Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Powermat: 1000 stacji ładowania bezprzewodowego do końca roku

Powermat: 1000 stacji ładowania bezprzewodowego do końca roku

msnet 21 Czerwca 2017 16:40

4 1

Startup Powermat Polska namawia firmy z branży HoReCa do współpracy w celu zaoferowania konsumentom powszechnego dostępu do stacji ładowania bezprzewodowego.

powermat

System Powermat ma ponad milion PowerSpotów na rynku amerykańskim, a każdego dnia przybywa 400 nowych. Są one tworzone we współpracy z firmami z branży HoReCa, czyli hotelami, restauracjami i kawiarniami. Startup Powermat Polska chce do końca 2017 roku stworzyć tysiąc miejsc, w których będzie można bezprzewodowo naładować swojego smartfona.

System Powermat to nie tylko punkty ładowania bezprzewodowego, ale także specjalna aplikacja. Daje ona dostęp do zindywidualizowanych promocji oraz informuje o lokalizacji miejsc, w których za darmo można naładować telefon (15% w 15 minut), natomiast właściciel lokalu zyskuje cały system zarządzania relacjami i budowania lojalności swoich smart konsumentów - jak możemy Przeczytać w komunikacie prasowym.
Poprzez PowerSpoty mogę w nowoczesny sposób komunikować się z klientami a dla nich łatwy dostęp do energii to ważny aspekt, na który coraz częściej zwracają uwagę przy wyborze lokalu - powiedział Marek Kościkiewicz, lider zespołu DeMono, właściciel restauracji Basico Zgoda.

Dotychczas firma Powermat Polska skupiała się na współpracy z klientami sieciowymi, teraz przyszedł czas na klientów indywidualnych. Obecnie naszym celem jest popularyzacja rozwiązania i zwiększenie dostępności usługi dla konsumentów. Taki efekt możemy osiągnąć poprzez współpracę z jak największą liczbą przedsiębiorców, dlatego otwieramy się teraz właśnie na nich - powiedział Juliusz Korwin, dyrektor ds. marketingu Powermat Polska.

Miesięczny abonament dla przedsiębiorcy indywidualnego z branży HoReCa ma kosztować około 80 do 150 zł. W ramach abonamentu klienci mogą tworzyć indywidualne plany marketingowe skierowane do swoich konsumentów przy pełnym wsparciu zespołu specjalistów Powermat Polska.

Źródło tekstu: Powermat Polska     

w sumie: 4
 • 1

  1.  2017-06-21 16:46:38

  Pomysł dobry, tyle, że za tym muszą pójść telefony. Bo na razie to mało który ma możliwość ładowania indykcyjnego.

 • 0

  2.  2017-06-21 17:01:11

  czy tylko mi tekst artykułu wyświetla się na zdjęciu?

 • 0

  3.  2017-06-21 17:22:06

  no tak teraz to juz priorytet, zeby miec non stop naładowany telefon

 • 0

  4.  2017-06-21 17:36:07

  @2, broown - nie wiem, czy tylko Tobie (mi się tak nie wyświetlał), ale teraz powinno być lepiej.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-55-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet