg mnie poseł powinien byc czysty jak zona cezara - a teraz robi sie z kogos kto brał łapówke ofiarę - to jest smieszne. Wczoraj co zrobiła Pitera w Szczecinie? Toz to śmiech! Zamiast walczyć z korupcją ja popiera. Chciałbyś mieszkanie w centrum szczecina za 7 tys zł - takie po 130 metrów kwadratowych. Wstąp do PO. Dobra kończę bo to jest potral o telekomunikacji :)) pzdr

  • 0

    73. ~hansen  2008-02-17 18:38:44  host: ust39.p3.interarena.pl

    @69 moze tylko sygnał plusa a masz dane innych operatorów? A może pojemność sieci w tym miejscu plus ma za małą?

  • 0

    74. ~hansen  2008-02-17 18:42:15  host: ust39.p3.interarena.pl

    @wlo - kare nałożono za to że firma J&S nie utworzyła zapasów paliw na odpowiednim poziomie, Karę dostałby orlen tez ale miał stan zapasów na niewiele mniejszym poziomie niż wymagane i plan osiagnięcia wymaganego stanu zapasów paliw. J&S nie miał nic no bo po co rosyjska firma ma dbac o bezpieczeństwo energetyczne Polaków?

  • 0

    75.  2008-02-17 19:00:06

    Co to jakiś wortal polityczny sie zrobił? :) PANOWIE ADMINI nie można sie dostać do forum po zalogowaniu! Could not query last visit posts DEBUG MODE SQL Error : 1194 Table 'phpbb_read_history' is marked as crashed and should be repaired SELECT post_id, topic_id, forum_id FROM phpbb_read_history WHERE user_id = 2191 Line : 41 File : read_history.php

  • 0

    76.  2008-02-17 19:18:17

    ~hansen - ale mnie to nie obchodzi tak naprawdę... Mnie interesuje dlaczego nie wyniesiono tych pań z urzędu, tak jakby mnie wyniesiono z instytucji pańswowej gdybym chciał się tam przespać - po niskich kosztach policyjnych, a zaangażowano znacznie poważniejsze środki w działania, jak sę okazuje, pozaprawne na dodatek? I to w nie do końca prawny sposób? Że bezpiecześńtwo? No przestań... 5 kobiet w średnim wieku... Czyżby Jarek myślał, że przeciętny policjant to facet jemu podobny?

  • 0

    77.  2008-02-17 19:21:53

    Mnie interesuje dlaczego one w ogóle do Jarka przyszły, skoro PiS to taka dobra i uczciwa w stosunku do obywateli partia? Z jakiego powodu? Że co? kolor fatuszków im się nie podobał? Że zbyt długie spódniczki każą im dyrektorzy szpitali nosić?

  • 0

    78. ~skalarek  2008-02-17 19:55:54  host: 212.122.214.240

    @wlo znasz doskonale odpowiedź !! zdaje się że był tam taki moment gdy te kobiety chciano "zepchnąć" z ulicy czy coś takiego. z relacji mediów wynikało że je "brutalnie spałowano" a "dwie wymagały hospitalizacji"... Kaczyński tego nie chciał. Paradoksalnie ten "brutal" ma dziś największe problemy z tego powodu, że w kilku przypadkach prosił o "delikatne traktowanie kobiet".

  • 0

    79.  2008-02-17 20:05:13

    ~skalarek - mówimy o tych które okupowały jakiś pokój w URM...

  • 0

    80.  2008-02-17 20:07:37

    Właśnie - spałowano... wątpię, żeby kogoś spałowano, ale on się BAŁ nie pałowania nawet, a babskiego gadania... Miał dwa lata na to, żeby ich tam nie było... No ale widać nie chciał różowych fartuszków im dać a jakieś mdłe zgniłozielone (smarkozielone, jak pisał o morzu Autor ;-)) dał i stąd protest...

  • 0

    81. ~skalarek  2008-02-17 20:39:43  host: 212.122.214.240

    akurat myślałem o tych, które były na ulicy zdaje się. było tam coś że je usunięto z drogi żeby była przejezdna i pamiętam relacje mediów... co do fartuszków: no cóż poczekamy jakie fartuszki przygotuje pielęgniarkom nowa ekipa. Mam jednak wrażenie że ostatnie 3 miesiące spędzili na dokładnym przeszukiwaniu szaf po poprzednikach w nadziei znalezienia jakichś wielki haków... ma się to w pewnej sprzeczności do ich wyborczych deklaracji no ale cóż... no zobaczymy wkrótce

  • 0

    82.  2008-02-17 21:17:43

    @skalarek- NIC z merytorycznych konkretów nie zobaczysz. Przez kolejne 3 m-ce będą na pierwszym planie komisje śledcze, które lada chwila ruszają i nic poza tym. No może przewinie się kilka debat w sejmie np na temat publicznych mediów czy reformy prokuratury pana Ćwiekalskiego...

  • 0

    83. ~komórka  2008-02-17 21:25:41  host: arx211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie korzystajmy z państwowego Plusa!!!

  • 0

    84. ~mirekb  2008-02-17 23:11:25  host: apn-77-112-5-155.gprs.plus.pl

    @83jasne.debata polityczna panowie,politycy tez to pewnie przeczytaja,maja niezlych specow od PR wiec..

  • 0

    85. ~  2008-02-17 23:32:17  host: hilab.ikk.sztaki.hu

    Jak tu nie korzystać z Plusa, jak oferta mobilnego internetu - iPlus jest najtańsza i najlepsza na rynku? Mam się przerzucić na wieczniedziadowski orange?

  • 0

    86. ~bluurayach  2008-02-17 23:46:35  host: asc59-1-82-237-39-18.fbx.proxad.net

    Jestem pewien, że Plus wywinie się z tego obronną ręką i tylko podziękuje Jarosławowi K, za darmową reklamę w mediach. Ciekawe jak to marketingowo wykorzystają spece... Może zrobią tak: wykup abonament iPlusa na mobilny internet, bo nigdy nie wiesz kiedy mogą zagłuszyć Twoje rozmowy telefoniczne...

  • 0

    87. ~vari  2008-02-18 10:39:26  host: ejz59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @komórka: To nie korzystaj. Tak się składa że u mnie to jedyna sieć pozwlająca na normalne uzywanie telefonu a nie włażenie na drzewo aby odbyć rozmowę.

  • 0

    88.  2008-02-18 10:59:24

    No i już wiadomo jak to było? Kto podpisał, kto rozkaz wydał...?

  • 0

    89. ~  2008-02-18 18:07:52  host: 67.159.54.24

    Skalarek no dawaj, podaj podstawę prawną. Coś tak zamilkł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet