Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PPWK połączy Neotel i Długie Rozmowy

PPWK połączy Neotel i Długie Rozmowy

LuiN 25 Lipca 2008 17:28

0 0

Rozpoczął się proces łączenie spółek telekomunikacyjnych Neotel Communications i Długie Rozmowy należących do grupy PPWK, poinformowały firmy w komunikacie w piątek.

Długie Rozmowy działają głównie na rynku telekomunikacyjnych usług hurtowych. Neotel działa jako reseller usług telekomunikacyjnych. Spółka powstała w wyniku ich połączenia może się rozwijać między innymi przez akwizycje.
Na przełom września i października zarządy spółek zaplanowały ogłoszenie oficjalnego planu połączenia. Głównymi obszarami objętymi procesem będą sprzedaż, obsługa klienta, marketing oraz wsparcie techniczne.

Oznacza to między innymi zmiany w zakresie wizualizacji firmy, połączenie portali internetowych oraz szeroko pojętych zasobów sprzedażowych. PPWK kupiło zarówno Neotel jak i Długie Rozmowy w IV kwartale zeszłego roku.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-07-25 18:26:52

    Mam nadzieje, że razem powrócą na drogę innowacyjnej oferty z której zasłynęło DRSA, a teraz nieco odeszło - choć są jedynymi którzy sprzedają prawdziwe bez limitu. Pamiętajcie warto sprzedawać taniej i pozyskać wielu klientów i poczekać, aż dojdzie do tego konkurencja

  • 0

    2. ~domel  2008-07-25 18:40:04  host: 87-205-166-6.adsl.inetia.pl

    Sorki ze nie na temat. Czy komus dziala siec Era w Kielcach?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet