Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pożegnanie z Sercem i Rozumem - wybierz najlepszy spot

Pożegnanie z Sercem i Rozumem - wybierz najlepszy spot

sirmark 12 Lutego 2017 21:08

6 4

serce i rozum
Informowaliśmy już, że z reklam Orange znikają Serce i Rozum. Postacie promowały usługi operatora przez 7 lat. Który z filmików podobał wam się najbardziej?

Popularne postacie zostały zaprezentowane we wrześniu 2010 roku i dość szybko stały się ulubieńcami Polaków. Serce i Rozum ostatni raz pojawili się w ogólnokrajowej kampanii Internetu światłowodowego w połowie 2016 roku. Do tej pory maskotki stały się twarzą wielu różnych spotów reklamowych, pojawiły się w grze planszowej, komputerowej i były bardzo popularnym gadżetem dodawanym do zamówień Neostrady. W 2011 roku spoty reklamowe z udziałem maskotek otrzymały nagrodę Grand Prix w konkursie Effie Awards.

Poniżej prezentujemy 10 najpopularniejszych spotów. Zagłosuj i wskaż, który wg ciebie był najlepszy. W komentarzach możesz też wymienić nazwy innych, które zapadły ci w pamięć.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Inne reklamy można zobaczyć na profilu Serca i Rozumu.

Wybierz najlepszą reklamę Serca i Rozumu

FunPack HD
11.51%
RAP
0.99%
Pięcioraczki
4.28%
Pieprz i Sól
31.58%
Rybak
0.33%
Powrót do szkoły
2.63%
Baśka wraca
22.04%
Zapobiegliwi
0.66%
Renia
12.17%
Drogówka
9.54%
Inna reklama
4.28%

Wszystkich głosujących: 304




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | serce i rozum

w sumie: 33
  • 0

    14.  2017-02-12 22:36:53

    12). SoG

  • 0

    15.  2017-02-12 23:12:36

    "Masz piloto masz laptopo" przywołuje wspomnienia :). Tej reklamy w której śmieją się z neti wcześniej nie widziałem http://tlp.is/cma kolejna tez fajna "julia" ;)

  • 1

    16. ~  2017-02-12 23:14:22  host: 162.253.130.77

    AWARIA T-MOBILE USŁUGI BANKOWE. Strona logowania ani aplikacja się nie ładuje.

  • 1

    17. ~  2017-02-12 23:24:09  host: 89-78-168-32.dynamic.chello.pl

    @16 To niemożliwe. T Mobile to najlepsza i najcudowniejsza sieć. To na pewno wina Play.

  • 0

    18.  2017-02-12 23:24:16

    Jeszcze była taka jedna super "Ja chcę, ja chcę"

  • 1

    22. ~Obiektywnie  2017-02-13 06:48:25  host: public-gprs358718.centertel.pl

    Sami hejterzy. Ciekawe ilu z Was miało te maskotki w domu? Stało w kolejce za nimi w Orange lub kupiwało na allegro za grubo ponad 100 zł ?
    Jak dla mnie najlepsza kampania reklamowa na jaką TP/Orange kiedykolwiek wpadło.

  • 1

    23. ~  2017-02-13 08:18:32  host: user-94-254-176-185.play-internet.pl

    Ten "Pieprz i sól" to w telewizji ani razu nie widziałem.

  • -1

    24. ~  2017-02-13 08:53:40  host: 79-68-53-73.dynamic.dsl.as9105.com

    22. Chyba tylko ty.

  • 0

    25. ~  2017-02-13 09:09:42  host: apn-31-0-34-107.dynamic.gprs.plus.pl

    @23, bo szybko usunęli, prawdopodobnie dlatego, że naruszała dobre obyczaje.

  • 1

    26. ~Ogi  2017-02-13 10:27:04  host: asw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Profani - a kto pamięta reniferową R E N I Ę?

  • -2

    27.  2017-02-13 10:39:49

    16. 2 minuty temu robiłem przelew i działa. A tak po za tym jak nie to wina Aliora bo to jest ich system i tam faktycznie rano były problemu

  • 4

    28.  2017-02-13 10:42:38

    te reklamy ogromnie ociepliły wizerunek orange. az się boję co oni wymyślą w to miejsce. jak taka porażka jaką play nam od lat gotuje, to strach się bać

  • 1

    29. ~  2017-02-13 11:01:51  host: user-94-254-176-185.play-internet.pl

    Ociepliły to fakt, ale w środku została ta sama beznadziejna firma z kiepskim marketingiem i traktująca źle ludzi czyli wyrzucająca ich na bruk. Usługi stacjonarne, zwłaszcza telefonia lecą na łeb na szyję. Za kilka lat w telefonii stacjonarnej pozostaną praktycznie tylko firmy prywatne i instytucje państwowe. Jedyne co będzie trzymało tę firmę na włosku to usługi internetowe, telewizyjne i komórkowe, chociaż i również spadają.

  • 0

    30.  2017-02-13 11:43:08

    @29 niewątpliwei dla tego teraz orange wciska pakiety 4w1, zeby wiazac sie u nich dlugimi umowami na szereg uslug i ratowac sie przed odplywem klientow. muszą sobie jakos radzic. ale serca i rozumu bedzie mi brrakowć. od dluzszego czasu chyba obu w samym orange tez brakuje

  • 0

    32. ~Ogi  2017-02-13 11:50:33  host: asw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie możecie zbanować raz na zawsze kol. 31 "~". Większość byłaby wdzięczna...

  • 1

    34. ~  2017-02-13 12:19:59  host: 68.71.47.108

    @27 teraz nie ma problemów co nie znaczy, że ich nie było w momencie kiedy pisałem tamten komentarz.

  • -1

    35.  2017-02-13 13:53:47

    @28 z ociepleniem jest tak, że po nim przychodzi wnet zima :)
    Czekam na artykuł: Pożegnanie z Orange w Polsce.

  • 0

    36. ~@@@@@  2017-02-13 19:11:22  host: public-gprs207140.centertel.pl

    @35 jedrek
    myślę, że się nie doczekasz :)

    @29
    odnośnie usług mobilnych i TV to wyniki Orange od dłuższego czasu mówią co innego... żal d... ściska, że to nie Play jest liderem rynku... :)

  • 0

    37. ~  2017-02-14 19:43:50  host: 178-37-33-143.adsl.inetia.pl

    A pieprz jorself :P