Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poznaliśmy uczestników aukcji LTE

Poznaliśmy uczestników aukcji LTE

orson_dzi 25 Listopada 2014 11:36

16 4

UKE ogłosiło listę podmiotów, które zgłosiły wstępne oferty w ramach aukcji na 19 rezerwacji częstotliwości. Wystartowało 6 firm.



Swoje oferty złożyły:

  • Orange Polska S.A.
  • P4 sp. z o.o.
  • Hubb Investments sp. z o.o.
  • T-Mobile Polska S.A.
  • Polkomtel sp. z o.o.
  • NetNet sp. z o.o.

W takiej kolejności firmy składały swoje oferty.


Zobacz: Startuje aukcja LTE!


Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:

Tagi: aukcja lte | lte

w sumie: 56
  • 4

    38. ~Marcin  2014-11-25 14:37:25  host: aetf114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zygi stwierdził ze za duzo sciagałeś bach 32 kb/s lejek łancze światłowodowe Panowie tylko swiatłowdowe zero limitów

  • -2

    39. ~Kuzyn1920  2014-11-25 14:39:29  host: 92.60.132.22

    No Adam, Marcin dobrze |Ci gada :] Ma usługe to wie jak działa :] Wie jakie ma zużycie :] moze nawet ma w poszmacie i plusiku naraz 2 nety by ostrzegać innych. O dzięki Ci wszechwiedzący Marcinie :]

  • 4

    40.  2014-11-25 15:05:46

    Kuzyn1920: Twój pomysł na "trójcę" ma jeden, słaby punkt - Sferię. ;-)

  • 0

    41. ~Adam  2014-11-25 15:31:25  host: apn-31-2-66-216.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja naprawde nie mam co sapac do Zygi, wiem ze lte to nie kabel i nie sciagam calego neta tylko po to aby miec 32kb.

  • -4

    42. ~Kuzyn1920  2014-11-25 15:47:21  host: 92.60.132.22

    @WitekT prosze rozwiń trochę wypowiedz z @40 bo nie dokonca rozumię dlaczego aż takim słabym punktem jest Sferia ? o Limit Pasma Ci chodzi? Czy o obecną ilość wykupionych pasm? O tarcze antykorupcyjną? Nie dokładnie rozumiem który aspekt jest tutaj najważniejszy?

  • 0

    43.  2014-11-25 16:05:19

    @42. Przede wszystkim Hubb Investments (Emitel) nie jest w żaden sposób powiązany z grupą CP więc do monopolu nie za bardzo pasuje :)

  • 2

    44. ~z  2014-11-25 16:12:08  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Czyli wszyscy co mieli być są ; Solorz już piątkę ma i czai się na dziesiątkę,pomarańcza wywalczy dziesiątkę ma już kieszeni, play bierze piątkę,T czai się na dziesiątkę oraz emitel idzie na dziesiątkę.UWAGA matematyka się nie zgadza ale jak będzie zobaczymy po zabawie,ciekawe będą konsolidacje.

  • -4

    45. ~pabloki  2014-11-25 16:52:21  host: 213.158.222.8

    powinien wygrać emitel bo ciekawi mnie co oni z tym zrobią. solorz już nic nie powinien dostać, p4 także . reszte dla orange które komercyjnie udostępni t-mobile do wspólnego korzystania.

  • 2

    46. ~  2014-11-25 17:16:58  host: user-94-254-144-187.play-internet.pl

    To milmex nie będzie się ubiegał o częstotliwość?

  • 2

    47. ~LepikPL  2014-11-25 17:27:49  host: 87-205-42-191.adsl.inetia.pl

    Z czego się cieszyć... i tak zapłacą końcowi. Powtórzę myśl. To szwindel stulecia. Zabrali emerytom pasmo pod stare telewizory. Na nowych telewizorach zarobili VAT, zgarną kasę za pasmo od opów, zgarną kasę z VATu od końcowych. Normalnie RP zjadła ciastko i ma dwa ciastka.

  • 1

    48. ~LepikPL  2014-11-25 17:29:18  host: 87-205-42-191.adsl.inetia.pl

    @46 milmex to się powinien ubiegać o warunkowe zwolnienie po odbyciu 50%. Ale nie... rozejdzie się po kościach.

  • -1

    49.  2014-11-25 17:36:54

    @42 podmioty, które będą chciały połączyć sieci nie będą tego mogły zrobić na więcej niż 15MHz, a Sferia ma już 5MHz siłą rzeczy będzie współpracować z Polkomtelem. Przy 5MHz "zielonych" zostaje tylko jeszcze jedno miejsce "do spółki".

  • -3

    50. ~Marek  2014-11-25 17:48:55  host: 093105178029.unknown.vectranet.pl

    Pewnie niewiele się zmieni i Polkomtel, czyli Plus do spółki z CP dalej będą mieć najlepszą sieć. Ale z mojej perspektywy cieszy na pewno, że lte się rozwija.

  • 0

    52. ~kiki  2014-11-25 18:56:18  host: aatv150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tu widzę, że Orange pewnie wyłoży nawet i 10 mld zł, aby tylko mieć 15 mhz pasma w LTE, bo T-Mobile nie będzie dalej takie przychylne na słabe udostępnianie masztów dla Networks!, a dla dobra konkurencji najlepiej gdyby 3/4 dostał Play to wtedy z Plusem utworzyłby lte everywhere ;-D oczywiście z roamingiem krajowym typu Orange-Plus-Play-T-Mobile, bo UOKiK na inne numery nie pozwoli

  • 2

    53.  2014-11-25 21:02:28

    Kuzyn1929: tak, chodzi o piątkę Sferii, a nie będzie można połączyć więcej niż 3 bloków.

  • 2

    54. ~Azael  2014-11-26 11:37:08  host: user-46-113-89-108.play-internet.pl

    Z tego co pamiętam, to przetarg na 1800 wygrało T-M i P4, potem T-M udostępnił pasmo Orange, i jakieś mam przeczucie, że teraz T-M odpuści, i weźmie Orange + ktoś...

  • 2

    55. ~jacek  2014-11-26 13:22:43  host: 97e1a64d.skybroadband.com

    45: powinien wygrać emitel bo ciekawi mnie co oni z tym zrobią

    Fajne masz rozumowanie kolego

    co zrobia ?

    Uruchomia LTE z jakims partnerem z ktorym podpisza umowe

    tak jak budowa autostrad w Polsce hehehehe :)

  • 2

    56. ~  2014-11-26 14:01:46  host: afjp80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~54 nikt nie odpuści, za ważne i uniwersalne częstotliwości. Co do emitela to jakoś średnio widzę z ich doświadczeniem.

  • 0

    57. ~PLAY  2014-12-04 03:04:19  host: public-gprs515194.centertel.pl

    http://tlp.is/4qp

  • 0

    58. ~Nick  2014-12-08 21:10:42  host: 212.180.230.50

    A co się teraz dzieje w UKE z ofertami? Już dwa tygodnie minęły i nic.. Jest jakiś harmonogram? A może nie wszyscy przeszli do drugiego etapu?

Dodaj swoją opinię